Commissies/vrijwilligers

aannamecommissie
Minke Ligtenstein contactpersoon
Annemiek van Eck contactpersoon
Sabine Schermerhorn - Donkers contactpersoon
accommodatiecommissie
Hidde Maas commissielid
Henk van der Veek commissielid
Koen Suyk commissielid
Evert Beumer commissielid
Erik van der Vegt commissielid
Eric le Grand commissielid
Pim Huizing commissielid
Daan Verschuur commissielid
Bart Bouwman commissielid
Hans van der Ley commissielid
Bob Welschen commissielid
Cees Foet commissielid
Administratie
Rinskje Schaafsma financiële administratie/contributie
Jacqueline Kiers financiële administratie
Eugenie Gerus-Berger ledenadministratie
Renske van Doorn - Brink ledenadministratie
Marloes Kaal administratie commissies
afhandeling DWF
Paulien Schous contactpersoon
arbitragecommissie
Pieter Kemper voorzitter
Erik van der Vegt indeling CS+
Erwin Thomas indeling CS+
Marleen Pennekamp - Elenbaas indeling A en B jeugd
Karen Nouwen - Boon indeling C en D jeugd
Pim Huizing opleidingen
Archiefcommissie
Julie Blaisse commissielid
Barcommissie
Annemieke Meijerink-Heintges indeling bucohoofden
Jikke Beijnes commissielid
Jeroen Bovelander commissielid
Sander Hofstede commissielid
Bloemigans
Pepijn Nelissen contactpersoon
Club & accommodatie
Ronald Duijtshoff verenigingsmanager
Jules Hustinx accommodatiemanager
Mathieu Emmen horeca
Commissie van advies
Inez Goll-van Olphen commissielid
Nicolette Tol-Steenkamer commissielid
Guus de Gruiter commissielid
Jeroen Bovelander commissielid
Commissie van beroep
Peggy Mes-Lambregts commissielid
Guido Keulen commissielid
Jan Hendrik Meurer commissielid
Duurzaamheidscommissie
Xander del Prado voorzitter
Sven Tummers commissielid
Roel Bovendeert commissielid
Florian Fuchs commissielid
Charlotte de Voogd commissielid
Yvonne van der Voorn commissielid
elftalcommissie dames
Elles Roordink coördinator senioren dames en dames veteranen district
Josephine Blauw dames veteranen bond
elftalcommissie heren
Jeroen van Aalst coördinator senioren heren en heren veteranen district
Jim Smeelen heren senioren
Evenementencommissie
Diederik van Dam voorzitter
Jetteke van der Schatte Olivier commissielid
Irma Bollen commissielid
Manon Geerdink commissielid
Geschillencommissie
Sabine Merhottein commissielid
Martijn van Hasselt commissielid
Joris Scheepens commissielid
Gevonden voorwerpen
Katja Nelis commissielid
Mignon van Schaik commissielid
G-hockey
Vicky Herman de Groot coördinator
Erik Nijssen coördinator
Veronique de Regt coördinator
Ilse van Vliet-Veerkamp trainer
Henk Soellaart trainer
Groepsmanagers
Brigje Willems coördinator ABC
Lot van Foreest coördinator DEFMus
Susanne Chevalier JA
Ruby Bouwmeester JB
Willemijn Specken JC
Christiane Wurdemann JC
Liselot Muijser JD
Jessica van Oeveren - Pot JD
Caroline Kool-Wientjes JE
Adriënne Bos JE
Nienke van der Veer MA
Nienke van der Veer MB
Sonja Feitsma MB
Sonja Feitsma MC
Suzanne van den Eerenbeemt-Landweer MC
Daphne Vreeburg-Doodeheefver MD
Maartje Groen MD
Caroline Wittop Koning ME
Leonie van Dedem-Wijn ME
Paulien Geers FMus
Lilian Hendrick FMus
IT
Frank van der Molen commissielid
jeugdbestuur
Felicia Vlassenroot voorzitter
Dolf Cox penningmeester
Ian van Veen moderator
Dane Paans commissielid
Emma Dingemans commissielid
Ella Terheijden commissielid
Lise Hemmes commissielid
kascommissie
Leonard Boogers commissielid
Robert Doekes commissielid
Dick Rüger commissielid
Kick Off jeugd
Evalien Rengers commissielid
Miente de Gier-Gast commissielid
Arjan van der Heijden commissielid
Brenda van der Maesen commissielid
Laura Tiel commissielid
Ledenlijst
Tessa van Soest redactielid
Sylvia Molenkamp redactielid
Saskia Koning fotografie
Marloes Kaal fotografie
Eline Bol fotografie
Koen Suyk fotografie
Nicole Blankhart-Tirion grafisch vormgever
Lustrumcommissie
Christiaan van den Berg voorzitter
Joyce del Prado-de Boer commissielid
Sven Tummers commissielid
Monique ten Cate commissielid
mailadres algemene informatie
Addie Elich-Berkhout contactpersoon
materialencommissie
Elisabeth André de la Porte commissielid
Marco Vreeburg commissielid
Gijs Visser commissielid
Paulien Schous commissielid
Vincent de Jong commissielid
Medische commissie
Gijs Visser commissielid
Stan van den Buijs commissielid
MUSpascommissie
Dania Boot-van Laer commissielid
Musplus
Rosemarij Schotte hoofdredactie
Frederike Wegener Sleeswijk-Meine Jansen redactielid
Willemijn Kok redactielid
Eby Kessing redactielid
Hessel Zondervan redactielid
Yvonne van der Voorn redactielid
Cecile Cense redactielid
Lodewijk de Bruijn redactielid
Koen Suyk fotografie
Marie-Therèse van Ouwel fotografie
Marloes Kaal fotografie
Saskia Koning fotografie
Nicole Blankhart-Tirion grafisch vormgever
Babette van Beek grafisch vormgever
persberichten
Pim van Rooijen contactpersoon
Postmus
Chantal Sloof commissielid
Caroline Asselbergs-van Dijl commissielid
Privacy (AVG)
Marloes Kaal commissielid
Social Media
Natascha van der Heide - van Roode coördinator
Ben van der Pol commissielid
Niels-Olaf Bout commissielid
Laurine Annika Bout commissielid
Ewout Pahud de Mortanges commissielid
Sparrow maatschappelijke begeleiding H1/D1/trainer
Govert Ho commissielid
Maarten Frowein commissielid
Speakers, persbegeleiding & spelersontvangst
Dorien Lammers begeleiding spelers en scheidsrechters
Erna Doekes-de Bruyn begeleiding pers
Louise Tuijt-Snippe speaker
Annemieke Wolters speaker
Saskia Goeman Borgesius-Blomjous speaker
Olivie Pijnenburg ondersteuning
Peggy Mes-Lambregts ondersteuning
sponsorcommissie
Pepijn Post voorzitter
Willem Jan Meijer financiën
Ronald Duijtshoff activatie
Lotte Vuylsteke activatie en communicatie
Nienke van der Werff activatie en communicatie
Hannah Tans activatie en communicatie
David Duparc acquisitie en relatiebeheer
Erik de Muinck Keizer acquisitie en relatiebeheer
Doeke de Steur acquisitie en relatiebeheer
Frederik Wegener Sleeswijk acquisitie en relatiebeheer
Diederik Kolfschoten acquisitie en relatiebeheer
Peter van Scheijndel acquisitie en relatiebeheer
Mathilde van Oosterom evenementen & hospitality
Eveline van Haastert sponsorkleding H1 en D1
Elles Roordink sponsorkleding Topjeugd
SSSSK, Bestuur
Hans Kodde voorzitter
Leonard Ekkels penningmeester
Joris van Liebergen secretaris
Xander del Prado commissaris
Olivier van Boven commissaris
Michiel Stange commissaris
Supercoachcommissie
Rutger Meijerink commissielid
Clemens Reimer commissielid
Juurd Ketting commissielid
Willem Jan Meijer commissielid
Niels-Olaf Bout commissielid
Jonathan Bruinvels commissielid
Hessel Zondervan commissielid
Guus Ekelenkamp commissielid
Gerard Paul Haga commissielid
Technische Commissie
Ewoud van Gellicum voorzitter
Diederik van Weel Coördinator Topjeugd (A1/B1)
Sjoerd Wolters Coördinator Opleidingsjeugd (C1/D1/D2/8E)
Ewout Pahud de Mortanges Coördinator Breedte Jeugd
Vincent Opgelder Coördinator Keepers
Vincent Opgelder Coördinator Zaalhockey
Vincent Opgelder Coördinator Jongste Jeugd (Mus/F/6E)
Toernooien
Annick Conijn Hemels D
Evelyn Smeets Hemels D
Sytske van den Bichelaer- Rijkens Hemels D
Marjolijn Meijer Hemels D
Männy Zegering Hadders - Berger Hemels D
Valerie Gerritzen-Houben Hemels D
H35I H35I veteranentoernooi
Topmusch & Tophockey heren/dames
Pepijn Post voorzitter
Willem Jan Meijer penningmeester
Frits Gerritzen secretaris
Floris Jan Bovelander Heren 1
Peter van Scheijndel Dames 1
Trimhockey
Jan Aart Kruiswijk trimhockey maandag
Gabriëlla Kruiswijk trimhockey maandag
Edith Karsten trimhockey woensdag
Verkeerscommissie
Gijs de Jong commissielid
Ralf Thelosen commissielid
Sylvia van den Berg commissielid
Robert Verwoerd commissielid
Joris van Liebergen commissielid
Vertrouwenspersonen
Eveline Smit commissielid
Stan van den Buijs commissielid
vrijwilligerscommissie
Nicole van Gorkom commissielid
Laura Bakker commissielid
Website Commissie
Hessel Zondervan coördinator
Hugo Rütter redactielid
Rosemarij Schotte redactielid
Céline Mastenbroek - Asselbergs redactielid
Karen Meijer - Moritz redactielid
wedstrijdsecretariaat
Theda Kunnen jeugd
Erika van Scheijndel jeugd
Paulien Schous zaalhockey
Juurd Ketting senioren veteranen senioren veteranen
Martijn Westerlaken senioren veteranen senioren veteranen
Wings
Paul Bossers voorzitter
Christiaan van den Berg commissielid
Frank van Gorkom commissielid
Sandra Leistra commissielid (AngelWings)
Gabi Helfenstein commissielid (AngelWings)
Akkie de Graaf- Lansberg commissielid (AngelWings)
Wietske de Ruiter commissielid (AngelWings)
Winkel De Kleedkamer
Alexandra Heerkens Thijssen coördinator winkel
Emmy Schlatmann coördinator winkel
Cecile Cense commissielid
Lisette Koning commissielid
Ilse de Niet commissielid
Aleid Hovinga - van Foreest commissielid
Peggy Mes-Lambregts commissielid
Pippa de Nooijer commissielid
Sandra Leistra commissielid
Jeannette Wiers commissielid
Nathalie Nijhuis commissielid
Lilian van Zuylen commissielid
Saskia Goeman Borgesius-Blomjous commissielid
zaalhockeycommissie
Ewoud van Gellicum voorzitter
Vincent Opgelder commissielid
Marjolein Jensma - Harreveld commissielid
Wilfra Marseille commissielid
Pam Coops-van Noordwijk commissielid
Paulien Schous wedstrijdsecretariaat zaal
Zomerzorg
Lo van Noordwijk voorzitter
Bob Welschen penningmeester
Peggy Mes-Lambregts secretaris / ledenadministratie
Emmy Valk-van der Werff commissaris
Guido Keulen commissaris

Sponsoren