Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 25 mrt - zon 26 mrt - zat 1 apr - zon 2 apr - zat 8 apr - zon 9 apr - zat 15 apr - zon 16 apr

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 14 januari 2023 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Thomas Roskam Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Casper Stoutenbeek Bardienst 

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-4 Zaal  HC Diemen MO10-2 20     3 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
 
JO10-4 Zaal  H.C. Haarlem JO10-Blauw 10     5 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV
HAARLEM

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO8 blauw  MHCHBS JO8-4    25  7 ABN AMRO KG1  info
JO8 wit  MHCHBS JO8-2    25  19 ABN AMRO KG1  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-3 Zaal  MHCHBS MO10-3 20     0 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO14-6 Zaal  MHCHBS MO14-4 20     4 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO18-3 Zaal  MHCHBS MO18-4 18     4 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO18-4 Zaal  H.C. Haarlem MO18-2 10     10 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV
HAARLEM

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO8 blauw  MHCHBS MO8-1 15   20  17 uit - KG Zand  info
MO8 rood  MHCHBS MO8-4    11  19 ABN AMRO KG1  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO10-3 Zaal  Zandvoortsche Hockey Club JO10-1    2 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
JO10-3 Zaal  MHC Alliance JO10-3-wit    2 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
JO10-4 Zaal  HMHC Saxenburg JO10-blauw 10     3 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV
HAARLEM
JO14-5 Zaal  HC Spaarndam JO14-1 35     4 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC
HEILOO
JO16-1 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit JO16-1    4 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN
JO16-5 Zaal  HMHC Saxenburg JO16-1    7 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE
HAARLEM
JO18-1 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit JO18-1 30     4 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO9 blauw  MHC Alliance JO9-1-Wit 20   6  2 uit - KG Water  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-1 Zaal  HMHC Saxenburg MO10-oranje 20     9 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO14-3 Zaal  MHC Alliance MO14-5 30     0 Hoofddorp
Reigers Dome
Arnolduspark 5
2132 CR
Hoofddorp
MO14-5 Zaal  MHC Uitgeest MO14-3 18     2 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO16-2 Zaal  MHC Alliance MO16-3 18     8 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO16-4 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit MO16-5 30     2 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA
AMSTELVEEN
MO18-1 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit MO18-1 30     2 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN
MO18-3 Zaal  HC Spaarndam MO18-2 18     2 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO8 wit  MHC Alliance MO8-2-Zwart 20   24  5 uit - KG Water  info
 
MO9 oranje  K.H.C. Strawberries MO9-1 20   4  2 uit - KG Semi  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO18-1 Zaal  MHC Bennebroek JO18-1 30     4 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN
JO10-2 Zaal  AH & BC JO10-Blauw 20     3 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO14-1 Zaal  AH & BC JO14-1 35     1 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
JO14-1 Zaal  HC Athena JO14-1 35     3 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
JO14-3 Zaal  AH & BC JO14-3 55     3 HOORN NH
Kers
Moerbalk 1
1628GW
HOORN NH
JO16-1 Zaal  THC Hurley JO16-1    6 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN
JO16-2 Zaal  AH & BC JO16-2    7 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN
JO16-2 Zaal  Pinoké JO16-2    7 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN
JO16-3 Zaal  HV Myra JO16-2    2 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP
AMSTELVEEN
JO16-3 Zaal  THC Hurley JO16-3    4 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP
AMSTELVEEN
JO16-4 Zaal  HC Athena JO16-3 40     3 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM
JO16-5 Zaal  MHC Castricum JO16-1    8 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE
HAARLEM

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO8 rood  Xenios JO8-1    16  34 ABN AMRO KG1  info
 
JO9 oranje  AH & BC JO9-Rood    2  0 Strumphler Makelaars KG3  info
JO9 rood  AMHC Westerpark JO9-wit    3  2 Strumphler Makelaars KG3  info
JO9 wit  AMHC Westerpark JO9-zilver    8  8 Strumphler Makelaars KG3  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-1 Zaal  AH & BC MO10-Blauw 20     3 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO10-3 Zaal  Alkmaarsche M.H.C. MO10-4 20     1 HAARLEM
Olympia/ Henk van Turnhouthal
Henk van Turnhoutpad 1
2034JL
HAARLEM
MO10-5 Zaal  MHC de Reigers MO10-Oranje 35     0 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
MO10-5 Zaal  AH & BC MO10-Oranje 35     0 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
MO14-1 Zaal  HC Athena MO14-1 35     2 ALKMAAR
Meent, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH
ALKMAAR
MO14-1 Zaal  Alkmaarsche M.H.C. MO14-1 35     0 ALKMAAR
Meent, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH
ALKMAAR
MO14-3 Zaal  MHC de Reigers MO14-2 30     5 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO14-4 Zaal  MHC de Reigers MO14-3 18     2 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO14-4 Zaal  BHC Overbos MO14-2 18     1 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO14-5 Zaal  AMHC Westerpark MO14-3 18     1 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO16-1 Zaal  THC Hurley MO16-1    3 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN
MO16-1 Zaal  Pinoké MO16-1    2 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN
MO16-2 Zaal  AMHC Westerpark MO16-1 18     4 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301 B
1973BE
IJMUIDEN
MO16-3 Zaal  BHC Overbos MO16-3 35     1 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC
HEILOO
MO16-4 Zaal  HIC MO16-4 30     2 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA
AMSTELVEEN
MO18-1 Zaal  AH & BC MO18-1 30     4 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN
MO18-2 Zaal  Pinoké MO18-8 30     3 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO18-2 Zaal  MHC de Reigers MO18-3 30     7 Hoofddorp
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR
HOOFDDORP
MO18-4 Zaal  MHC de Reigers MO18-2 10     5 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV
HAARLEM

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO8 oranje  HIC MO8-Paars    22  21 Strumphler Makelaars KG3  info
 
MO9 wit  Alkmaarsche M.H.C. MO9-6    3  4 Strumphler Makelaars KG3  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO16-4 Zaal  AHC IJburg JO16-2 40     8 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM
JO14-5 Zaal  H.V. de Terriërs JO14-1 35     7 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC
HEILOO

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JO8 oranje  H.V. de Terriërs JO8-Zwart 40   99  3 uit - KG Zand  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO10-4 Zaal  H.V. de Terriërs MO10-zwart 20     6 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO16-3 Zaal  H.V. de Terriërs MO16-2 35     4 HEILOO
Vennewater, Sportcentrum Het
Het Zevenhuizen 48
1852JC
HEILOO
 
JO10-2 Zaal  AMHC FIT JO10-geel 20     0 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO9 blauw  M.H.C. Purmerend MO9-Rood 45   3  4 uit - KG Water  info
MO9 rood  AMHC FIT MO9-Wit 45   5  7 uit - KG Water  info

14 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO14-6 Zaal  Waterlandse Hockey Club MO14-1 20     10 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
 
JO14-3 Zaal  WFHC JO14-1 55     2 HOORN NH
Kers
Moerbalk 1
1628GW
HOORN NH

14 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
MO8 groen  WFHC MO8-Roze 60   6  9 uit - KG Zand  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda