Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


D30C

Teamfoto


Teamondersteuning
Extra manager Jikke Beijnes
Aanvoerder Hannah Tans
Aanvoerder Marlous de Jongh
Trainer Bradley Lang
Nog 11 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
7 mrt 6326 Noordwijk D30A
40
uit route
14 mrt 6184 SV Phoenix D30A
thuis
21 mrt 6471 AH & BC D30C
30
uit route
28 mrt 6185 M.H.C. Weesp D30A
thuis
11 apr 6219 Pinoké D30C
30
uit route
18 apr 6186 A.M.H.C. Rood-Wit D30C
thuis
25 apr 6032 Alkmaarsche M.H.C. D30A
30
uit route
16 mei 6187 HC Alphen D30A
thuis
30 mei 6385 HC Athena D30B
30
uit route
6 jun 6188 Pinoké D30B
thuis
13 jun 6199 Gooische Hockey Club D30C
45
uit route
5 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Alphen D30A 6 16 5 1 0 29 13 0
2 Gooische D30C 6 15 5 0 1 46 7 0
3 Pinoké D30C 6 14 4 2 0 21 12 0
4 Pinoké D30B 6 13 4 1 1 26 10 0
5 Bloemendaal D30C 6 12 4 0 2 29 9 0
6 Noordwijk D30A 6 12 4 0 2 10 20 0
7 Amsterdam D30C 6 6 2 0 4 8 32 0
8 Alkmaar D30A 6 4 1 1 4 12 24 0
9 Weesp D30A 6 4 1 1 4 7 19 0
10 Phoenix D30A 6 3 1 0 5 10 18 0
11 Rood-Wit D30C 6 3 1 0 5 9 36 0
12 AthenA D30B 6 2 0 2 4 8 15 0

  Pinoké D30BAlkmaar D30AWeesp D30APhoenix D30ABloemendaal D30CGooische D30CPinoké D30CAlphen D30ANoordwijk D30AAthenA D30BRood-Wit D30CAmsterdam D30C
Pinoké D30B   8-1 3-3 5-2
Alkmaar D30A   2-5 1-1 4-1
Weesp D30A 0-3   1-2 1-2
Phoenix D30A 2-4   1-0 1-2
Bloemendaal D30C   0-3 14-0 8-0
Gooische D30C 9-0 6-3   11-0
Pinoké D30C 4-3 2-0   5-2
Alphen D30A 4-2 6-3 4-4  
Noordwijk D30A 3-1 1-2   1-0
AthenA D30B 1-1 2-4   2-3
Rood-Wit D30C 0-5 4-5 1-9  
Amsterdam D30C 2-0 0-15 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
.. Alkmaar D30A Rood-Wit D30C 4-1 Definitief
.. Gooische D30C Phoenix D30A 6-3 Definitief
.. AthenA D30B Weesp D30A 1-1 Definitief
.. Pinoké D30B Amsterdam D30C 5-2 Definitief
.. Bloemendaal D30C Noordwijk D30A 14-0 Definitief
.. Alphen D30A Pinoké D30C 4-4 Definitief
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
.. Pinoké D30C AthenA D30B 5-2 Definitief
.. Noordwijk D30A Alkmaar D30A 3-1 Definitief
.. Phoenix D30A Bloemendaal D30C 1-0 Definitief
.. Weesp D30A Pinoké D30B 0-3 Definitief
.. Amsterdam D30C Gooische D30C 0-15 Definitief
.. Rood-Wit D30C Alphen D30A 1-9 Definitief
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
.. Alphen D30A Alkmaar D30A 6-3 Definitief
.. AthenA D30B Rood-Wit D30C 2-3 Definitief
.. Pinoké D30B Pinoké D30C 3-3 Definitief
.. Phoenix D30A Noordwijk D30A 1-2 Definitief
.. Bloemendaal D30C Amsterdam D30C 8-0 Definitief
.. Gooische D30C Weesp D30A 9-0 Definitief
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
.. Amsterdam D30C Phoenix D30A 2-0 Definitief
.. Pinoké D30C Gooische D30C 2-0 Definitief
.. Noordwijk D30A Alphen D30A 1-2 Definitief
.. Alkmaar D30A AthenA D30B 1-1 Definitief
.. Weesp D30A Bloemendaal D30C 1-2 Definitief
.. Rood-Wit D30C Pinoké D30B 0-5 Definitief
DINSDAG 29 SEPTEMBER 2020
.. Rood-Wit D30C Bloemendaal D30C 4-5 Definitief
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
.. Amsterdam D30C Noordwijk D30A 2-3 Definitief
.. AthenA D30B Alphen D30A 2-4 Definitief
.. Bloemendaal D30C Pinoké D30C 0-3 Definitief
.. Pinoké D30B Alkmaar D30A 8-1 Definitief
.. Phoenix D30A Weesp D30A 2-4 Definitief
.. Gooische D30C Rood-Wit D30C 11-0 Definitief
WOENSDAG 7 OKTOBER 2020
.. Alkmaar D30A Gooische D30C 2-5 Definitief
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
.. Alphen D30A Pinoké D30B 4-2 Definitief
.. Noordwijk D30A AthenA D30B 1-0 Definitief
.. Pinoké D30C Phoenix D30A 4-3 Definitief
.. Weesp D30A Amsterdam D30C 1-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZONDAG 7 MAART 2021
  Amsterdam D30C Pinoké D30B Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Noordwijk D30A Bloemendaal D30C t/o zwembad BinnenZee
  Phoenix D30A Gooische D30C Sportpark Koeburgweg
  Pinoké D30C Alphen D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30C Alkmaar D30A Marienweide
  Weesp D30A AthenA D30B Sportpark Vechtoever
ZONDAG 14 MAART 2021
  Alkmaar D30A Noordwijk D30A Gemeentesportpark
  Alphen D30A Rood-Wit D30C Sportpark Zegersloot
  AthenA D30B Pinoké D30C Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30C Phoenix D30A Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C Amsterdam D30C einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké D30B Weesp D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 21 MAART 2021
  Alkmaar D30A Alphen D30A Gemeentesportpark
  Amsterdam D30C Bloemendaal D30C Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Noordwijk D30A Phoenix D30A t/o zwembad BinnenZee
  Pinoké D30C Pinoké D30B Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30C AthenA D30B Marienweide
  Weesp D30A Gooische D30C Sportpark Vechtoever
ZONDAG 28 MAART 2021
  Alphen D30A Noordwijk D30A Sportpark Zegersloot
  AthenA D30B Alkmaar D30A Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30C Weesp D30A Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C Pinoké D30C einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix D30A Amsterdam D30C Sportpark Koeburgweg
  Pinoké D30B Rood-Wit D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 11 APRIL 2021
  Alkmaar D30A Pinoké D30B Gemeentesportpark
  Alphen D30A AthenA D30B Sportpark Zegersloot
  Noordwijk D30A Amsterdam D30C t/o zwembad BinnenZee
  Pinoké D30C Bloemendaal D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30C Gooische D30C Marienweide
  Weesp D30A Phoenix D30A Sportpark Vechtoever
ZONDAG 18 APRIL 2021
  Amsterdam D30C Weesp D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA D30B Noordwijk D30A Oost Watergraafsmeer
  Bloemendaal D30C Rood-Wit D30C Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C Alkmaar D30A einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix D30A Pinoké D30C Sportpark Koeburgweg
  Pinoké D30B Alphen D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 25 APRIL 2021
  Alkmaar D30A Bloemendaal D30C Gemeentesportpark
  Alphen D30A Gooische D30C Sportpark Zegersloot
  AthenA D30B Pinoké D30B Oost Watergraafsmeer
  Noordwijk D30A Weesp D30A t/o zwembad BinnenZee
  Pinoké D30C Amsterdam D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30C Phoenix D30A Marienweide
ZONDAG 16 MEI 2021
  Amsterdam D30C Rood-Wit D30C Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal D30C Alphen D30A Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische D30C AthenA D30B einde v/d Meerweg (Gooische)
  Phoenix D30A Alkmaar D30A Sportpark Koeburgweg
  Pinoké D30B Noordwijk D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp D30A Pinoké D30C Sportpark Vechtoever
ZONDAG 30 MEI 2021
  Alkmaar D30A Amsterdam D30C Gemeentesportpark
  Alphen D30A Phoenix D30A Sportpark Zegersloot
  AthenA D30B Bloemendaal D30C Oost Watergraafsmeer
  Noordwijk D30A Pinoké D30C t/o zwembad BinnenZee
  Pinoké D30B Gooische D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30C Weesp D30A Marienweide
ZONDAG 6 JUNI 2021
  Amsterdam D30C Alphen D30A Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal D30C Pinoké D30B Sportp. Aelbertsbergweg
  Noordwijk D30A Gooische D30C t/o zwembad BinnenZee
  Phoenix D30A AthenA D30B Sportpark Koeburgweg
  Pinoké D30C Rood-Wit D30C Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp D30A Alkmaar D30A Sportpark Vechtoever
ZONDAG 13 JUNI 2021
  Alkmaar D30A Pinoké D30C Gemeentesportpark
  Alphen D30A Weesp D30A Sportpark Zegersloot
  AthenA D30B Amsterdam D30C Oost Watergraafsmeer
  Gooische D30C Bloemendaal D30C einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké D30B Phoenix D30A Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit D30C Noordwijk D30A Marienweide

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda