Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H35K

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Arjan van der Heijden
Aanvoerder Victor Vreeken

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
21-5-2022 11:15 JD1 MHC Bennebroek JD1 Arjan van der Heijden
7-5-2022 15:50 MB6 WFHC Hoorn (WFHC) MB3 Pieter  Bollen
24-4-2022 11:00 H4 Hockeyclub VVV H6 Team
23-4-2022 17:40 JA2 U.H.C.QUI VIVE JA1 Arjan van der Heijden
23-4-2022 16:20 MB6 WFHC Hoorn (WFHC) MB3 Pieter  Bollen
16-4-2022 n.n.b MB2 MHC Amstelveen MB1 Arjan van der Heijden
10-4-2022 11:00 D30A Pinoké D30A Arjan van der Heijden
9-4-2022 15:50 JB2 Hockeyclub VVV JB1 Arjan van der Heijden
3-4-2022 09:30 H35J HC Athena H35E Team
26-3-2022 11:55 MA2 Hockey Vereniging Abcoude MA1 Arjan van der Heijden
20-3-2022 14:30 H4 Pinoké H15 Team
19-3-2022 10:20 JC1 Xenios JC1 Arjan van der Heijden
19-3-2022 15:05 MB2 HMHC Saxenburg MB2 Arjan van der Heijden
12-3-2022 15:05 JB2 AH & BC JB5 Arjan van der Heijden
6-3-2022 14:30 H35L THC Hurley H35D Team
5-3-2022 14:50 MB6 Waterlandse Hockey Club MB2 Pieter  Bollen
13-2-2022 10:55 JD2 Zaalhockey A.M.H.C. Rood-Wit JD2 Peter van Opstal
13-2-2022 10:05 JD2 Zaalhockey MHC Alliance JD1 Peter van Opstal
29-1-2022 16:45 MB2 Zaalhockey MHC Amstelveen MB1 Arjan van der Heijden
29-1-2022 18:25 MB2 Zaalhockey Hockeyclub VVV MB1 Arjan van der Heijden
16-1-2022 18:05 JB3 Zaalhockey Hockey Vereniging Mijdrecht JB1 Olivier van Boven
16-1-2022 18:55 JB3 Zaalhockey A.M.H.C. Rood-Wit JB4 Olivier van Boven
15-1-2022 09:50 MB2 Zaalhockey MHC Bennebroek MB1 Arjan van der Heijden
15-1-2022 10:40 MB2 Zaalhockey Hockeyclub VVV MB1 Arjan van der Heijden
19-12-2021 09:35 MB5 Zaalhockey K.H.C. Strawberries MB3 Jan Hein van Waesberghe
19-12-2021 10:25 MB5 Zaalhockey AMHC Westerpark MB6 Jan Hein van Waesberghe
27-11-2021 12:10 MC1 AH & BC MC1 Arjan van der Heijden
27-11-2021 12:50 MB5 HMHC Saxenburg MB4 Bobbe  Matthijsse
27-11-2021 15:50 MB2 AHC IJburg MB2 Arjan van der Heijden
21-11-2021 11:00 H35I HC Athena H35E Team
20-11-2021 10:20 JC1 AHC IJburg JC1 Arjan van der Heijden
20-11-2021 14:45 JB3 Hockey Vereniging Mijdrecht JB1 Olivier van Boven
20-11-2021 08:30 JD2 Xenios JD1 Rogier  Oude Luttikhuis
14-11-2021 11:00 D2 AH & BC D2 Arjan van der Heijden
13-11-2021 08:30 JD2 MHC Alliance JD1 Peter van Opstal
7-11-2021 14:30 D30A Klein Zwitserland D30A Arjan van der Heijden
6-11-2021 11:55 JD3 U.H.C.QUI VIVE JD1 Victor  Vreeken
6-11-2021 15:50 MB2 MHC Bennebroek MB1 Arjan van der Heijden
30-10-2021 16:00 MB6 MHC de Kikkers MB2 Pieter  Bollen
30-10-2021 17:40 MA2 AMHC Westerpark MA1 Arjan van der Heijden
9-10-2021 12:10 JB2 LOHC JB2 Arjan van der Heijden
9-10-2021 15:15 MC4 Pinoké MC5 Bernd  Thien
3-10-2021 16:15 H35A Gooische Hockey Club H35B Arjan van der Heijden
2-10-2021 12:10 MA2 HC Alphen MA1 Arjan van der Heijden
25-9-2021 10:20 JC1 Xenios JC1 Arjan van der Heijden
19-9-2021 16:15 H35A THC Hurley H35A Arjan van der Heijden
18-9-2021 10:20 JC1 HC Athena JC1 Arjan van der Heijden
12-9-2021 10:45 D2 Hockeyclub VVV D2 Arjan van der Heijden
11-9-2021 16:05 MB5 Hockey Vereniging Mijdrecht MB2 Jan Hein van Waesberghe
4-9-2021 15:50 JA2 G.H.C. RAPID JA1 Arjan van der Heijden
 

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 36138 Hockey Vereniging Abcoude H35C
08:45 09:15 thuis ABN AMRO KG1
  Gewijzigde aanvangstijd ivm playoffs, eigen arbitrage 
12 jun 36103 U.H.C.QUI VIVE H35B
40
09:50 11:00 uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam H35E 8 19 6 1 1 20 9 0
2 Abcoude H35C 8 14 4 2 2 12 11 0
3 Bloemendaal H35K 8 12 3 3 2 17 12 0
4 Rood-Wit H35F 8 8 2 2 4 16 20 0
5 Qui Vive H35B 8 8 2 2 4 10 17 0
6 AthenA H35D 8 6 2 0 6 13 19 0

  Amsterdam H35EQui Vive H35BRood-Wit H35FAthenA H35DBloemendaal H35KAbcoude H35C
Amsterdam H35E   5-0 3-1 1-0 1-0
Qui Vive H35B 2-1   0-1 2-1 2-2
Rood-Wit H35F 3-3 6-0   1-5 1-2
AthenA H35D 2-1 3-2   2-4 1-2
Bloemendaal H35K 2-3 1-1 2-2 3-2  
Abcoude H35C 1-3 3-2 2-1 0-0  

Uitslagen
ZONDAG 6 MAART 2022
.. Qui Vive H35B Rood-Wit H35F 0-1 Definitief
.. Bloemendaal H35K Amsterdam H35E 2-3 Definitief
.. Abcoude H35C AthenA H35D 2-1 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Amsterdam H35E Abcoude H35C 1-0 Definitief
.. Rood-Wit H35F Bloemendaal H35K 1-5 Definitief
.. AthenA H35D Qui Vive H35B 2-1 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Bloemendaal H35K AthenA H35D 3-2 Definitief
.. Rood-Wit H35F Amsterdam H35E 3-3 Definitief
.. Qui Vive H35B Abcoude H35C 2-2 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Qui Vive H35B Amsterdam H35E 2-1 Definitief
.. AthenA H35D Rood-Wit H35F 3-2 Definitief
.. Abcoude H35C Bloemendaal H35K 0-0 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Rood-Wit H35F Abcoude H35C 1-2 Definitief
.. Bloemendaal H35K Qui Vive H35B 1-1 Definitief
.. Amsterdam H35E AthenA H35D 3-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Rood-Wit H35F Qui Vive H35B 6-0 Definitief
.. AthenA H35D Abcoude H35C 1-2 Definitief
.. Amsterdam H35E Bloemendaal H35K 1-0 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Bloemendaal H35K Rood-Wit H35F 2-2 Definitief
.. Qui Vive H35B AthenA H35D 2-1 Definitief
.. Abcoude H35C Amsterdam H35E 1-3 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. AthenA H35D Bloemendaal H35K 2-4 Definitief
.. Abcoude H35C Qui Vive H35B 3-2 Definitief
.. Amsterdam H35E Rood-Wit H35F 5-0 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Amsterdam H35E Qui Vive H35B 15:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal H35K Abcoude H35C 9:15 Sportp. Aelbertsbergweg
  Rood-Wit H35F AthenA H35D 12:45 Marienweide
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Abcoude H35C Rood-Wit H35F 10:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  AthenA H35D Amsterdam H35E Oost Watergraafsmeer
  Qui Vive H35B Bloemendaal H35K 11:00 Sportp. Noorddammerweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda