Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 26 jun - zat 3 jul - zon 8 aug - zon 15 aug - zon 22 aug - zon 29 aug

laat schema zien voor  



6 juni | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1  HC Bloemendaal M6E2      09:20 Zuidbroek KG2  info
M6E1 speelt thuis en M6E2 uit.
M6E2  HC Bloemendaal M6E1      09:20 Zuidbroek KG2  info
M6E1 speelt thuis en M6E2 uit.
M6E3  HC Bloemendaal M6E4      09:20 Zuidbroek KG2  info
M6E3 speelt thuis en M6E4 uit.
M6E4  HC Bloemendaal M6E3      09:20 Zuidbroek KG2  info
M6E3 speelt thuis en M6E4 uit.
 
M8E1  HC Bloemendaal MD5      10:00 KG3  info
MD5 speelt thuis en M8E1 uit.
M8E4  HC Bloemendaal MD7      11:50 ABN AMRO KG1  info
MD7 speelt thuis en M8E4 uit.
 
MD2  HC Bloemendaal J8E1      10:25 Zuidbroek KG2  info
MD2 speelt thuis en J8E1 uit.
MD5  HC Bloemendaal M8E1      10:00 KG3  info
MD5 speelt thuis en M8E1 uit.
MD7  HC Bloemendaal M8E4      11:50 ABN AMRO KG1  info
MD7 speelt thuis en M8E4 uit.
 
MF blauw  !Oefenwedstrijd Meisjes F      09:10 KG3  info
Meisjes F onderling.
MF geel  !Oefenwedstrijd Meisjes F      09:10 KG3  info
Meisjes F onderling.
MF oranje  !Oefenwedstrijd Meisjes F      09:10 KG3  info
Meisjes F onderling.
MF rood  !Oefenwedstrijd Meisjes F      09:10 KG3  info
Meisjes F onderling.
MF wit  !Oefenwedstrijd Meisjes F      09:10 KG3  info
Meisjes F onderling.
 
J6E1  HC Bloemendaal J6E2      09:20 Zuidbroek KG2  info
J6E1 speelt thuis en J6E2 uit.
J6E2  HC Bloemendaal J6E1      09:20 Zuidbroek KG2  info
J6E1 speelt thuis en J6E2 uit.
J6E3  HC Bloemendaal J6E4      09:20 Zuidbroek KG2  info
J6E3 speelt thuis en J6E4 uit.
J6E4  HC Bloemendaal J6E3      09:20 Zuidbroek KG2  info
J6E3 speelt thuis en J6E4 uit.
 
J8E1  HC Bloemendaal MD2      10:25 Zuidbroek KG2  info
MD2 speelt thuis en J8E1 uit.
J8E3  HC Bloemendaal J8E4      10:35 KG4  info
J8E3 speelt thuis en J8E4 uit.
J8E4  HC Bloemendaal J8E3      10:35 KG4  info
J8E3 speelt thuis en J8E4 uit.
 
JB1  HC Bloemendaal D1      10:00 ABN AMRO KG1  info
 
JF blauw  !Oefenwedstrijd Jongens F      09:45 KG4  info
Jongens F onderling.
JF oranje  !Oefenwedstrijd Jongens F      09:45 KG4  info
Jongens F onderling.
JF rood  !Oefenwedstrijd Jongens F      09:45 KG4  info
Jongens F onderling.
JF wit  !Oefenwedstrijd Jongens F      09:45 KG4  info
Jongens F onderling.

6 juni | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D1  HC Bloemendaal JB1      10:00 ABN AMRO KG1  info

6 juni | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
H35K  !Oefenwedstrijd training      12:00 Zuidbroek KG2  info
half veld, tot 13:00 uur
H35L  !Oefenwedstrijd H45B / H45C      12:30 KG4  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda