Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 25 mrt - zon 26 mrt - zat 1 apr - zon 2 apr - zat 8 apr - zon 9 apr - zat 15 apr - zon 16 apr

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 1 april 2023 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Filippa Stuker Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Vita van der Kleij Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Sikkink Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Olivier Christiaans Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Douwe Thomas Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Fedde van Roosendaal Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Juliette Bruinvels Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Juul van Leeuwen Bardienst 

1 april | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO10-1  AMHC FIT MO10-Oranje    10:30  11:00 The Locals KG4  info
MO10-2  H.C. Haarlem MO10-Rood 15   07:45  08:30 uit - KG Zand  info
MO10-3  H.C. Haarlem MO10-Oranje    08:00  08:30 Strumphler Makelaars KG3  info
MO10-4  AMHC Westerpark MO10-Groen    10:25  10:55 Gras 1  info
MO10-5  Xenios MO10-3    09:00  09:30 The Locals KG4  info
 
MO12-1  MHC Alliance MO12-1 20   09:45  10:35 uit - KG Water  info
MO12-2  H.C. Haarlem MO12-2 15   09:05  09:50 uit - KG Water  info
MO12-3  K.H.C. Strawberries MO12-1 20   09:40  10:30 uit - KG Semi  info
MO12-4  HC Spaarndam MO12-1    08:00  08:30 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Jurriaan Verduijn (H30-7) en Olivia van Osselaer (MO16-1)
MO12-5  H.C. HISALIS MO12-2 30   07:45  08:45 uit - KG Water  info
MO12-6  H.C. Haarlem MO12-6 15   10:20  11:05 uit - KG Zand  info
 
MO14-1  MHC de Reigers MO14-1    09:50  10:20 ABN AMRO KG1  info
MO14-2  THC Hurley MO14-2 30   15:15  16:15 uit - KG Water  info
MO14-3  MHC Alliance MO14-3 20   16:55  17:45 uit - KG Water  info
MO14-4  H.C. Haarlem MO14-3 15   14:35  15:20 uit - KG Water  info
MO14-5  MHC Alliance MO14-8    15:30  16:00 The Locals KG4  info
Fluiten: Fredericke Oosterling en Jim Roeland (JO18-1)
MO14-6  HMHC Saxenburg MO14-2    11:40  12:10 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Jamie-lee de Lange (MO18-2)
ouders Floor Reijnders fluiten
MO14-7  H.C. Haarlem MO14-4    12:15  12:45 Strumphler Makelaars KG3  info
Fluiten: Lena Lücke (MO18-2) en Maurice Pothof
MO14-8  Alkmaarsche M.H.C. MO14-6    09:50  10:20 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Chantal van Maarschalkerwaart en Kasper Lücke (JO18-1)
MO16-1  Pinoké MO16-1    11:40  12:10 ABN AMRO KG1  info
Olivia van Osselaer fluit MO12-4,
MO16-2  MHC Alliance MO16-3    15:20  15:50 Zuidbroek Notarissen KG2  info
MO16-3  HC Spaarndam MO16-1 20   13:55  14:45 uit - KG Zand  info
MO16-4  Zandvoortsche Hockey Club MO16-1    17:00  17:30 Strumphler Makelaars KG3  info
MO16-5  H.C. HISALIS MO16-3 30   11:25  12:25 uit - KG Zand  info
MO16-6  AMHC FIT MO16-5    15:25  15:55 Strumphler Makelaars KG3  info
MO18-1  H.V. de Terriërs MO18-1 40   12:50  14:00 uit - KG Water  info
MO18-2  MHC Alliance MO18-5    17:10  17:40 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Jaimie-Lee de Jonge fluit MO14-6, Lena Lücke fluit MO14-7
MO18-3  K.H.C. Strawberries MO18-2    17:10  17:40 ABN AMRO KG1  info
MO18-4  Waterlandse Hockey Club MO18-1 55   14:35  16:00 uit - KG Zand  info
 
MO8 blauw  A.M.H.C. Rood-Wit MO8-Oranje    08:00  08:30 The Locals KG4  info
MO8 groen  MHC Castricum MO8-2    08:00  08:30 The Locals KG4  info
MO8 oranje  AMHC Westerpark MO8-3 30   07:45  08:45 uit - KG Water  info
MO8 rood  WFHC MO8-blauw    09:00  09:30 Gras 1  info
MO8 wit  MHC Alliance MO8-2-Groen    08:00  08:30 The Locals KG4  info
 
MO9 blauw  AMHC Westerpark MO9-Geel 30   07:45  08:45 uit - KG Water  info
MO9 oranje  AMHC Westerpark MO9-rood    09:00  09:30 Gras 1  info
MO9 rood  MHC de Reigers MO9-Paars 30   09:30  10:30 uit - KG Zand  info
MO9 wit  A.M.H.C. Rood-Wit MO9-Rood    09:25  09:55 Strumphler Makelaars KG3  info
 
G-Hockey 1  MHCHBS G1 15   12:10  12:55 uit - KG Water  info
G-Hockey 2  !Oefenwedstrijd Training      09:55 Strumphler Makelaars KG3  info
G-Hockey 3  HV Myra G4    09:25  09:55 Strumphler Makelaars KG3  info
 
JO10-1  Pinoké JO10-Rood 30   08:45  09:45 uit - KG Semi  info
JO10-2  HC Athena JO10-2    10:30  11:00 The Locals KG4  info
JO10-3  MHC Castricum JO10-2    09:00  09:30 The Locals KG4  info
JO10-4  MHC Alliance JO10-3-Wit    08:00  08:30 Strumphler Makelaars KG3  info
 
JO12-1  MHCHBS JO12-1 15   07:45  08:30 uit - KG Semi  info
JO12-2  MHCHBS JO12-2 15   12:10  12:55 uit - KG Water  info
JO12-3  MHC Alliance JO12-2 20   07:40  08:30 uit - KG Water  info
JO12-4  BHC Overbos JO12-1    10:35  11:05 Strumphler Makelaars KG3  info
Fluiten: Maes Gerritzen (JO16-3) en Michiel Klein (H30-7)
JO12-5  HV Myra JO12-2 30   12:05  13:05 uit - KG Water  info
JO12-6  MHC Alliance JO12-5    08:00  08:30 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Fluiten: Sebastian Robson (JO16-2)
ouders van Jules Muris fluiten
 
JO14-1  Apeldoorn JO14-1 90   08:20  10:20 uit - KG Water  info
JO14-2  AMHC Westerpark JO14-1    13:45  14:15 The Locals KG4  info
Fluiten: Ewoud van Gellicum
JO14-3  Hockeyclub AMVJ JO14-2 30   12:50  13:50 uit - KG Semi  info
JO14-4  A.M.H.C. Rood-Wit JO14-5 20   10:50  11:40 uit - KG Semi  info
JO14-5  Alkmaarsche M.H.C. JO14-2 30   12:25  13:25 uit - KG Zand  info
JO14-6  HV Myra JO14-3    12:00  12:30 The Locals KG4  info
Fluiten: Boaz Verheijen (JO18-3)
ouders Floris Hofmeester fluiten
JO16-1  HGC JO16-1 50   10:50  12:10 uit - KG Water  info
JO16-2  A.M.H.C. Rood-Wit JO16-2    17:15  17:45 The Locals KG4  info
Sebastian Robson fluit JO12-6
JO16-3  H.V. de Terriërs JO16-1    13:50  14:20 Strumphler Makelaars KG3  info
Maes Geritten fluit JO12-4
JO16-4  M.H.C. Purmerend JO16-1    13:30  14:00 Zuidbroek Notarissen KG2  info
JO16-5  MHCHBS JO16-3 15   15:40  16:25 uit - KG Zand  info
JO18-1  B.H.V. Push JO18-1    13:30  14:00 ABN AMRO KG1  info
Kasper Lücke fluit MO14-8, Jim Roeland fluit MO14-5
JO18-2  Hockeyclub AMVJ JO18-1 30   15:50  16:50 uit - KG Water  info
JO18-3  HSC Hermes JO18-1    15:20  15:50 ABN AMRO KG1  info
Boaz Verheijden fluit JO14-6
JO18-4  Hockey Vereniging Mijdrecht JO18-1 40   13:50  15:00 uit - KG Zand  info
 
JO8 blauw  AMHC Westerpark JO8-4 30   09:00  10:00 uit - KG Water  info
JO8 oranje  AH & BC JO8-Rood 30   09:00  10:00 uit - KG Zand  info
JO8 rood  MHCHBS JO8-4    08:00  08:30 The Locals KG4  info
JO8 wit  MHC Bennebroek JO8-1 25   09:20  10:15 uit - KG Zand  info
 
JO9 blauw  MHC Alliance JO9-1-Zwart 20   07:40  08:30 uit - KG Zand  info
JO9 oranje  A.M.H.C. Rood-Wit JO9-Blauw 20   07:40  08:30 uit - KG Zand  info
JO9 rood  AMHC Westerpark JO9-geel 30   07:45  08:45 uit - KG Water  info
JO9 wit  U.H.C.QUI VIVE JO9-2    09:25  09:55 Strumphler Makelaars KG3  info

1 april | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
H1  hdm H1 50   15:10  16:30 uit - KG Water  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda