Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 


MA3

Teamfoto


Teamondersteuning
Coach Mathijs de Vries
Manager Hanneke Rinkes
Trainer Merijn Bos
Groepsmoeder Nienke van der Veer Email

Arbitrage verplichting team
Datum Begintijd Team Tegen Scheids
7-3-2020 11:00 MC3 H.C. Haarlem MC3 Karlijn  Zwiers
30-11-2019 12:10 MC3 HIC MC3 Noor  Rinkes
2-11-2019 13:30 MD5 MHC Castricum MD3 Jet  Schimmel
28-9-2019 14:10 MC6 H.V. de Terriërs MC4 Benthe  Mulder
28-9-2019 14:00 MC7 MHC Bennebroek MC4 Lieke van der Linden
7-9-2019 12:10 MD5 Z.H.C. de Kraaien MD3 Linde  Augustijn
 

Nog 9 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Verz Spel U/T  Locatie 
29 feb 14204 MHCHBS MA4
15
15:25 16:25 uit route
7 mrt 14256 Alkmaarsche M.H.C. MA4
15:45 16:30 thuis KG4
  ouders Sophie Lubbers en Benthe Mulder fluiten 
14 mrt 14363 Xenios MA3
30
16:40 17:55 uit route
21 mrt 14391 THC Hurley MA3
thuis
28 mrt 14491 AH & BC MA3
30
uit route
4 apr 14525 Pinoké MA3
thuis
18 apr 14597 HMHC Saxenburg MA2
20
uit route
9 mei 14659 MHCHBS MA4
thuis
16 mei 14714 Alkmaarsche M.H.C. MA4
30
uit route
4 thuiswedstrijden en 5 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké MA3 5 15 5 0 0 19 6 0
2 Xenios MA3 5 12 4 0 1 19 10 0
3 Saxenburg MA2 5 9 3 0 2 15 11 0
4 Bloemendaal MA3 5 7 2 1 2 11 8 0
5 HBS MA4 5 6 2 0 3 11 16 0
6 Hurley MA3 5 5 1 2 2 11 14 0
7 Amsterdam MA3 5 2 0 2 3 8 19 0
8 Alkmaar MA4 5 1 0 1 4 8 18 0

  Amsterdam MA3Bloemendaal MA3HBS MA4Hurley MA3Pinoké MA3Alkmaar MA4Saxenburg MA2Xenios MA3
Amsterdam MA3   2-2 3-3 1-6
Bloemendaal MA3 4-0   2-1 2-3
HBS MA4 4-2   1-4
Hurley MA3 3-3   2-4 0-2
Pinoké MA3 1-0 6-2  
Alkmaar MA4 0-3 3-4 1-5  
Saxenburg MA2 1-3 3-1  
Xenios MA3 4-1 4-6  

Uitslagen
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. Bloemendaal MA3 Xenios MA3 2-3 Definitief
.. Alkmaar MA4 Hurley MA3 3-4 Definitief
.. Saxenburg MA2 Pinoké MA3 1-3 Definitief
.. HBS MA4 Amsterdam MA3 4-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. Pinoké MA3 HBS MA4 6-2 Definitief
.. Amsterdam MA3 Alkmaar MA4 3-3 Definitief
.. Hurley MA3 Bloemendaal MA3 3-3 Definitief
.. Xenios MA3 Saxenburg MA2 4-6 Definitief
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
.. Bloemendaal MA3 Amsterdam MA3 4-0 Definitief
.. HBS MA4 Saxenburg MA2 1-4 Definitief
.. Hurley MA3 Xenios MA3 0-2 Definitief
.. Alkmaar MA4 Pinoké MA3 1-5 Definitief
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
.. Saxenburg MA2 Alkmaar MA4 3-1 Definitief
.. Xenios MA3 HBS MA4 4-1 Definitief
.. Amsterdam MA3 Hurley MA3 2-2 Definitief
.. Pinoké MA3 Bloemendaal MA3 1-0 Definitief
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
.. Amsterdam MA3 Xenios MA3 1-6 Definitief
.. Alkmaar MA4 HBS MA4 0-3 Definitief
.. Bloemendaal MA3 Saxenburg MA2 2-1 Definitief
.. Hurley MA3 Pinoké MA3 2-4 Definitief

Wedstrijdschema van de poule
ZATERDAG 29 FEBRUARI 2020
  Alkmaar MA4 Xenios MA3 17:45 Gemeentesportpark
  HBS MA4 Bloemendaal MA3 16:25 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké MA3 Amsterdam MA3 16:05 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg MA2 Hurley MA3 18:00 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 7 MAART 2020
  Amsterdam MA3 Saxenburg MA2 17:20 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal MA3 Alkmaar MA4 16:30 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hurley MA3 HBS MA4 16:15 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Xenios MA3 Pinoké MA3 17:40 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 14 MAART 2020
  Amsterdam MA3 HBS MA4 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Hurley MA3 Alkmaar MA4 16:15 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Pinoké MA3 Saxenburg MA2 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Xenios MA3 Bloemendaal MA3 17:55 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 21 MAART 2020
  Alkmaar MA4 Amsterdam MA3 Gemeentesportpark
  Bloemendaal MA3 Hurley MA3 Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS MA4 Pinoké MA3 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Saxenburg MA2 Xenios MA3 Boerhaavelaan - Oost
ZATERDAG 28 MAART 2020
  Amsterdam MA3 Bloemendaal MA3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Pinoké MA3 Alkmaar MA4 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg MA2 HBS MA4 Boerhaavelaan - Oost
  Xenios MA3 Hurley MA3 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 4 APRIL 2020
  Alkmaar MA4 Saxenburg MA2 Gemeentesportpark
  Bloemendaal MA3 Pinoké MA3 Sportp. Aelbertsbergweg
  HBS MA4 Xenios MA3 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Hurley MA3 Amsterdam MA3 17:55 Amsterdamse Bos (Hurley)
ZATERDAG 18 APRIL 2020
  HBS MA4 Alkmaar MA4 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké MA3 Hurley MA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg MA2 Bloemendaal MA3 Boerhaavelaan - Oost
  Xenios MA3 Amsterdam MA3 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 9 MEI 2020
  Amsterdam MA3 Pinoké MA3 Amsterdamse Bos (Amsterdam)
  Bloemendaal MA3 HBS MA4 Sportp. Aelbertsbergweg
  Hurley MA3 Saxenburg MA2 Amsterdamse Bos (Hurley)
  Xenios MA3 Alkmaar MA4 Sportpark Sloten-Oost
ZATERDAG 16 MEI 2020
  Alkmaar MA4 Bloemendaal MA3 Gemeentesportpark
  HBS MA4 Hurley MA3 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Pinoké MA3 Xenios MA3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Saxenburg MA2 Amsterdam MA3 Boerhaavelaan - Oost

Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda