Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30C

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Marlous de Jongh
Aanvoerder Hannah Tans
Trainer Bradley Lang

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
15-5-2022 11:00 D45A 45+ Pinoké D45A Team
24-4-2022 10:45 D45A 45+ MHC Muiderberg D45A Team
9-4-2022 15:50 MB5 K.H.C. Strawberries MB3 Kathelijn  Manschot
3-4-2022 16:00 D30B V.M.H.C. CARTOUCHE D30B Team
21-11-2021 09:15 D30D A.M.H.C. Rood-Wit D30C Team
14-11-2021 11:00 D45A 45+ HC Athena D45A Team
25-9-2021 17:30 MB5 MHC Uitgeest MB3 Kathelijn  Manschot
 

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
22 mei 10472 AH & BC D30C
30
14:30 15:30 uit route
   ws op water, oud Xenios  
29 mei 10441 MHC Alliance D30A
20
13:10 14:00 uit route
12 jun 10455 A.M.H.C. Rood-Wit D30B
14:00 14:30 thuis ABN AMRO KG1
1 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D30C 17 39 13 0 4 63 27 0
2 Alliance D30A 17 35 10 5 2 46 17 0
3 Pinoké D30C 18 34 10 4 4 48 23 0
4 AthenA D30B 18 33 10 3 5 31 18 0
5 Pinoké D30B 18 32 10 2 6 49 26 0
6 Bennebroek D30A 17 27 9 0 8 43 36 0
7 Bloemendaal D30C 17 27 8 3 6 39 37 0
8 Alkmaar D30A 17 20 6 2 9 29 32 0
9 Weesp D30A 17 19 6 1 10 23 35 0
10 Rood-Wit D30B 17 6 2 0 15 10 68 0
11 Amsterdam D30C 17 3 1 0 16 10 72 0

  Pinoké D30BAlkmaar D30AAlliance D30ABennebroek D30AWeesp D30ABloemendaal D30CGooische D30CPinoké D30CRood-Wit D30BAthenA D30BAmsterdam D30C
Pinoké D30B   2-2 2-0 1-2 4-2 0-4 4-3 6-0 2-2 5-0
Alkmaar D30A 0-4   1-1 2-3 1-1 1-3 0-1 4-0 2-1 3-0
Alliance D30A 2-0   5-3 3-1 4-1 1-1 4-0 0-0 8-0
Bennebroek D30A 1-3 2-1   3-1 5-0 1-3 6-1 0-1 5-3
Weesp D30A 1-2 0-3 0-1 3-0   2-4 1-5 0-3 1-2 4-1
Bloemendaal D30C 3-2 3-1 3-1 1-4 1-1   2-5 1-1 1-3 8-0
Gooische D30C 4-2 3-2 3-4 4-0 2-3   2-1 6-0 3-0 5-1
Pinoké D30C 3-2 7-1 2-2 5-0 0-2   3-0 0-0 2-1
Rood-Wit D30B 0-4 0-4 0-7 1-3 0-1 1-3 3-5 1-7   0-4
AthenA D30B 1-0 2-0 0-2 1-0 0-2 4-1 3-2 4-2   5-0
Amsterdam D30C 0-6 0-3 0-1 2-6 0-6 1-4 0-1 1-0  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké D30C Alkmaar D30A 7-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C Weesp D30A 1-1 Definitief
.. Pinoké D30B Bennebroek D30A 2-0 Definitief
.. AthenA D30B Gooische D30C 3-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Alliance D30A 0-7 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Weesp D30A Rood-Wit D30B 1-2 Definitief
.. Bennebroek D30A Pinoké D30C 1-3 Definitief
.. Gooische D30C Amsterdam D30C 5-1 Definitief
.. Alliance D30A Pinoké D30B 2-0 Definitief
.. Alkmaar D30A AthenA D30B 2-1 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Pinoké D30C Pinoké D30B 3-2 Definitief
.. Amsterdam D30C Alkmaar D30A 0-3 Definitief
.. Bloemendaal D30C Gooische D30C 2-5 Definitief
.. AthenA D30B Bennebroek D30A 1-0 Definitief
.. Weesp D30A Alliance D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Pinoké D30B AthenA D30B 2-2 Definitief
.. Alliance D30A Pinoké D30C 1-1 Definitief
.. Bennebroek D30A Amsterdam D30C 5-3 Definitief
.. Alkmaar D30A Bloemendaal D30C 1-1 Definitief
.. Gooische D30C Rood-Wit D30B 6-0 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Bloemendaal D30C Bennebroek D30A 1-4 Definitief
.. Amsterdam D30C Pinoké D30B 0-6 Definitief
.. AthenA D30B Pinoké D30C 4-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Alkmaar D30A 0-4 Definitief
.. Weesp D30A Gooische D30C 1-5 Definitief
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
.. Alliance D30A AthenA D30B 0-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Rood-Wit D30B 6-1 Definitief
VRIJDAG 15 OKTOBER 2021
.. Pinoké D30B Bloemendaal D30C 4-2 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Alkmaar D30A Weesp D30A 2-3 Definitief
.. Pinoké D30C Amsterdam D30C 2-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Gooische D30C Alliance D30A 3-2 Definitief
.. Rood-Wit D30B Pinoké D30B 0-4 Definitief
.. Weesp D30A Bennebroek D30A 3-0 Definitief
.. Bloemendaal D30C Pinoké D30C 1-1 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Alkmaar D30A Gooische D30C 1-3 Definitief
.. Pinoké D30C Rood-Wit D30B 3-0 Definitief
.. Alliance D30A Amsterdam D30C 8-0 Definitief
.. Pinoké D30B Weesp D30A 1-2 Definitief
.. AthenA D30B Bloemendaal D30C 4-1 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Bloemendaal D30C Amsterdam D30C 8-0 Definitief
.. Gooische D30C Bennebroek D30A 3-4 Definitief
.. Rood-Wit D30B AthenA D30B 0-4 Definitief
.. Weesp D30A Pinoké D30C 0-3 Definitief
.. Alkmaar D30A Alliance D30A 1-1 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Pinoké D30B Gooische D30C 0-4 Definitief
.. Amsterdam D30C Rood-Wit D30B 0-1 Definitief
.. Bloemendaal D30C Alliance D30A 3-1 Definitief
.. AthenA D30B Weesp D30A 0-2 Definitief
.. Bennebroek D30A Alkmaar D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Alliance D30A Bennebroek D30A 5-3 Definitief
.. Weesp D30A Amsterdam D30C 4-1 Definitief
.. Rood-Wit D30B Bloemendaal D30C 1-3 Definitief
.. Gooische D30C Pinoké D30C 2-1 Definitief
.. Alkmaar D30A Pinoké D30B 0-4 Definitief
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
.. Amsterdam D30C AthenA D30B 1-0 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Weesp D30A Bloemendaal D30C 2-4 Definitief
.. Alliance D30A Rood-Wit D30B 4-0 Definitief
.. Alkmaar D30A Pinoké D30C 0-1 Definitief
.. Gooische D30C AthenA D30B 3-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Pinoké D30B 1-3 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. AthenA D30B Alkmaar D30A 2-0 Definitief
.. Pinoké D30B Alliance D30A 2-2 Definitief
.. Pinoké D30C Bennebroek D30A 5-0 Definitief
.. Amsterdam D30C Gooische D30C 0-6 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Alliance D30A Weesp D30A 3-1 Definitief
.. Alkmaar D30A Amsterdam D30C 3-0 Definitief
.. Gooische D30C Bloemendaal D30C 2-3 Definitief
.. Bennebroek D30A AthenA D30B 0-1 Definitief
.. Pinoké D30B Pinoké D30C 4-3 Definitief
DINSDAG 29 MAART 2022
.. Rood-Wit D30B Weesp D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. AthenA D30B Pinoké D30B 1-0 Definitief
.. Pinoké D30C Alliance D30A 2-2 Definitief
.. Bloemendaal D30C Alkmaar D30A 3-1 Definitief
.. Amsterdam D30C Bennebroek D30A 2-6 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Alkmaar D30A Rood-Wit D30B 4-0 Definitief
.. Gooische D30C Weesp D30A 4-0 Definitief
.. Pinoké D30B Amsterdam D30C 5-0 Definitief
.. Bennebroek D30A Bloemendaal D30C 5-0 Definitief
.. Pinoké D30C AthenA D30B 0-0 Definitief
DINSDAG 12 APRIL 2022
.. Rood-Wit D30B Gooische D30C 3-5 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Weesp D30A Alkmaar D30A 0-3 Definitief
.. Bloemendaal D30C Pinoké D30B 3-2 Definitief
.. AthenA D30B Alliance D30A 0-2 Definitief
.. Amsterdam D30C Pinoké D30C 1-4 Definitief
.. Rood-Wit D30B Bennebroek D30A 1-3 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Bennebroek D30A Weesp D30A 3-1 Definitief
.. Pinoké D30B Rood-Wit D30B 6-0 Definitief
.. Alliance D30A Gooische D30C 4-1 Definitief
.. Pinoké D30C Bloemendaal D30C 0-2 Definitief
.. AthenA D30B Amsterdam D30C 5-0 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Rood-Wit D30B Pinoké D30C 1-7 Definitief
.. Bloemendaal D30C AthenA D30B 1-3 Definitief
.. Gooische D30C Alkmaar D30A 4-2 Definitief
.. Weesp D30A Pinoké D30B 1-2 Definitief
.. Amsterdam D30C Alliance D30A 0-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 22 MEI 2022
  Alliance D30A Alkmaar D30A 13:00 Sportparklaan
  Amsterdam D30C Bloemendaal D30C 15:30 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Rood-Wit D30B 15:50 Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek D30A Gooische D30C 10:45 Rottegat Heemskerklaan
  Pinoké D30C Weesp D30A 9:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 29 MEI 2022
  Alkmaar D30A Bennebroek D30A 10:45 Gemeentesportpark
  Alliance D30A Bloemendaal D30C 14:00 Sportparklaan
  Gooische D30C Pinoké D30B 11:00 Sportpark Laegieskamp
  Rood-Wit D30B Amsterdam D30C 12:45 Marienweide
  Weesp D30A AthenA D30B 10:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amsterdam D30C Weesp D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bennebroek D30A Alliance D30A 13:30 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal D30C Rood-Wit D30B 14:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  Pinoké D30B Alkmaar D30A 10:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Pinoké D30C Gooische D30C 17:45 Amsterdamse Bos (Pinoké)

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda