Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H35F

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marco Vreeburg
Aanvoerder Willem Jan Meijer

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
22-5-2022 11:00 H45A Alkmaarsche M.H.C. H45A Team
21-5-2022 12:45 JC5 Hockeyclub VVV JC2 Jan-Eidse  van  Melle
8-5-2022 14:30 H35C MHCHBS H35A Team
10-4-2022 16:00 H35G THC Hurley H35B Team
19-3-2022 15:50 JB3 Hockey Vereniging Abcoude JB2 Joris  Coonen
13-3-2022 14:30 H35D Waterlandse Hockey Club H35A Team
5-2-2022 12:15 JC3 Zaalhockey BHC Overbos JC1 Willem Jan  Meijer
5-2-2022 13:55 JC3 Zaalhockey WFHC JC1 Willem Jan  Meijer
20-11-2021 14:45 JB3 Hockey Vereniging Mijdrecht JB1 Joris  Coonen
13-11-2021 08:30 MD1 A.M.H.C. Rood-Wit MD1 Willem Jan  Meijer
11-9-2021 12:10 MC2 Pinok√© MC3 Joost  Kempenaars
 

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 8975 Hockey Vereniging Abcoude H35A
09:00 09:30 thuis KG4
  Arbitrage: H45A
 
29 mei 8976 A.M.H.C. Rood-Wit H35B
09:00 09:30 thuis KG4
12 jun 9075 MHCHBS H35B
15
15:30 16:15 uit route
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 FIT H35A 19 48 15 3 1 73 18 0
2 HBS H35B 19 46 15 1 3 77 26 0
3 Naarden H35A 19 38 11 5 3 51 32 0
4 AthenA H35B 19 36 11 3 5 54 35 0
5 Gooische H35D 19 26 7 5 7 45 42 0
6 Bloemendaal H35D 19 24 6 6 7 58 40 0
7 Rood-Wit H35B 19 20 5 5 9 26 44 0
8 Gooische H35F 19 19 5 4 10 26 40 0
9 Waterland H35A 19 17 5 2 12 48 72 0
10 Bloemendaal H35F 19 17 4 5 10 36 64 0
11 Huizen H35B 19 17 4 5 10 30 64 0
12 Abcoude H35A 19 10 2 4 13 15 62 0

  Abcoude H35ABloemendaal H35DBloemendaal H35FGooische H35DGooische H35FHBS H35BHuizen H35BNaarden H35ARood-Wit H35BFIT H35AAthenA H35BWaterland H35A
Abcoude H35A   0-0 1-1 1-4 1-0 3-2 1-3 0-0 0-5 0-3 1-3
Bloemendaal H35D 8-1   5-3 2-2 1-2 2-3 2-3 1-1 4-0 1-3 7-3
Bloemendaal H35F 5-4   2-2 1-1 3-8 2-1 3-4 1-9 1-1 3-1
Gooische H35D 5-2   0-1 3-1 0-0 4-2 2-2 3-3 2-1 1-4
Gooische H35F 2-2 1-2 1-3 4-2   2-1 1-1 1-2 0-4 2-3 1-3
HBS H35B 10-0 3-2 4-1 6-0   9-0 4-2 7-0 2-0 4-2
Huizen H35B 5-1 3-1 1-7 0-0 0-1   1-1 0-4 2-2 5-4
Naarden H35A 1-0 3-3 2-0 4-1 4-1 2-2 6-1   3-0 2-1
Rood-Wit H35B 4-1 2-1 1-1 4-2 1-4 1-4 4-1   2-6 0-1 1-1
FIT H35A 2-0 3-3 4-0 3-0 2-0 8-0 2-0 2-0   5-1
AthenA H35B 5-1 2-2 5-3 3-2 1-2 6-2 2-3 2-1 2-3   7-3
Waterland H35A 4-1 0-8 6-1 1-4 3-6 3-3 2-5 1-5 3-4  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Rood-Wit H35B Gooische H35F 1-4 Definitief
.. Naarden H35A Bloemendaal H35F 2-0 Definitief
.. Huizen H35B AthenA H35B 2-2 Definitief
.. Gooische H35D HBS H35B 3-1 Definitief
.. Waterland H35A Bloemendaal H35D 0-8 Definitief
.. FIT H35A Abcoude H35A 2-0 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Bloemendaal H35F Gooische H35D 2-2 Definitief
.. Bloemendaal H35D Rood-Wit H35B 4-0 Definitief
.. Abcoude H35A Huizen H35B 3-2 Definitief
.. AthenA H35B Waterland H35A 7-3 Definitief
.. Gooische H35F Naarden H35A 1-1 Definitief
.. HBS H35B FIT H35A 2-0 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Naarden H35A Bloemendaal H35D 3-3 Definitief
.. Huizen H35B HBS H35B 0-1 Definitief
.. Gooische H35F Bloemendaal H35F 1-3 Definitief
.. Waterland H35A Abcoude H35A 4-1 Definitief
.. FIT H35A Gooische H35D 3-0 Definitief
.. Rood-Wit H35B AthenA H35B 0-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Gooische H35D Huizen H35B 0-0 Definitief
.. Abcoude H35A Rood-Wit H35B 0-0 Definitief
.. Bloemendaal H35F FIT H35A 1-9 Definitief
.. Bloemendaal H35D Gooische H35F 1-2 Definitief
.. HBS H35B Waterland H35A 4-2 Definitief
.. AthenA H35B Naarden H35A 2-3 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Bloemendaal H35D Bloemendaal H35F 5-3 Definitief
.. Rood-Wit H35B HBS H35B 1-4 Definitief
.. Naarden H35A Abcoude H35A 1-0 Definitief
.. Waterland H35A Gooische H35D 1-4 Definitief
.. Gooische H35F AthenA H35B 2-3 Definitief
.. Huizen H35B FIT H35A 0-4 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. AthenA H35B Bloemendaal H35D 2-2 Definitief
.. Gooische H35D Rood-Wit H35B 2-2 Definitief
.. HBS H35B Naarden H35A 4-2 Definitief
.. Abcoude H35A Gooische H35F 1-0 Definitief
.. Bloemendaal H35F Huizen H35B 2-1 Definitief
.. FIT H35A Waterland H35A 5-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Gooische H35F HBS H35B 2-1 Definitief
.. Naarden H35A Gooische H35D 4-1 Definitief
.. Rood-Wit H35B FIT H35A 2-6 Definitief
.. AthenA H35B Bloemendaal H35F 5-3 Definitief
.. Waterland H35A Huizen H35B 3-3 Definitief
.. Bloemendaal H35D Abcoude H35A 8-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Huizen H35B Rood-Wit H35B 1-1 Definitief
.. Bloemendaal H35F Waterland H35A 3-1 Definitief
.. Gooische H35D Gooische H35F 0-1 Definitief
.. FIT H35A Naarden H35A 2-0 Definitief
.. HBS H35B Bloemendaal H35D 3-2 Definitief
.. Abcoude H35A AthenA H35B 0-3 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Naarden H35A Huizen H35B 6-1 Definitief
.. Rood-Wit H35B Waterland H35A 1-1 Definitief
.. Abcoude H35A Bloemendaal H35F 1-1 Definitief
.. AthenA H35B HBS H35B 1-2 Definitief
.. Bloemendaal H35D Gooische H35D 2-2 Definitief
.. Gooische H35F FIT H35A 0-4 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Huizen H35B Gooische H35F 0-0 Definitief
.. Rood-Wit H35B Bloemendaal H35F 1-1 Definitief
.. FIT H35A Bloemendaal H35D 3-3 Definitief
.. HBS H35B Abcoude H35A 10-0 Definitief
.. Waterland H35A Naarden H35A 2-5 Definitief
.. Gooische H35D AthenA H35B 2-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Gooische H35F Waterland H35A 1-3 Definitief
.. Abcoude H35A Gooische H35D 1-4 Definitief
.. AthenA H35B FIT H35A 2-3 Definitief
.. Bloemendaal H35F HBS H35B 3-8 Definitief
.. Naarden H35A Rood-Wit H35B 3-0 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Bloemendaal H35D Huizen H35B 2-3 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Abcoude H35A FIT H35A 0-5 Definitief
.. Gooische H35F Rood-Wit H35B 1-2 Definitief
.. AthenA H35B Huizen H35B 6-2 Definitief
.. Bloemendaal H35F Naarden H35A 3-4 Definitief
.. Bloemendaal H35D Waterland H35A 7-3 Definitief
.. HBS H35B Gooische H35D 4-1 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. FIT H35A HBS H35B 2-0 Definitief
.. Waterland H35A AthenA H35B 3-4 Definitief
.. Naarden H35A Gooische H35F 4-1 Definitief
.. Rood-Wit H35B Bloemendaal H35D 2-1 Definitief
.. Huizen H35B Abcoude H35A 5-1 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. HBS H35B Huizen H35B 9-0 Definitief
.. AthenA H35B Rood-Wit H35B 2-1 Definitief
.. Bloemendaal H35F Gooische H35F 1-1 Definitief
.. Bloemendaal H35D Naarden H35A 1-1 Definitief
.. Gooische H35D FIT H35A 3-3 Definitief
.. Abcoude H35A Waterland H35A 1-3 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Gooische H35F Bloemendaal H35D 1-2 Definitief
.. Huizen H35B Gooische H35D 1-7 Definitief
.. Naarden H35A AthenA H35B 2-1 Definitief
.. Rood-Wit H35B Abcoude H35A 4-1 Definitief
.. FIT H35A Bloemendaal H35F 4-0 Definitief
.. Waterland H35A HBS H35B 3-6 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. AthenA H35B Gooische H35F 3-2 Definitief
.. HBS H35B Rood-Wit H35B 7-0 Definitief
.. Bloemendaal H35F Bloemendaal H35D 5-4 Definitief
.. Gooische H35D Waterland H35A 1-4 Definitief
.. FIT H35A Huizen H35B 8-0 Definitief
.. Abcoude H35A Naarden H35A 1-3 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Gooische H35D Bloemendaal H35F 5-2 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Gooische H35F Abcoude H35A 2-2 Definitief
.. Bloemendaal H35D AthenA H35B 1-3 Definitief
.. Huizen H35B Bloemendaal H35F 3-1 Definitief
.. Waterland H35A FIT H35A 1-5 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. FIT H35A Rood-Wit H35B 2-0 Definitief
.. Gooische H35D Naarden H35A 4-2 Definitief
.. Abcoude H35A Bloemendaal H35D 0-0 Definitief
.. Huizen H35B Waterland H35A 5-4 Definitief
.. HBS H35B Gooische H35F 6-0 Definitief
.. Bloemendaal H35F AthenA H35B 1-1 Definitief
WOENSDAG 11 MEI 2022
.. Naarden H35A HBS H35B 2-2 Definitief
.. Rood-Wit H35B Gooische H35D 4-2 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Waterland H35A Bloemendaal H35F 6-1 Definitief
.. Bloemendaal H35D HBS H35B 2-3 Definitief
.. Rood-Wit H35B Huizen H35B 4-1 Definitief
.. Naarden H35A FIT H35A 3-3 Definitief
.. AthenA H35B Abcoude H35A 5-1 Definitief
.. Gooische H35F Gooische H35D 4-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Bloemendaal H35F Abcoude H35A 9:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  FIT H35A Gooische H35F 12:45 Sportp. 'Kadoelen'
  Gooische H35D Bloemendaal H35D 12:45 Sportpark Laegieskamp
  HBS H35B AthenA H35B 12:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Huizen H35B Naarden H35A 12:45 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Waterland H35A Rood-Wit H35B 14:30 Sportpark Markgouw
ZONDAG 29 MEI 2022
  Abcoude H35A HBS H35B 10:45 Sportp. 'Hollandse Kade'
  AthenA H35B Gooische H35D 12:30 Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal H35D FIT H35A 14:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  Bloemendaal H35F Rood-Wit H35B 9:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische H35F Huizen H35B 14:30 Sportpark Laegieskamp
  Naarden H35A Waterland H35A 14:15 Sportpark 'Naarden'
ZONDAG 12 JUNI 2022
  FIT H35A AthenA H35B Sportp. 'Kadoelen'
  Gooische H35D Abcoude H35A Sportpark Laegieskamp
  HBS H35B Bloemendaal H35F 16:15 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Huizen H35B Bloemendaal H35D 10:00 Sportpark Bestevaer (Huizen)
  Rood-Wit H35B Naarden H35A 10:30 Marienweide
  Waterland H35A Gooische H35F 14:30 Sportpark Markgouw

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda