Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 15 oktober 2022
Tijd T/U Team Tegen team
14:00 Thuis JO18-4 HSC Hermes JO18-1
Agenda

OKTOBER 
do 6   Algemene Leden Vergadering        
  20:00 - 23:00 
 
za 8   Supercoach Carmel Bosch + MO14-3        
  09:30 - 10:00 
 
za 8   Supercoach Floris van der Kroon + JO12-4        
  10:45 - 11:15 
 
zo 9   Bloemendaal D1 - hdm D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 9   Bloemendaal H1 - Kampong H1        
  14:45 - 16:15 
 
ma 10   Scheidsrechtersexamens        
  18:30 - 21:00 
 
do 13   Dames 1 - HGC 3e ronde Gold-Cup        
  20:30 - 22:00 
 
za 15   Bloemendaal D1 - Den Bosch D1        
  16:30 - 18:00 
 
zo 16   Pinoké H1 - Bloemendaal H1        
  14:45 - 16:15 
 
ma 17 - wo 19   Bovelander Hockeycamps        
  08:30 - 18:00 
 
za 22   Bloemendaal H1 - Oranje-Rood H1        
  18:30 - 20:00 
 
zo 23   Pinoké D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
wo 26   Scheidsrechtersexamens        
  18:30 - 21:00 
 
za 29   Bloemendaal D1 - Kampong D1        
  18:30 - 20:00 
 
zo 30   Voordaan H1 - Bloemendaal H1        
  14:45 - 16:15 
 
ma 31   Scheidsrechtersexamens        
  18:30 - 21:00 
 

NOVEMBER 
wo 2   Scheidsrechtersexamens        
  18:30 - 21:00 
 
za 5   Bloemendaal H1 - Schaerweijde H1        
  16:30 - 18:00 
 
zo 6   SCHC D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
ma 7   Scheidsrechtersexamens        
  18:30 - 21:00 
 
ma 7   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
zo 13   Bloemendaal D1 - Tilburg D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 13   Bloemendaal H1 - Den Bosch H1        
  14:45 - 16:15 
 
zo 20   Bloemendaal D1 - Hurley D1        
  12:45 - 14:15 
 

DECEMBER 
di 6   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 

JANUARI 
ma 9   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 

FEBRUARI 
ma 6   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
vr 17   Pubquiz        
  18:00 - 23:00 
 

MAART 
zo 5   Rotterdam D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 5   Rotterdam H1 - Bloemendaal H1        
  14:45 - 16:15 
 
ma 6   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
zo 12   Bloemendaal D1 - Klein Zwitserland D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 12   Bloemendaal H1 - Klein Zwitserland H1        
  14:45 - 16:15 
 
za 18   The Wave Opschoondag        
  09:00 - 15:00 
 
zo 19   HGC D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 19   HGC H1 - Bloemendaal H1        
  14:45 - 16:15 
 
zo 26   Bloemendaal D1 - Amsterdam D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 26   Bloemendaal H1 - Amsterdam H1        
  14:45 - 16:15 
 

APRIL 
za 1   hdm H1 - Bloemendaal H1        
  16:30 - 18:00 
 
zo 2   hdm D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
ma 3   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
zo 16   Den Bosch D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 16   Kampong H1 - Bloemendaal H1        
  14:45 - 16:15 
 
za 22   Bloemendaal D1 - Pinoké D1        
  16:30 - 18:00 
 
zo 23   Bloemendaal H1 - Pinoké H1        
  14:45 - 16:15 
 
zo 30   Kampong D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 30   Oranje-Rood H1 - Bloemendaal H1        
  14:45 - 16:15 
 

MEI 
zo 7   Bloemendaal D1 - SCHC D1        
  12:45 - 14:15 
 
zo 7   Bloemendaal H1 - Voordaan H1        
  14:45 - 16:15 
 
ma 8   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
za 13   Schaerweijde H1 - Bloemendaal H1        
  16:30 - 18:00 
 
zo 14   Tilburg D1 - Bloemendaal D1        
  12:45 - 14:15 
 

JUNI 
ma 5   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
za 24   Veteranentoernooi        
  08:00 - 00:00 
 

JULI 
ma 3   Vergadering Algemeen Bestuur        
  20:00 - 23:00 
 
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda