Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 januari 2020
Tijd T/U Team Tegen team
11:00 Thuis JF3 Midwinter Competitie MHC Alliance JF2 wit
Wedstrijdschema
zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zon 16 feb - zon 23 feb

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 25 januari 2020 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Marilize Coonen Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Anne - Belle de Graaf Bardienst 

25 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
J6E1 Midwinter Competitie 28891  THC Hurley J6E1 35   08:30  09:30 AMSTELVEEN info
   21 D  
J6E3 Midwinter Competitie 28929  MHCHBS J6E3  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
 
J8E1 zaal 21658  MHCHBS J8E1 10     09:15 HAARLEM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E1 zaal 21659  Pinoké J8E1 10     10:55 HAARLEM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E2 zaal 21527  H.C. Haarlem J8E1 10     11:45 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E2 zaal 21526  MHC Alliance J8E1 GROEN 10     12:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
J8E3 zaal 21889  MHC Alliance J8E2 GROEN 25     09:15 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21775  MHC Uitgeest J8E1 25     10:05 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21835  Alkmaarsche M.H.C. J8E2 30     12:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21783  HIC J8E1 30     11:45 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
JA1 zaal  AH & BC / Pinoke 35     17:00 AMSTERDAM
DK Finale
JA1 zaal 29801  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 35     14:50 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
DK 1/2 Finale
JB12 zaal 26240  MHC Alliance JB12 18     18:10 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JB12 zaal 26232  Xenios JB12 18     16:30 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JB2 zaal 26350  AMHC FIT JB1 31     14:15 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
JB2 zaal 26358  Alkmaarsche M.H.C. JB1 31     15:05 ZAANDAM
Volleyhal Zaanlands-West
Nieuwendamstraat 4
1507JE ZAANDAM
hal: Veld 1
JC4 zaal 23455  THC Hurley JC5 18     15:40 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Jürgen Lücke
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
JC4 zaal 23454  AMHC FIT JC3 18     14:00 IJMUIDEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Jürgen Lücke
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
 
JF2 Midwinter Competitie 28992  MHCHBS JF4  09:15  10:00 BLOEMENDAAL info
 
M6E1 Midwinter Competitie 28945  MHC Bennebroek M6E2  09:50  10:45 BENNEBROEK info
   1C  
M6E2 Midwinter Competitie 28939  THC Hurley M6E2 35   08:30  09:30 AMSTELVEEN info
   21 B  
M6E5 Midwinter Competitie 28907  WFHC Hoorn (WFHC) M6E3 48   09:00  10:30 ZWAAG info
 
M8E1 zaal 22345  HV Myra M8E2 30     10:05 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E1 zaal 22363  HIC M8E1 30     09:15 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22471  M.H.C. Purmerend M8E2 30     14:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22477  H.V. de Terriërs M8E1 30     15:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22632  K.H.C. Strawberries M8E2 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22631  H.C. Haarlem M8E2 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21944  HIC M8E3 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21945  U.H.C.QUI VIVE M8E2 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
M8E5 zaal 22221  AHC IJburg M8E3 30     12:35 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
M8E5 zaal 22241  HIC M8E4 30     11:45 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
 
MA1 zaal  AH & BC /Pinoke 35     15:50 AMSTERDAM
DK Finale
MA1 zaal 29807  THC Hurley MA1 35     13:50 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
DK 1/2 Finale
MA2 zaal 27207  U.H.C.QUI VIVE MA3 40     16:05 ZAANDAM
Fluiten: Dasja Pajkrt
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MA2 zaal 27333  Hockeyclub VVV MA1 40     15:15 ZAANDAM
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Dasja Pajkrt
Zaanstad-Zuid, sporthal
De Weer 26
1504AH ZAANDAM
hal: Veld 1
MB1 zaal  THC Hurley /A'dam 35     11:30 AMSTERDAM
DK Finale
MB1 zaal 29803  AH & BC MB1 35     09:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
DK 1/2 Finale
MB2 zaal 24828  U.H.C.QUI VIVE MB1 30     17:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB2 zaal 24840  HIC MB1 30     16:45 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC3 zaal 23972  HMHC Saxenburg MC2 50     15:05 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Fluiten: Jonathan Bruinvels (HVLC)
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MC3 zaal 23926  Hockeyclub VVV MC1 50     15:55 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Fluiten: Jonathan Bruinvels (HVLC)
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 1
MC6 zaal 24240  MHC Alliance MC8 35     11:45 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MC6 zaal 24384  Waterlandse Hockey Club MC2 35     12:35 LEIMUIDEN
Spant, Sporthal 't
Larikslaan 20
2451BV LEIMUIDEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24580  HV Myra MC4    11:25 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24416  MHCHBS MC5    10:35 AMSTELVEEN
Amstelveen Hockey Dome
Startbaan 9
1185XP AMSTELVEEN
hal: Veld 1
 
MF2 Midwinter Competitie 28949  MHC Castricum MF3 28   10:00  11:00 CASTRICUM info
   VAK D  
Let op: Uittenue mee!   
MF4 Midwinter Competitie 28990  MHCHBS MF1  09:15  10:00 BLOEMENDAAL info
 
JF1 Midwinter Competitie 28959  MHC Alliance JF1 zwart  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
JF4 Midwinter Competitie 28228  MHC Alliance JF2 groen  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
   wijz. veld  
 
MF1 Midwinter Competitie 28991  MHC Alliance MF1 wit  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
MF3 Midwinter Competitie 28214  MHC Alliance MF3 rood  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
J6E2 Midwinter Competitie 28967  Pinoké J6E2  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E4 Midwinter Compeitie 28966  Zandvoortsche Hockey Club J6E1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
M6E3 Midwinter Competitie 28908  HIC M6E3  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E4 Midwinter Competitie 28979  Zandvoortsche Hockey Club M6E1  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
 
JF3 Midwinter Competitie 28237  MHC Alliance JF2 wit  10:30  11:00 BLOEMENDAAL info
   wijz.  
* AFGELAST *


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda