Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 6 mrt - zon 7 mrt - zat 13 mrt - zon 14 mrt - zat 20 mrt - zon 21 mrt - zat 27 mrt - zon 28 mrt

laat schema zien voor  



27 maart | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
J8E2  !Oefenwedstrijd MD1      08:30 ABN AMRO KG1  info
MD1 speelt thuis, J8E2 uit.
 
JA2  !Oefenwedstrijd JB2 mix      16:25 ABN AMRO KG1  info
Beide teams worden gemengd.
JB2  !Oefenwedstrijd JA2 mix      16:25 ABN AMRO KG1  info
Beide teams worden gemengd.
JC1  !Oefenwedstrijd JC2      10:05 ABN AMRO KG1  info
JC1 speelt thuis, JC2 uit.
JC2  !Oefenwedstrijd JC1      10:05 ABN AMRO KG1  info
JC1 speelt thuis, JC2 uit.
 
MA1  !Oefenwedstrijd MB1      13:15 ABN AMRO KG1  info
MA1 speelt thuis, MB1 speelt uit.
MA2  !Oefenwedstrijd MB2      14:50 ABN AMRO KG1  info
MA2 speelt thuis, MB2 speelt uit.
MA3  !Oefenwedstrijd MB5      11:40 ABN AMRO KG1  info
MA3 speelt thuis, MB5 speelt uit.
MB1  !Oefenwedstrijd MA1      13:15 ABN AMRO KG1  info
MA1 speelt thuis, MB1 speelt uit.
MB2  !Oefenwedstrijd MA2      14:50 ABN AMRO KG1  info
MA2 speelt thuis, MB2 speelt uit.
MB5  !Oefenwedstrijd MA3      11:40 ABN AMRO KG1  info
MA3 speelt thuis, MB5 speelt uit.
 
MD1  !Oefenwedstrijd J8E2      08:30 ABN AMRO KG1  info
MD1 speelt thuis, J8E2 uit.
 
G1  !Reservering      10:20 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
G2  !Reservering      10:20 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
G3  !Reservering      10:20 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
 
JB4  !Oefenwedstrijd MB4      14:35 KG3  info
JB4 speelt thuis, MB4 uit.
JB5  !Oefenwedstrijd MB3      13:00 KG3  info
JB5 speelt thuis, MB3 uit.
 
JD6  !Oefenwedstrijd MD4      11:25 KG3  info
JD6 speelt thuis, MD4 uit.
 
M8E1  !Oefenwedstrijd MD7      08:45 KG3  info
MD7 speelt thuis, M8E1 uit.
 
MB3  !Oefenwedstrijd JB5      13:00 KG3  info
JB5 speelt thuis, MB3 uit.
MB4  !Oefenwedstrijd JB4      14:35 KG3  info
JB4 speelt thuis, MB4 uit.
 
MD4  !Oefenwedstrijd JD6      11:25 KG3  info
JD6 speelt thuis, MD4 uit.
MD7  !Oefenwedstrijd M8E1      08:45 KG3  info
MD7 speelt thuis, M8E1 uit.
 
JC4  !Oefenwedstrijd JD2      08:45 KG4  info
JC4 speelt thuis, JD2 uit.
JC5  !Oefenwedstrijd MC6      11:55 KG4  info
JC5 speelt thuis, MC6 uit.
 
JD2  !Oefenwedstrijd JC4      08:45 KG4  info
JC4 speelt thuis, JD2 uit.
 
MA4  !Oefenwedstrijd MA5-DJ1      15:05 KG4  info
Drieluik MA4-MA5-DJ1.
MA5  !Oefenwedstrijd MA4-DJ1      15:05 KG4  info
Drieluik MA4-MA5-DJ1.
MB6  !Oefenwedstrijd MC4      13:30 KG4  info
MB6 speelt thuis, MC4 uit.
MC2  !Oefenwedstrijd MC3 mix      10:20 KG4  info
Beide teams worden gemengd.
MC3  !Oefenwedstrijd MC2 mix      10:20 KG4  info
Beide teams worden gemengd.
MC4  !Oefenwedstrijd MB6      13:30 KG4  info
MB6 speelt thuis, MC4 uit.
MC6  !Oefenwedstrijd JC5      11:55 KG4  info
JC5 speelt thuis, MC6 uit.
 
JA1  !Oefenwedstrijd JB1 mix      13:15 Zuidbroek KG2  info
Beide teams worden gemengd.
JA3  !Oefenwedstrijd JB3-HJ1      14:50 Zuidbroek KG2  info
Drieluik JA3-JB3-HJ1.
JB1  !Oefenwedstrijd JA1 mix      13:15 Zuidbroek KG2  info
Beide teams worden gemengd.
JB3  !Oefenwedstrijd JA3-HJ1      14:50 Zuidbroek KG2  info
Drieluik JA3-JB3-HJ1.
JC3  !Oefenwedstrijd MB7      11:40 Zuidbroek KG2  info
MB7 speelt thuis, JC3 uit.
 
JD1  !Oefenwedstrijd MC1      10:05 Zuidbroek KG2  info
MC1 speelt thuis, JD1 uit.
 
MB7  !Oefenwedstrijd JC3      11:40 Zuidbroek KG2  info
MB7 speelt thuis, JC3 uit.
MC1  !Oefenwedstrijd JD1      10:05 Zuidbroek KG2  info
MC1 speelt thuis, JD1 uit.
MC5  !Oefenwedstrijd MD5      08:30 Zuidbroek KG2  info
MC5 speelt thuis, MD5 uit.
 
MD5  !Oefenwedstrijd MC5      08:30 Zuidbroek KG2  info
MC5 speelt thuis, MD5 uit.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda