Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 21 mei - zon 22 mei - zat 28 mei - zon 29 mei - zat 4 jun - zon 5 jun - zat 11 jun - zon 12 jun

laat schema zien voor  



5 februari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 33477  MHC Castricum M6E2  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E Geel 33476  MHC Alliance M6E4  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E Groen 33395  MHC Alliance M6E12  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
M6E Oranje 33431  H.V. de Terriërs M6E2  10:05  11:30 HEILOO info
   1d  
* AFGELAST *
M6E Rood 33469  Xenios M6E2  10:45  12:00 AMSTERDAM info
M6E Wit 33438  Alkmaarsche M.H.C. M6E2 30   09:45  11:00 ALKMAAR info
 
MF Blauw 33444  HIC MF4  10:15  11:30 AMSTELVEEN info
MF Oranje 33449  MHC Bennebroek MF1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
MF Rood 33406  HIC MF1  10:15  11:30 AMSTELVEEN info
MF Wit 33445  MHCHBS MF1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
 
G1  !Reservering Training      11:00 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
G2  !Reservering Training      11:00 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
G3  !Reservering Training      11:00 KG3  info
Training G1, G2 en G3.
 
J6E Blauw 33422  MHC Castricum J6E1 28   11:00  12:15 CASTRICUM info
   vak C  
J6E Geel 33464  AMHC Westerpark J6E5  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E Oranje 33463  MHCHBS J6E1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info
J6E Rood 33419  Pinoké J6E2 35   08:45  10:00 AMSTELVEEN info
J6E Wit 32986  Pinoké J6E4 35   08:45  10:00 AMSTELVEEN info
 
JB1  !Oefenwedstrijd Almeerse JB1      12:10 ABN AMRO KG1  info
JC1  !Oefenwedstrijd JC1 Roomburg      11:00 KG4  info
JC4  HC Bloemendaal JC4      14:00 Zuidbroek KG2  info
JC4  HC Bloemendaal JC4    14:00 uit -   info
 
JF Blauw 33493  MHCHBS JF2  10:00  11:00 BLOEMENDAAL info
JF Wit 33454  HMHC Saxenburg JF1  10:15  11:00 BLOEMENDAAL info

5 februari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E1 Zaalhockey 26303  H.C. Haarlem M8E2 25     13:05 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
M8E1 Zaalhockey 26325  BHC Overbos M8E2 25     12:15 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
M8E2 Zaalhockey 26693  MHC Bennebroek M8E1 25     13:55 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
M8E2 Zaalhockey 26658  HMHC Saxenburg M8E2 25     13:05 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
M8E3 Zaalhockey 26465  MHC Alliance M8E1 GROEN 35     10:35 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
M8E3 Zaalhockey 26453  HC Athena M8E2 35     09:45 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
MA2 Zaalhockey 31596  MHCHBS MA2    1 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA2 Zaalhockey 31614  Pinoké MA2    6 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB3 Zaalhockey 30081  HC Spaarndam MB1 30     7 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB3 Zaalhockey 30181  HIC MB3 30     3 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30536  A.M.H.C. Rood-Wit MB67-C 10     6 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB4 Zaalhockey 30692  H.C. Haarlem MB6 10     4 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28297  HC Athena MC3 20     5 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC3 Zaalhockey 28302  H.V. de Terriërs MC2 20     1 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MC7 Zaalhockey 32713  Alkmaarsche M.H.C. MC4 18     12:05 IJMUIDEN
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
MC7 Zaalhockey 32709  K.H.C. Strawberries MC3 18     6 IJMUIDEN
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
 
J8E1 Zaalhockey 25999  AHC IJburg J8E1 30     09:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
J8E1 Zaalhockey 26007  Xenios J8E1 30     08:45 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 26053  MHCHBS J8E1 30     08:45 LIMMEN
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E2 Zaalhockey 26042  A.M.H.C. Rood-Wit J8E1 30     09:35 LIMMEN
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25876  H.C. Haarlem J8E2 25     10:35 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
J8E3 Zaalhockey 25886  MHC Bennebroek J8E1 25     11:25 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
J8E4 Zaalhockey 25840  MHC Alliance J8E2 ZWART 24     13:25 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
J8E4 Zaalhockey 25832  Alkmaarsche M.H.C. J8E2 24     11:45 AKERSLOOT
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK AKERSLOOT
hal: Veld 1
JB3 Zaalhockey 29442  AHC IJburg JB3 20     4 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JB3 Zaalhockey 29441  Hockey Vereniging Mijdrecht JB1 20     8 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JB4 Zaalhockey 29602  MHC Alliance JB4 20     09:15 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
* AFGELAST *
JB4 Zaalhockey 29590  A.M.H.C. Rood-Wit JB56-C 20     5 HEEMSTEDE
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT HEEMSTEDE
hal: Veld 1
JC3 Zaalhockey 27574  BHC Overbos JC1 20     3 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
JC3 Zaalhockey 27581  WFHC JC1 20     7 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda