Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 31 jul - zon 7 aug - zat 13 aug - zon 14 aug - zat 20 aug - zon 21 aug - zon 28 aug - zat 3 sep

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 21 mei 2022 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Nicolas Lenstra Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Otto Ruys Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Alexander Naarden Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Teun Temmerman Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Boet Groothuijse Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Manu (chiel) Kempenaars Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kiki-Julie van den Berg Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Liena Doodeheefver Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Teun van Bercum Bardienst 
14:00 - 15:00  Ouders/verzorgers van Joris van Boven Bardienst 
15:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jonas Lücke Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Rijk Spoelstra Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Mats Scheer Bardienst 

21 mei | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 43054  HC Athena M6E5    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
M6E Geel 42894  AH & BC M6E1    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
M6E Groen 42899  AMHC FIT M6E5    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
M6E Oranje 43044  MHC Alliance M6E8 20   07:10  08:15 uit -   info
   Veld 6A  
M6E Rood 42904  M.H.C. Purmerend M6E4    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
M6E Wit 43074  H.C. Haarlem M6E2 15   07:30  08:30 uit -   info
   Veld C  
 
M8E1 42098  AMHC FIT M8E1 45   08:15  09:45 uit -   info
   Veld 4AB  
M8E2 42174  AH & BC M8E3 30   07:45  09:00 uit -   info
M8E3 42184  AMHC FIT M8E2    08:55  09:40 KG4  info
 
MA1 14632  HGC MA1    3  4 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Noortje Geurts en Phileine Hazen moeten fluiten, check ook je mail
MA2 17555  MHC Alliance MA2 20   5  1 uit -   info
MA3 45172  BHC Overbos MA4 30   2  1 uit -   info
MA4 40706  AHC IJburg MA2    0  4 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Emma Bont en ouder van Mila de Bruijn.
MA5 17614  Hockey Vereniging Mijdrecht MA3 40   1  6 uit -   info
MB1 16791  A.M.H.C. Rood-Wit MB1    4  2 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Nanne Hemmes moet fluiten, check ook je mail
MB2 37766  MHC Uitgeest MB1    4  2 KG4  info
fluiten: ouder van Famke van der Heijde en ouder van Guusje Moolenburgh.
MB3 38056  MHC de Kikkers MB3    2  3 Zuidbroek Notarissen KG2  info
fluiten: ouder van Bo Spoelstra en Filippa Vuursteen.
MB4 38321  H.C. Haarlem MB5    7  1 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Rosa van der Mark en ouder van Jara Wijnberg. Anouk de Bie moet fluiten, check ook je mail!
MB5 38391  HC Athena MB5 30   0  5 uit -   info
MB7 38091  H.C. Haarlem MB3 15   3  5 uit -   info
MC1 17341  Pinoké MC1 30   1  5 uit -   info
MC2 38701  Xenios MC3    2  1 ABN AMRO KG1  info
MC3 38946  AHC IJburg MC2 35   1  2 uit -   info
MC4 39011  Pinoké MC5 30   6  0 uit - Gras  info
   Wedstrijd wordt gespeeld bij HIC veld 5  
MC5 45110  MHC Bennebroek MC3 25   3  5 uit -   info
   Deze wedstr Wordt op Bennebroek gespeeld  
MC6 39186  Xenios MC4 30   0  6 uit -   info
MC7 39301  MHC Heerhugowaard MC2    3  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
 
MD1 39650  AH & BC MD1 30   3  1 uit -   info
MD2 39835  AHC IJburg MD2 35   6  5 uit -   info
MD3 39895  HC Athena MD3    12  2 Zuidbroek Notarissen KG2  info
MD4 40045  MHC Bennebroek MD4    5  4 Strumphler Makelaars KG3  info
MD5 40010  U.H.C.QUI VIVE MD2    1  8 Strumphler Makelaars KG3  info
MD6 40300  Waterlandse Hockey Club MD1 55   1  1 uit -   info
MD7 45109  MHC de Kikkers MD3 30   2  1 uit -   info
   Bloemendaal neemt twee scheidsrechters mee  
 
MF Blauw 43616  THC Hurley MF2 30   07:15  08:30 uit -   info
   Veld 21D  
MF Oranje 43886  MHC Alliance MF10 20   07:10  08:15 uit -   info
   Veld 4A  
MF Rood 43756  AHC IJburg MF2 35   08:10  09:30 uit -   info
MF Wit 43866  Zandvoortsche Hockey Club MF1    07:45  08:30 KG4  info
 
G1  HC Bloemendaal G3      10:10 Strumphler Makelaars KG3  info
training
G2 265  BHC Overbos G1    2  6 Strumphler Makelaars KG3  info
G3  HC Bloemendaal G1    n.n.b uit -   info
training
 
J6E Blauw 41344  AH & BC J6E6    07:45  08:30 KG4  info
J6E Geel 41349  HMHC Saxenburg J6E1    08:55  09:40 KG4  info
J6E Oranje 41269  A.M.H.C. Rood-Wit J6E3 20   07:25  08:30 uit -   info
   5a  
J6E Rood 41129  AH & BC J6E4    08:55  09:40 KG4  info
J6E Wit 41284  Zandvoortsche Hockey Club J6E1 20   07:55  09:00 uit -   info
   VELD 1D  
 
J8E1 40721  HC Athena J8E2    08:55  09:40 ABN AMRO KG1  info
J8E2 44558  HIC J8E1 30   09:30  10:45 uit -   info
J8E3 40887  MHC Castricum J8E1    08:55  09:40 ABN AMRO KG1  info
J8E4 40867  THC Hurley J8E2 30   08:15  09:30 uit -   info
   Veld 21CD  
 
JA1 13953  AH & BC JA1 30   3  5 uit -   info
JA2 14324  MHC Forescate JA1    2  5 KG4  info
JA3 17583  H.V. de Terriërs JA2/Alkmaar JA3 40   15:05  16:30 uit -   info
* AFGELAST *
JA4 16195  MHCHBS JA2    2  2 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Victor Cense en ouder van Dante Polderman. Mees Beumer en Ole Chevalier moeten fluiten, check ook je mail
JB1 15926  V.M.H.C. CARTOUCHE JB1 50   1  7 uit -   info
JB2 36480  M.H.C. Purmerend JB1 45   2  3 uit -   info
JB3 36530  A.M.H.C. Rood-Wit JB6    13  0 Strumphler Makelaars KG3  info
fluiten: ouder van Peppe Coonen en Tim Cremers. Servaes Laeven moet fluiten, check ook je mail
JB4 36670  HC Athena JB4 30   2  2 uit -   info
JC1 16581  Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC1 90   2  5 uit -   info
JC2 36790  AHC IJburg JC1    1  6 KG4  info
JC3 36845  AH & BC JC4 30   8  5 uit -   info
JC4 36995  HC Athena JC5 30   2  1 uit -   info
JC5 37140  Hockeyclub VVV JC2    4  0 KG4  info
 
JD1 37266  MHC Bennebroek JD1    5  1 ABN AMRO KG1  info
JD2 37386  AHC IJburg JD1 35   0  4 uit -   info
JD3 37276  H.V. de Terriërs JD1    2  0 Zuidbroek Notarissen KG2  info
ouders van Teun Temmerman fluiten
JD4 37256  AH & BC JD5 30   2  4 uit - Gras  info
   Bij Oud-Xenios veld 3  
JD5 37651  MHC Alliance JD6 20   6  3 uit -   info
JD6 37506  H.C. Haarlem JD2    5  1 KG4  info
ouders van Tijmen Maagdenberg fluiten
 
JF Blauw 41621  MHC de Kikkers JF1    07:45  08:30 KG4  info
JF Oranje 41681  HC Athena JF1 30   08:20  09:35 uit -   info
   3B  
JF Rood 41616  AH & BC JF3 30   07:45  09:00 uit -   info
JF Wit 41933  THC Hurley JF4    07:45  08:30 KG4  info

21 mei | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H1 19454  HGC H1    1  3 ABN AMRO KG1  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda