Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


DVC

Teamfoto


Teamondersteuning
Aanvoerder Kim Stoutenbeek
Aanvoerder Christiane Wurdemann
Trainer Bradley Lang
Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
1 mrt !Oefenwedstrijd Xenios
12:45 thuis KG4
8 mrt 5357 HC Athena DB
12:15 12:45 thuis KG4
15 mrt 5705 Alkmaarsche M.H.C. DA
30
uit route
22 mrt 16191 Pinoké DC
thuis
29 mrt 6281 Hockey Club Naarden DA
40
09:35 10:45 uit route
5 apr 6857 A.M.H.C. Rood-Wit DC
thuis
19 apr 7204 MHCHBS DB
15
14:00 14:45 uit route
10 mei 7603 AH & BC DC
30
uit route
17 mei 7838 Pinoké DB
thuis
24 mei 8240 M.H.C. Weesp DA
50
11:25 12:45 uit route
7 jun 8471 M.H.C. Weesp DB
thuis
14 jun 8873 Gooische Hockey Club DC
45
uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden DA 10 28 9 1 0 34 9 0
2 Gooische DC 10 20 6 2 2 31 12 0
3 Pinoké DB 10 20 6 2 2 31 15 0
4 Bloemendaal DC 10 18 6 0 4 21 11 0
5 Weesp DA 10 18 5 3 2 20 15 0
6 Rood-Wit DC 10 17 5 2 3 16 18 0
7 AthenA DB 10 13 3 4 3 14 15 0
8 Amsterdam DC 10 8 2 2 6 9 21 0
9 Alkmaar DA 10 7 2 1 7 15 31 0
10 Weesp DB 10 6 1 3 6 10 22 0
11 Pinoké DC 0 0 0 0 0 0 0 0
12 HBS DB 10 0 0 0 10 7 39 0

  Pinoké DBAlkmaar DAHBS DBWeesp DANaarden DABloemendaal DCGooische DCPinoké DCAthenA DBRood-Wit DCAmsterdam DCWeesp DB
Pinoké DB   1-3 1-2 3-0 3-1 6-2
Alkmaar DA 0-4   4-1 2-3 4-1 1-1
HBS DB 1-6   0-3 4-5 0-1 0-2
Weesp DA 1-1 5-2 3-1   1-4 1-3
Naarden DA 3-3 5-0   3-0 5-1 2-1
Bloemendaal DC 5-0 4-0 0-2 0-2   1-2 3-1
Gooische DC 2-3 7-0 6-0 1-2   3-0
Pinoké DC  
AthenA DB 2-2 1-2 2-2   0-0
Rood-Wit DC 2-1 1-2 1-0 2-2   2-0
Amsterdam DC 2-1 0-2 1-3 1-1   1-1
Weesp DB 1-1 1-3 0-2 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Weesp DB Weesp DA 1-1 Definitief
.. Alkmaar DA HBS DB 4-1 Definitief
.. AthenA DB Bloemendaal DC 1-2 Definitief
.. Naarden DA Amsterdam DC 5-1 Definitief
.. Gooische DC Pinoké DB 2-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam DC Weesp DB 1-1 Definitief
.. Weesp DA Gooische DC 1-3 Definitief
.. Bloemendaal DC Alkmaar DA 5-0 Definitief
.. Rood-Wit DC Naarden DA (0-5)TEMP_RESULT Nog niet bevestigd.
.. Pinoké DB AthenA DB 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Naarden DA HBS DB 5-0 Definitief
.. AthenA DB Weesp DA 2-2 Definitief
.. Gooische DC Weesp DB 3-0 Definitief
.. Alkmaar DA Pinoké DB 0-4 Definitief
.. Rood-Wit DC Amsterdam DC 2-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Amsterdam DC Gooische DC 1-3 Definitief
.. Weesp DB AthenA DB 0-2 Definitief
.. Weesp DA Alkmaar DA 5-2 Definitief
.. Bloemendaal DC Naarden DA 0-2 Definitief
.. HBS DB Rood-Wit DC 4-5 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. HBS DB Amsterdam DC 0-1 Definitief
.. Naarden DA Pinoké DB 3-3 Definitief
.. Rood-Wit DC Bloemendaal DC 1-0 Definitief
.. AthenA DB Gooische DC 2-2 Definitief
.. Alkmaar DA Weesp DB 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Amsterdam DC AthenA DB 1-1 Definitief
.. Gooische DC Alkmaar DA 7-0 Definitief
.. Bloemendaal DC HBS DB 4-0 Definitief
.. Pinoké DB Rood-Wit DC 3-0 Definitief
.. Weesp DA Naarden DA 1-4 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. HBS DB Pinoké DB 1-6 Definitief
.. Bloemendaal DC Amsterdam DC 3-1 Definitief
.. Rood-Wit DC Weesp DA 1-2 Definitief
.. Alkmaar DA AthenA DB 4-1 Definitief
.. Naarden DA Weesp DB 2-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Weesp DA HBS DB 3-1 Definitief
.. Gooische DC Naarden DA 1-2 Definitief
.. Weesp DB Rood-Wit DC 1-3 Definitief
.. Pinoké DB Bloemendaal DC 1-3 Definitief
.. Amsterdam DC Alkmaar DA 2-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Rood-Wit DC Gooische DC 2-2 Definitief
.. Pinoké DB Amsterdam DC 3-1 Definitief
.. Bloemendaal DC Weesp DA 0-2 Definitief
.. HBS DB Weesp DB 0-2 Definitief
.. Naarden DA AthenA DB 3-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Gooische DC HBS DB 6-0 Definitief
.. Weesp DB Bloemendaal DC 1-3 Definitief
.. AthenA DB Rood-Wit DC 0-0 Definitief
.. Alkmaar DA Naarden DA 2-3 Definitief
.. Weesp DA Pinoké DB 1-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. HBS DB AthenA DB 0-3 Definitief
.. Pinoké DB Weesp DB 6-2 Definitief
.. Rood-Wit DC Alkmaar DA 2-1 Definitief
.. Bloemendaal DC Gooische DC 1-2 Definitief
.. Amsterdam DC Weesp DA 0-2 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
WOENSDAG 4 MAART 2020
  Weesp DA Weesp DB Sportpark Vechtoever
ZONDAG 8 MAART 2020
  Amsterdam DC Naarden DA 16:00 Wagener Stadion
  Bloemendaal DC AthenA DB 12:45 Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Alkmaar DA 11:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Gooische DC 14:15 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Pinoké DC 12:45 Marienweide
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alkmaar DA Bloemendaal DC Gemeentesportpark
  AthenA DB Pinoké DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Weesp DA einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden DA Rood-Wit DC 10:45 Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC HBS DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DB Amsterdam DC 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 22 MAART 2020
  Amsterdam DC Rood-Wit DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Pinoké DC Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Naarden DA 13:00 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké DB Alkmaar DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA AthenA DB 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Gooische DC 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 29 MAART 2020
  Alkmaar DA Weesp DA Gemeentesportpark
  AthenA DB Weesp DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Amsterdam DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Naarden DA Bloemendaal DC 10:45 Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC Pinoké DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC HBS DB 14:45 Marienweide
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Amsterdam DC HBS DB Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Rood-Wit DC Sportp. Aelbertsbergweg
  Gooische DC AthenA DB einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DB Naarden DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Pinoké DC 11:15 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Alkmaar DA 11:15 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alkmaar DA Gooische DC Gemeentesportpark
  AthenA DB Amsterdam DC Oost Watergraafsmeer
  HBS DB Bloemendaal DC 14:45 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Weesp DA Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC Weesp DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Pinoké DB 12:45 Marienweide
ZONDAG 10 MEI 2020
  Amsterdam DC Bloemendaal DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DB Alkmaar DA Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Pinoké DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DB HBS DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Rood-Wit DC 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Naarden DA 11:15 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alkmaar DA Amsterdam DC Gemeentesportpark
  Bloemendaal DC Pinoké DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Weesp DA 11:15 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Gooische DC Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DC AthenA DB Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC Weesp DB 10:30 Marienweide
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alkmaar DA Pinoké DC Gemeentesportpark
  Amsterdam DC Pinoké DB Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  AthenA DB Naarden DA Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Rood-Wit DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Weesp DA Bloemendaal DC 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB HBS DB 12:45 Sportpark Vechtoever
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Amsterdam DC Pinoké DC Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal DC Weesp DB Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS DB Gooische DC 14:30 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Naarden DA Alkmaar DA Sportpark 'Naarden'
  Pinoké DB Weesp DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Rood-Wit DC AthenA DB 14:45 Marienweide
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alkmaar DA Rood-Wit DC Gemeentesportpark
  AthenA DB HBS DB Oost Watergraafsmeer
  Gooische DC Bloemendaal DC einde v/d Meerweg (Gooische)
  Pinoké DC Naarden DA Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Weesp DA Amsterdam DC 12:45 Sportpark Vechtoever
  Weesp DB Pinoké DB 14:45 Sportpark Vechtoever

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda