Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 3 dec - zon 4 dec - zat 10 dec - zon 11 dec - zat 17 dec - zon 18 dec - zat 7 jan - zon 8 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zondag 11 september 2022 
12:00 - 14:00  Gert-Jan Scheer Barhoofd 
14:00 - 16:00  Annemieke Meijerink-Heintges Barhoofd 
14:00 - 16:00  Gwendolyn Coonen Barhoofd 
14:00 - 16:00  Annemijn Hofdijk Barhoofd 
14:00 - 16:00  Annemiek van Eck Barhoofd 
16:00 - 18:00  Andre Verboom Barhoofd 
16:00 - 18:00  Edgar Rijnders Barhoofd 
16:00 - 18:00  Menno Boot Barhoofd 
16:00 - 18:00  Karen Nouwen - Boon Barhoofd 

11 september | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H30-10  A.M.H.C. Rood-Wit H30-7    1  2 The Locals KG4  info
Arbitrage: H30-9
H45-1  A.M.H.C. Rood-Wit H45-1 20   3  3 uit - KG Semi  info
 
D30-4  AH & BC D30-4 30   6  1 uit - KG Zand  info
 
H30-1  AH & BC H30-1    1  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
H30-8  AH & BC H30-5 30   4  1 uit - KG Water  info
H45-3  AH & BC H45-3 30   1  2 uit - KG Zand  info
H30-3  H.C. Haarlem H30-1 15   3  2 uit - KG Water  info

11 september | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
DO25-1  H.C. HISALIS DO25-3    3  5 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: D30-2

11 september | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D30-1  HC Athena D45-1    5  0 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: H2
D45-1  HC Athena D45-1 30   2  1 uit - KG Water  info
NB: wordt gespeeld op HC Diemen
D30-2  HC Bloemendaal D30-3    0  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: D30-1
D30-3  HC Bloemendaal D30-2  1  0 uit - KG Water  info
 
H30-2  HC Bloemendaal H30-5    5  2 The Locals KG4  info
Arbitrage: H30-1
H30-5  HC Bloemendaal H30-2  2  5 uit - KG Water  info

11 september | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D1  Hockey Club Rotterdam D1    2  1 ABN AMRO KG1  info
 
H1  Hockey Club Rotterdam H1    4  1 ABN AMRO KG1  info

11 september | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H2  Hockey Club Rotterdam H2    1  3 ABN AMRO KG1  info

11 september | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H45-4  Hockey Vereniging Abcoude H45-2    2  4 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: H45-2

11 september | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D3  Hockeyclub AMVJ D19 30   0  6 uit - KG Semi  info

11 september | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H45-2  MHC Alliance H45-1    0  5 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: H45-3
 
D30-6  MHC Castricum D30-1 30   3  1 uit - KG Zand  info
 
H30-9  Pinok√© H30-4    5  3 The Locals KG4  info
Arbitrage: H30-10

11 september | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D2  Schaerweijde D2 60   1  1 uit - KG Water  info

11 september | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D30-5  THC Hurley D30-2    3  0 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: D30-7

11 september | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H3  THC Hurley H13 30   1  3 uit - KG Zand  info

11 september | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H30-7  THC Hurley H30-2    2  3 The Locals KG4  info
Arbitrage: H30-2
 
D30-7  U.H.C.QUI VIVE D30-2    5  0 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: D30-5


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda