
Op 9 april is er het knotsgekke en supergezellige familietoernooi van HC Bloemendaal De PAASSIXES.
Schrijf je nu in met je team vol vrienden en familie, piepjong tot stokoud, iedereen is welkom. In ieder team moeten minstens 2 volwassenen zitten. Speel mee met de wedstrijden van 6 tegen 6 gecombineerd met verschillende leuke spellen in Paas thema.
Springkussens, een heerlijke borrel, de gezelligheid en de muziek maken de dag compleet. Het toernooi is van 13.00 tot 18.00 uur en zorg dat je er met je teamoutfit lekker uitspringt. Thema dit jaar is LenteBende, dus alles tussen lente en een grote bende is mogelijk. Laat je creativiteit de vrije loop!
Stuur een e-mail met je teamnaam en de namen van je teamleden naar [email protected] of schrijf je direct in via deze link
We hopen jullie te mogen verwelkomen.
Georganiseerd door leden van (de sevens competitie van) HC Bloemendaal voor leden van HC Bloemendaal.

![]() |