Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 21 mei - zon 22 mei - zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zon 5 jun - zat 11 jun - zon 12 jun

laat schema zien voor  



8 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
JA1 Zaalhockey 21744  AH & BC JA1 35     16:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
JA1 Zaalhockey 21758  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 35     18:20 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
 
MA1 Zaalhockey 21778  Alkmaarsche M.H.C. MA1 35     17:25 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC1 Zaalhockey 21905  THC Hurley MC1 30     11:45 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC1 Zaalhockey 21906  MHC Alliance MC1 30     15:25 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
JC1 Zaalhockey 21935  THC Hurley JC1 30     11:45 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC1 Zaalhockey 21936  A.M.H.C. Rood-Wit JC1 30     15:25 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB1 Zaalhockey 22506  AH & BC JB1 35     14:40 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
JB1 Zaalhockey 22526  HC Athena JB1 35     12:50 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
 
MB1 Zaalhockey 22536  A.M.H.C. Rood-Wit MB1 35     11:55 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
MB1 Zaalhockey 22550  Pinok√© MB1 35     13:45 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
 
J8E3 Zaalhockey 25924  THC Hurley J8E1 31     13:05 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25933  AMHC FIT J8E1 31     13:55 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 25949  HV Myra J8E1    09:15 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 2
J8E2 Zaalhockey 25959  Pinok√© J8E1    10:05 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 2
J8E4 Zaalhockey 26040  HV Myra J8E2    12:20 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
J8E4 Zaalhockey 26058  MHC Alliance J8E2ZWART    13:10 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
J8E1 Zaalhockey 26064  MHC Alliance J8E1WIT    09:00 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
J8E1 Zaalhockey 26087  Hockeyclub VVV J8E2    09:50 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
 
M8E1 Zaalhockey 26603  H.C. Haarlem M8E2 10     13:25 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
M8E3 Zaalhockey 26606  AMHC FIT M8E2 24     15:55 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26623  AHC IJburg M8E3 24     14:15 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
M8E1 Zaalhockey 26629  MHC Castricum M8E3 10     12:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
M8E2 Zaalhockey 26770  MHC Alliance M8E1ZWART    15:40 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
M8E2 Zaalhockey 26790  K.H.C. Strawberries M8E1    14:50 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 2
* AFGELAST *
 
JC2 Zaalhockey 27427  AH & BC JC1 35     09:50 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
JC2 Zaalhockey 27434  HIC JC1 35     09:00 OUDERKERK AAN DE AMSTEL
Bindelwijk
Koningin Julianalaan 16
1191CD OUDERKERK AAN DE AMSTEL
hal: Veld 1
JC4 Zaalhockey 27749  MHCHBS JC4 24     11:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JC4 Zaalhockey 27751  MHC Alliance JC3 24     13:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
 
MC2 Zaalhockey 27970  MHC de Reigers MC2 30     15:20 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MC2 Zaalhockey 27971  MHC de Kikkers MC2 30     14:30 HOOFDDORP
Reigers Hockey Dome
Arnolduspark 16
2132CR HOOFDDORP
hal: Veld 1
MC6 Zaalhockey 28704  MHC Castricum MC2 35     09:00 CASTRICUM
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
MC6 Zaalhockey 28715  MHCHBS MC4 35     09:50 CASTRICUM
Bloemen, Sportcentrum De
De Bloemen 71
1902GT CASTRICUM
hal: Veld 1
 
JB2 Zaalhockey 29152  U.H.C.QUI VIVE JB12-C 10     12:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
JB2 Zaalhockey 29153  A.M.H.C. Rood-Wit JB2 10     13:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
MB2 Zaalhockey 29841  MHC Bennebroek MB1    12:35 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB2 Zaalhockey 29884  HV Myra MB1    11:45 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB7 Zaalhockey 30243  Alkmaarsche M.H.C. MB4    13:05 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE HAARLEM
hal: Veld 1
MB7 Zaalhockey 30266  HMHC Saxenburg MB3    12:15 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE HAARLEM
hal: Veld 1
MB6 Zaalhockey 30275  AH & BC MB4 20     13:05 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MB6 Zaalhockey 30499  A.M.H.C. Rood-Wit MB45-C 20     14:00 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30603  MHC Bennebroek MB4 25     18:05 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30759  A.M.H.C. Rood-Wit MB67-C 25     18:55 HOOFDDORP
Spectrum, sporthal
Assumburg 1
2135BA HOOFDDORP
hal: Veld 1
MA1 Zaalhockey 30841  THC Hurley MA1 35     15:35 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
MA2 Zaalhockey 31611  MHCHBS MA2 40     13:05 KUDELSTAART
Proosdijhal
Edisonstraat 6
1433KA KUDELSTAART
hal: Veld 1
MA2 Zaalhockey 31632  Hockeyclub VVV MA1 40     14:45 KUDELSTAART
Proosdijhal
Edisonstraat 6
1433KA KUDELSTAART
hal: Veld 1
MA5 Zaalhockey 32168  A.M.H.C. Rood-Wit MA34-C    15:35 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE HAARLEM
hal: Veld 1
MA5 Zaalhockey 32175  HMHC Saxenburg MA3    16:25 HAARLEM
Haarlem College, sporthal
Broekweg 1
2035LE HAARLEM
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda