Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


H35J

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Jesse de Feyter
Aanvoerder Sander Munsterman

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
22-5-2022 14:30 H35G HIC H35A Team
14-5-2022 12:45 MD5 H.V. de TerriĆ«rs MD2 Jasper  Hamersma
14-5-2022 08:30 JD4 MHC Alliance JD2 Michiel  Klein
8-5-2022 11:00 H35G BHC Overbos H35A Team
23-4-2022 13:05 MD4 AH & BC MD5 Rob van den Broek
10-4-2022 12:45 H35L MHC Uitgeest H35A Team
3-4-2022 11:00 H35K U.H.C.QUI VIVE H35B Team
26-3-2022 14:00 MC6 Xenios MC4 Sander  Munsterman
26-3-2022 08:30 MD1 AH & BC MD1 Joan  Wijnands
26-3-2022 10:20 MD2 AHC IJburg MD2 Roeland  den Boer
26-3-2022 10:40 MC3 AHC IJburg MC2 Joan  Wijnands
20-3-2022 12:45 H35H MHCHBS H35C Team
13-3-2022 16:00 H35G HC Bloemendaal H35E Team
5-3-2022 12:10 JC3 HV Myra JC2 Jesse de Feyter
19-12-2021 12:55 JC3 Zaalhockey K.H.C. Strawberries JC1 Roeland  den Boer
19-12-2021 12:05 JC3 Zaalhockey H.C. Haarlem JC1 Roeland  den Boer
14-11-2021 12:45 H35L H.V. de TerriĆ«rs H35C Team
6-11-2021 15:05 JC3 HC Athena JC3 Roeland  den Boer
25-9-2021 15:55 MC3 H.C. Haarlem MC4 Joan  Wijnands
18-9-2021 08:30 JD3 THC Hurley JD2 Taco  Bakker
 

Nog 2 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 36078 Hockeyclub VVV H35B
15:30 16:00 thuis KG4
  Arbitrage: H35G
Gewijzigde aanvangstijd/veld ivm playoffs 
12 jun 36088 HC Athena H35E
30
uit route
1 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bloemendaal H35J 8 17 5 2 1 21 13 0
2 AthenA H35E 8 16 5 1 2 21 11 0
3 Rood-Wit H35E 8 13 4 1 3 22 15 0
4 Bennebroek H35A 8 10 2 4 2 19 15 0
5 Amsterdam H35D 8 6 2 0 6 13 22 0
6 VVV H35B 8 6 2 0 6 6 26 0

  Amsterdam H35DBennebroek H35AVVV H35BRood-Wit H35EBloemendaal H35JAthenA H35E
Amsterdam H35D   1-7 3-1 4-1 1-3
Bennebroek H35A   0-1 4-1 3-3 2-2
VVV H35B 3-1   1-4 0-4 0-5
Rood-Wit H35E 3-1 2-2 5-0   1-2
Bloemendaal H35J 3-2 0-0 5-2   3-1
AthenA H35E 1-0 5-1 4-0 0-4  

Uitslagen
ZONDAG 6 MAART 2022
.. Amsterdam H35D Bloemendaal H35J 4-1 Definitief
.. Rood-Wit H35E Bennebroek H35A 2-2 Definitief
.. AthenA H35E VVV H35B 4-0 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Bennebroek H35A AthenA H35E 2-2 Definitief
.. VVV H35B Amsterdam H35D 3-1 Definitief
.. Bloemendaal H35J Rood-Wit H35E 5-2 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Amsterdam H35D AthenA H35E 1-3 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Amsterdam H35D Bennebroek H35A 1-7 Definitief
.. VVV H35B Bloemendaal H35J 0-4 Definitief
.. AthenA H35E Rood-Wit H35E 0-4 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Rood-Wit H35E Amsterdam H35D 3-1 Definitief
.. Bennebroek H35A VVV H35B 0-1 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. VVV H35B AthenA H35E 0-5 Definitief
.. Bloemendaal H35J Amsterdam H35D 3-2 Definitief
.. Bennebroek H35A Rood-Wit H35E 4-1 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Bloemendaal H35J Bennebroek H35A 0-0 Definitief
WOENSDAG 20 APRIL 2022
.. Rood-Wit H35E VVV H35B 5-0 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Rood-Wit H35E Bloemendaal H35J 1-2 Definitief
.. AthenA H35E Bennebroek H35A 5-1 Definitief
.. Amsterdam H35D VVV H35B 3-1 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Bloemendaal H35J AthenA H35E 3-1 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. AthenA H35E Amsterdam H35D 1-0 Definitief
.. VVV H35B Rood-Wit H35E 1-4 Definitief
.. Bennebroek H35A Bloemendaal H35J 3-3 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Bennebroek H35A Amsterdam H35D 14:30 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal H35J VVV H35B 16:00 Sportp. Aelbertsbergweg
  Rood-Wit H35E AthenA H35E 10:30 Marienweide
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amsterdam H35D Rood-Wit H35E Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA H35E Bloemendaal H35J Oost Watergraafsmeer
  VVV H35B Bennebroek H35A Sportcomplex 'Het Loopveld' (VVV)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda