Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


DVA

Teamfoto


Teamondersteuning
Manager Anouk Zondervan-Reijnierse
Aanvoerder Miente de Gier-Gast
Aanvoerder Josephine Blauw

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
14-3-2020 10:20 MC1 R.H.V. Leonidas MC1 Miente de  Gier-Gast
30-11-2019 10:20 MD1 THC Hurley MD1 Miente de  Gier-Gast
16-11-2019 10:20 MC1 HIC MC1 Miente de  Gier-Gast
28-9-2019 17:40 JA2 K.H.C. Strawberries JA1 Miente de  Gier-Gast
21-9-2019 10:20 MC1 Hockeyclub AMVJ MC1 Miente de  Gier-Gast
7-9-2019 10:20 MC1 MHCHBS MC1 Miente de  Gier-Gast
 

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Amsterdam DA 12 31 10 1 1 49 14 0
2 Pinoké DA 12 29 9 2 1 31 9 0
3 hdm DA 12 21 7 0 5 36 27 0
4 Spandersbosch DA 12 21 6 3 3 25 20 0
5 Gooische DA 12 21 6 3 3 32 29 0
6 Rotterdam DA 12 17 5 2 5 29 25 0
7 Cartouche DA 12 14 3 5 4 19 21 0
8 Bloemendaal DA 12 13 4 1 7 20 32 0
9 Kampong DA 12 13 4 1 7 19 34 0
10 Alecto DA 12 12 3 3 6 19 33 0
11 Schaerweijde DA 12 7 2 1 9 18 39 0
12 Laren DA 12 5 1 2 9 18 32 0

  Gooische DASchaerweijde DACartouche DAAlecto DAAmsterdam DARotterdam DALaren DAPinoké DABloemendaal DAhdm DASpandersbosch DAKampong DA
Gooische DA   3-3 5-3 6-3 2-1 5-3 0-1 3-0
Schaerweijde DA 2-2   1-2 2-1 2-1 1-4
Cartouche DA 3-1   2-2 1-3 1-0 1-1
Alecto DA 2-2 2-1   1-5 2-2 2-1 0-1
Amsterdam DA 7-0 2-0   4-1 6-0 7-2 3-3
Rotterdam DA 3-2   1-2 4-1 0-2 4-0
Laren DA 2-2 0-4 1-2   3-1 3-5 2-2 2-3
Pinoké DA 4-0 2-1 2-2 4-0 0-1 2-0   4-0
Bloemendaal DA 5-1 2-1 2-2 2-0   3-0
hdm DA 2-3 5-3 6-2 1-5 5-1 2-3 5-3  
Spandersbosch DA 5-1 3-1 0-2 1-1 4-0 2-1  
Kampong DA 4-2 1-2 2-8 0-4 1-2 0-4  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Schaerweijde DA Kampong DA 1-4 Definitief
.. Bloemendaal DA Laren DA 2-0 Definitief
.. Alecto DA Gooische DA 2-2 Definitief
.. Spandersbosch DA Amsterdam DA 0-2 Definitief
.. Cartouche DA Pinoké DA 1-3 Definitief
.. Rotterdam DA hdm DA 0-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Gooische DA Spandersbosch DA 0-1 Definitief
.. Amsterdam DA Schaerweijde DA 7-0 Definitief
.. hdm DA Alecto DA 6-2 Definitief
.. Pinoké DA Bloemendaal DA 4-0 Definitief
.. Laren DA Rotterdam DA 1-2 Definitief
.. Kampong DA Cartouche DA 1-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Gooische DA Amsterdam DA 6-3 Definitief
.. Bloemendaal DA Kampong DA 3-0 Definitief
.. Spandersbosch DA hdm DA 2-1 Definitief
.. Alecto DA Laren DA 2-1 Definitief
.. Cartouche DA Schaerweijde DA 3-1 Definitief
.. Rotterdam DA Pinoké DA 1-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. hdm DA Gooische DA 2-3 Definitief
.. Schaerweijde DA Bloemendaal DA 2-1 Definitief
.. Pinoké DA Alecto DA 4-0 Definitief
.. Kampong DA Rotterdam DA 2-8 Definitief
.. Laren DA Spandersbosch DA 2-2 Definitief
.. Amsterdam DA Cartouche DA 2-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Spandersbosch DA Pinoké DA 1-1 Definitief
.. Gooische DA Laren DA 5-3 Definitief
.. hdm DA Amsterdam DA 1-5 Definitief
.. Bloemendaal DA Cartouche DA 2-1 Definitief
.. Rotterdam DA Schaerweijde DA 3-2 Definitief
.. Alecto DA Kampong DA 0-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Amsterdam DA Bloemendaal DA 6-0 Definitief
.. Pinoké DA Gooische DA 4-0 Definitief
.. Laren DA hdm DA 3-5 Definitief
.. Cartouche DA Rotterdam DA 2-2 Definitief
.. Kampong DA Spandersbosch DA 0-4 Definitief
.. Schaerweijde DA Alecto DA 1-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Laren DA Amsterdam DA 0-4 Definitief
.. Rotterdam DA Bloemendaal DA 4-1 Definitief
.. Gooische DA Kampong DA 3-0 Definitief
.. Alecto DA Cartouche DA 2-1 Definitief
.. Spandersbosch DA Schaerweijde DA 5-1 Definitief
.. hdm DA Pinoké DA 2-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Bloemendaal DA Alecto DA 2-2 Definitief
.. Schaerweijde DA Gooische DA 2-2 Definitief
.. Kampong DA hdm DA 1-2 Definitief
.. Pinoké DA Laren DA 2-0 Definitief
.. Cartouche DA Spandersbosch DA 1-1 Definitief
.. Amsterdam DA Rotterdam DA 4-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Pinoké DA Amsterdam DA 0-1 Definitief
.. Gooische DA Cartouche DA 3-3 Definitief
.. Spandersbosch DA Bloemendaal DA 4-0 Definitief
.. hdm DA Schaerweijde DA 5-3 Definitief
.. Laren DA Kampong DA 2-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Kampong DA Pinoké DA 0-4 Definitief
.. Rotterdam DA Spandersbosch DA 4-0 Definitief
.. Cartouche DA hdm DA 1-0 Definitief
.. Bloemendaal DA Gooische DA 5-1 Definitief
.. Schaerweijde DA Laren DA 2-1 Definitief
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
.. Laren DA Cartouche DA 2-2 Definitief
.. hdm DA Bloemendaal DA 5-3 Definitief
.. Gooische DA Rotterdam DA 2-1 Definitief
.. Pinoké DA Schaerweijde DA 2-1 Definitief
.. Amsterdam DA Kampong DA 3-3 Definitief
.. Spandersbosch DA Alecto DA 3-1 Definitief
WOENSDAG 27 NOVEMBER 2019
.. Alecto DA Amsterdam DA 1-5 Definitief
ZONDAG 8 MAART 2020
.. Laren DA Bloemendaal DA 3-1 Definitief
.. hdm DA Rotterdam DA 5-1 Definitief
.. Amsterdam DA Spandersbosch DA 7-2 Definitief
.. Gooische DA Alecto DA 5-3 Definitief
.. Kampong DA Schaerweijde DA 4-2 Definitief
.. Pinoké DA Cartouche DA 2-2 Definitief
WOENSDAG 11 MAART 2020
.. Alecto DA Rotterdam DA 2-2 Definitief


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda