Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30A

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Marijn van Doorn - Beelen
Aanvoerder Josephine Blauw
Aanvoerder Miente de Gier-Gast
Trainer Hans Dorrestijn

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
21-5-2022 16:10 JC2 AHC IJburg JC1 Josephine  Blauw
14-5-2022 10:20 MC1 A.M.H.C. Rood-Wit MC1 Miente de  Gier-Gast
8-5-2022 09:30 D30E MHC Amstelveen D30A Team
7-5-2022 10:20 MD1 !Oefenwedstrijd Victoria Miente de  Gier-Gast
10-4-2022 12:45 D3 Hockeyclub VVV D16 Team
27-3-2022 12:45 D3 AMHC Westerpark D18 Team
26-3-2022 14:50 MA3 S.M.H.C. Magnus MA1 Joyce  Schutten
26-3-2022 14:00 MC1 Pinoké MC1 Miente de  Gier-Gast
13-3-2022 12:45 D3 HC Athena D12 Team
28-11-2021 11:00 D30E Xenios D30A Team
20-11-2021 10:20 MC2 MHC Alliance MC3 Miente de  Gier-Gast
2-10-2021 08:30 JD1 MHC Bennebroek JD1 Miente de  Gier-Gast
 

Nog 4 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
18 mei 19356 Gooische Hockey Club D30A
45
uit route
22 mei 9503 AH & BC D30A
12:15 12:45 thuis Zuidbroek KG2
29 mei 9504 V.M.H.C. CARTOUCHE D30A
10:30 11:00 thuis Zuidbroek KG2
12 jun 9482 Larensche Mixed Hockey Club D30A
50
11:00 12:20 uit route
2 thuiswedstrijden en 2 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Gooische D30A 18 47 15 2 1 60 20 0
2 Rotterdam D30A 19 40 12 4 3 48 17 0
3 Amsterdam D30A 19 35 10 5 4 55 25 0
4 Pinoké D30A 19 31 9 4 6 41 33 0
5 Klein Zwitserland D30A 19 30 8 6 5 30 26 0
6 HDM D30A 19 29 8 5 6 21 20 0
7 Kampong D30B 19 20 5 5 9 34 45 0
8 Kampong D30A 19 20 3 11 5 21 33 0
9 Bloemendaal D30A 18 18 4 6 8 26 39 0
10 Cartouche D30A 19 17 4 5 10 25 47 0
11 Spandersbosch D30A 19 11 3 2 14 23 50 0
12 Laren D30A 19 11 2 5 12 17 46 0

  Gooische D30ACartouche D30AAmsterdam D30ARotterdam D30ALaren D30APinoké D30ABloemendaal D30AKlein Zwitserland D30AHDM D30ASpandersbosch D30AKampong D30AKampong D30B
Gooische D30A   3-1 4-2 2-0 5-1 7-1 0-0 3-2 4-1
Cartouche D30A 1-1   1-1 0-4 4-2 1-4 2-1 1-3 0-1 2-0 2-3
Amsterdam D30A 4-3 11-1   1-1 7-2 0-2 2-1 1-1 5-2 6-1
Rotterdam D30A 0-2 5-3 1-1   5-1 4-0 6-1 4-1 1-0 5-0 0-0
Laren D30A 0-4 1-1 0-2   0-3 0-1 2-2 3-1 1-1 3-1
Pinoké D30A 1-5 1-1 2-1 1-3 2-0   3-0 0-1 4-0 5-0 4-2
Bloemendaal D30A 1-6 0-1 4-1 3-3   1-1 1-2 3-1 1-1 2-2
Klein Zwitserland D30A 0-1 1-1 2-1 0-0 2-2 3-0   5-0 2-0 2-3
HDM D30A 0-1 1-0 0-2 2-0 1-1 3-1 0-1   4-1 1-0
Spandersbosch D30A 3-5 0-2 1-0 0-4 5-1 0-2 2-3 0-1   0-1 5-3
Kampong D30A 1-1 1-5 1-1 0-0 2-1 1-1 1-1 1-1 1-1   1-1
Kampong D30B 2-4 4-1 0-3 1-2 3-1 1-1 2-2 2-1 1-1 2-5  

Uitslagen
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
.. Spandersbosch D30A Bloemendaal D30A 2-3 Definitief
.. Gooische D30A Rotterdam D30A 2-0 Definitief
.. Cartouche D30A Kampong D30A 2-0 Definitief
.. Kampong D30B Laren D30A 3-1 Definitief
.. HDM D30A Amsterdam D30A 0-2 Definitief
.. Klein Zwitserland D30A Pinoké D30A 2-2 Definitief
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
.. Kampong D30A Spandersbosch D30A 1-1 Definitief
.. Rotterdam D30A Klein Zwitserland D30A 4-1 Definitief
.. Amsterdam D30A Gooische D30A 4-3 Definitief
.. Laren D30A HDM D30A 2-2 Definitief
.. Pinoké D30A Cartouche D30A 1-1 Definitief
.. Bloemendaal D30A Kampong D30B 2-2 Definitief
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
.. Gooische D30A Laren D30A 5-1 Definitief
.. Kampong D30A Bloemendaal D30A 1-1 Definitief
.. HDM D30A Kampong D30B 1-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D30A Amsterdam D30A 1-1 Definitief
.. Cartouche D30A Rotterdam D30A 0-4 Definitief
.. Spandersbosch D30A Pinoké D30A 0-2 Definitief
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
.. Kampong D30B Gooische D30A 2-4 Definitief
.. Bloemendaal D30A HDM D30A 1-2 Definitief
.. Pinoké D30A Kampong D30A 5-0 Definitief
.. Amsterdam D30A Cartouche D30A 11-1 Definitief
.. Rotterdam D30A Spandersbosch D30A 5-0 Definitief
.. Laren D30A Klein Zwitserland D30A 0-1 Definitief
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
.. Pinoké D30A Bloemendaal D30A 3-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D30A Kampong D30B 2-3 Definitief
.. Spandersbosch D30A Amsterdam D30A 1-0 Definitief
.. Kampong D30A Rotterdam D30A 1-1 Definitief
.. Gooische D30A HDM D30A 0-0 Definitief
.. Cartouche D30A Laren D30A 4-2 Definitief
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
.. Laren D30A Spandersbosch D30A 3-1 Definitief
.. Bloemendaal D30A Gooische D30A 1-6 Definitief
.. Rotterdam D30A Pinoké D30A 4-0 Definitief
.. HDM D30A Klein Zwitserland D30A 0-1 Definitief
.. Cartouche D30A Kampong D30B 2-3 Definitief
WOENSDAG 27 OKTOBER 2021
.. Amsterdam D30A Kampong D30A 6-1 Definitief
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
.. Rotterdam D30A Bloemendaal D30A 6-1 Definitief
.. Pinoké D30A Amsterdam D30A 2-1 Definitief
.. Kampong D30A Laren D30A 0-0 Definitief
.. Klein Zwitserland D30A Gooische D30A 0-1 Definitief
.. Cartouche D30A HDM D30A 0-1 Definitief
.. Spandersbosch D30A Kampong D30B 5-3 Definitief
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
.. Amsterdam D30A Rotterdam D30A 1-1 Definitief
.. HDM D30A Spandersbosch D30A 4-1 Definitief
.. Bloemendaal D30A Klein Zwitserland D30A 1-1 Definitief
.. Laren D30A Pinoké D30A 0-3 Definitief
.. Gooische D30A Cartouche D30A 3-1 Definitief
.. Kampong D30B Kampong D30A 2-5 Definitief
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
.. Pinoké D30A Kampong D30B 4-2 Definitief
.. Rotterdam D30A Laren D30A 5-1 Definitief
.. Amsterdam D30A Bloemendaal D30A 0-2 Definitief
.. Cartouche D30A Klein Zwitserland D30A 1-3 Definitief
.. Kampong D30A HDM D30A 1-1 Definitief
.. Spandersbosch D30A Gooische D30A 3-5 Definitief
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
.. Klein Zwitserland D30A Spandersbosch D30A 2-0 Definitief
.. Laren D30A Amsterdam D30A 0-2 Definitief
.. Kampong D30B Rotterdam D30A 1-2 Definitief
.. HDM D30A Pinoké D30A 1-1 Definitief
.. Gooische D30A Kampong D30A 3-2 Definitief
.. Cartouche D30A Bloemendaal D30A 2-1 Definitief
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
.. Pinoké D30A Gooische D30A 1-5 Definitief
.. Bloemendaal D30A Laren D30A 4-1 Definitief
.. Kampong D30A Klein Zwitserland D30A 1-1 Definitief
.. Rotterdam D30A HDM D30A 1-0 Definitief
.. Spandersbosch D30A Cartouche D30A 0-2 Definitief
ZONDAG 6 MAART 2022
.. Kampong D30B Amsterdam D30A 0-3 Definitief
ZONDAG 13 MAART 2022
.. Kampong D30A Cartouche D30A 1-1 Definitief
.. Amsterdam D30A HDM D30A 1-1 Definitief
.. Rotterdam D30A Gooische D30A 0-2 Definitief
.. Laren D30A Kampong D30B 3-1 Definitief
.. Pinoké D30A Klein Zwitserland D30A 0-1 Definitief
.. Bloemendaal D30A Spandersbosch D30A 3-1 Definitief
ZONDAG 20 MAART 2022
.. Klein Zwitserland D30A Rotterdam D30A 2-1 Definitief
.. HDM D30A Laren D30A 2-0 Definitief
.. Spandersbosch D30A Kampong D30A 0-1 Definitief
.. Cartouche D30A Pinoké D30A 1-4 Definitief
ZONDAG 27 MAART 2022
.. Bloemendaal D30A Kampong D30A 1-1 Definitief
.. Kampong D30B HDM D30A 2-1 Definitief
.. Rotterdam D30A Cartouche D30A 5-3 Definitief
.. Pinoké D30A Spandersbosch D30A 4-0 Definitief
.. Amsterdam D30A Klein Zwitserland D30A 2-1 Definitief
.. Laren D30A Gooische D30A 0-4 Definitief
ZONDAG 3 APRIL 2022
.. Cartouche D30A Amsterdam D30A 1-1 Definitief
.. Klein Zwitserland D30A Laren D30A 0-0 Definitief
.. HDM D30A Bloemendaal D30A 3-1 Definitief
.. Gooische D30A Kampong D30B 4-1 Definitief
WOENSDAG 6 APRIL 2022
.. Gooische D30A Amsterdam D30A 4-2 Definitief
ZONDAG 10 APRIL 2022
.. Bloemendaal D30A Pinoké D30A 3-3 Definitief
.. Rotterdam D30A Kampong D30A 0-0 Definitief
.. HDM D30A Gooische D30A 0-1 Definitief
.. Laren D30A Cartouche D30A 1-1 Definitief
.. Amsterdam D30A Spandersbosch D30A 5-2 Definitief
.. Kampong D30B Klein Zwitserland D30A 2-2 Definitief
WOENSDAG 13 APRIL 2022
.. Kampong D30A Pinoké D30A 2-1 Definitief
ZATERDAG 16 APRIL 2022
.. Spandersbosch D30A Rotterdam D30A 0-4 Definitief
.. Kampong D30B Bloemendaal D30A 1-1 Definitief
ZONDAG 24 APRIL 2022
.. Klein Zwitserland D30A HDM D30A 5-0 Definitief
.. Spandersbosch D30A Laren D30A 5-1 Definitief
.. Kampong D30A Amsterdam D30A 1-5 Definitief
.. Kampong D30B Cartouche D30A 4-1 Definitief
.. Pinoké D30A Rotterdam D30A 1-3 Definitief
ZONDAG 8 MEI 2022
.. Bloemendaal D30A Rotterdam D30A 0-1 Definitief
.. Amsterdam D30A Pinoké D30A 7-2 Definitief
.. Laren D30A Kampong D30A 1-1 Definitief
.. HDM D30A Cartouche D30A 1-0 Definitief
.. Kampong D30B Spandersbosch D30A 1-1 Definitief
.. Gooische D30A Klein Zwitserland D30A 7-1 Definitief
ZONDAG 15 MEI 2022
.. Klein Zwitserland D30A Bloemendaal D30A 3-0 Definitief
.. Pinoké D30A Laren D30A 2-0 Definitief
.. Kampong D30A Kampong D30B 1-1 Definitief
.. Spandersbosch D30A HDM D30A 0-1 Definitief
.. Cartouche D30A Gooische D30A 1-1 Definitief
.. Rotterdam D30A Amsterdam D30A 1-1 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
WOENSDAG 18 MEI 2022
  Gooische D30A Bloemendaal D30A Sportpark Laegieskamp
ZONDAG 22 MEI 2022
  Bloemendaal D30A Amsterdam D30A 12:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30A Spandersbosch D30A 12:45 Sportpark Laegieskamp
  HDM D30A Kampong D30A 11:00 Sportcomplex Groenendaal
  Kampong D30B Pinoké D30A 14:15 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland D30A Cartouche D30A 11:00 Sportpark 'HCKZ'
  Laren D30A Rotterdam D30A 12:00 Sportp. Eemnesserweg
ZONDAG 29 MEI 2022
  Amsterdam D30A Laren D30A 10:00 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal D30A Cartouche D30A 11:00 Sportp. Aelbertsbergweg
  Kampong D30A Gooische D30A 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D30A HDM D30A 10:00 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rotterdam D30A Kampong D30B 12:15 Sportpark Hazelaarweg
  Spandersbosch D30A Klein Zwitserland D30A 10:30 Sportpark 'Crailo' (Spandersbosch)
ZONDAG 12 JUNI 2022
  Amsterdam D30A Kampong D30B Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Cartouche D30A Spandersbosch D30A 12:45 Sportpark DuiveSteyn
  Gooische D30A Pinoké D30A Sportpark Laegieskamp
  HDM D30A Rotterdam D30A Sportcomplex Groenendaal
  Klein Zwitserland D30A Kampong D30A Sportpark 'HCKZ'
  Laren D30A Bloemendaal D30A 12:20 Sportp. Eemnesserweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda