Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


JC2

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Lars Leistra
Coach Tibbe Frank
Manager Diederik Hiebendaal
Trainer Vincent Opgelder
Trainer Lars Leistra
Trainer Tibbe Frank
Groepsmoeder Willemijn Specken Email
Groepsmoeder Christiane Wurdemann Email
Nog 6 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
3 okt 4521 AH & BC JC2
30
10:40 12:10 uit route
24 okt 4534 AHC IJburg JC1
35
uit route
31 okt 4549 HC Athena JC2
thuis
7 nov 4557 MHC Bennebroek JC1
25
uit route
14 nov 4574 Xenios JC2
30
uit route
21 nov 4581 AH & BC JC2
thuis
2 thuiswedstrijden en 4 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam JC2 4 9 3 0 1 18 6 0
2 AthenA JC2 4 9 3 0 1 14 6 0
3 Bennebroek JC1 4 7 2 1 1 6 5 0
4 Bloemendaal JC2 4 7 2 1 1 7 8 0
5 Xenios JC2 4 3 1 0 3 12 9 0
6 IJburg JC1 4 0 0 0 4 3 26 0

  Amsterdam JC2Bennebroek JC1Bloemendaal JC2Xenios JC2AthenA JC2IJburg JC1
Amsterdam JC2   3-2 3-0
Bennebroek JC1 2-1   2-3
Bloemendaal JC2 0-0   3-2 3-0
Xenios JC2 1-2  
AthenA JC2 6-1   5-0
IJburg JC1 2-11 1-7  

Uitslagen
ZATERDAG 5 SEPTEMBER 2020
.. Bloemendaal JC2 IJburg JC1 3-0 Definitief
.. Bennebroek JC1 AthenA JC2 2-3 Definitief
.. Amsterdam JC2 Xenios JC2 3-2 Definitief
ZATERDAG 12 SEPTEMBER 2020
.. IJburg JC1 Amsterdam JC2 2-11 Definitief
.. Xenios JC2 Bennebroek JC1 1-2 Definitief
.. AthenA JC2 Bloemendaal JC2 6-1 Definitief
ZATERDAG 19 SEPTEMBER 2020
.. Bloemendaal JC2 Bennebroek JC1 0-0 Definitief
.. IJburg JC1 Xenios JC2 1-7 Definitief
.. Amsterdam JC2 AthenA JC2 3-0 Definitief
ZATERDAG 26 SEPTEMBER 2020
.. Bennebroek JC1 Amsterdam JC2 2-1 Definitief
.. AthenA JC2 IJburg JC1 5-0 Definitief
.. Bloemendaal JC2 Xenios JC2 3-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 3 OKTOBER 2020
  Amsterdam JC2 Bloemendaal JC2 12:10 Wagener Stadion
  IJburg JC1 Bennebroek JC1 10:30 z-IJburg
  Xenios JC2 AthenA JC2 10:00 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 24 OKTOBER 2020
  AthenA JC2 Bennebroek JC1 Oost Watergraafsmeer
  IJburg JC1 Bloemendaal JC2 z-IJburg
  Xenios JC2 Amsterdam JC2 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 31 OKTOBER 2020
  Amsterdam JC2 IJburg JC1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bennebroek JC1 Xenios JC2 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal JC2 AthenA JC2 Sportp. Aelbertsbergweg
ZATERDAG 7 NOVEMBER 2020
  AthenA JC2 Amsterdam JC2 Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek JC1 Bloemendaal JC2 Rottegat Heemskerklaan
  Xenios JC2 IJburg JC1 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 14 NOVEMBER 2020
  Amsterdam JC2 Bennebroek JC1 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  IJburg JC1 AthenA JC2 z-IJburg
  Xenios JC2 Bloemendaal JC2 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 21 NOVEMBER 2020
  AthenA JC2 Xenios JC2 Oost Watergraafsmeer
  Bennebroek JC1 IJburg JC1 Rottegat Heemskerklaan
  Bloemendaal JC2 Amsterdam JC2 Sportp. Aelbertsbergweg

HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda