Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 26 jun - zat 3 jul - zon 8 aug - zon 15 aug - zon 22 aug - zon 29 aug

laat schema zien voor  



5 juni | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E2  HC Bloemendaal MD4      10:20 KG4  info
MD4 speelt thuis en M8E2 uit.
M8E3  HC Bloemendaal MD6      08:30 ABN AMRO KG1  info
MD6 speelt thuis en M8E3 uit.
 
MA1  HC Bloemendaal JA2      14:50 ABN AMRO KG1  info
JA2 speelt thuis, MA1 uit.
MA2  HC Bloemendaal MB2      16:25 ABN AMRO KG1  info
MA2 speelt thuis, MB2 uit.
MA4  !Oefenwedstrijd MA5 en DJ1      16:10 KG3  info
Drieluik MA4 - MA5 - DJ1
MA5  !Oefenwedstrijd MA4 en DJ1      16:10 KG3  info
Drieluik MA4 - MA5 - DJ1
MB1  HC Bloemendaal JB2      12:20 Zuidbroek KG2  info
JB2 speelt thuis, MB1 uit.
MB2  HC Bloemendaal MA2      16:25 ABN AMRO KG1  info
MA2 speelt thuis, MB2 uit.
MB3  HC Bloemendaal JB5      13:15 ABN AMRO KG1  info
JB5 speelt thuis, MB3 uit.
MB4  HC Bloemendaal JB4      14:35 KG3  info
JB4 speelt thuis, MB4 uit.
MB6  HC Bloemendaal MC4      14:10 KG4  info
MB6 speelt thuis, MC4 uit.
MB7  HC Bloemendaal JC3      13:00 KG3  info
MB7 speelt thuis, JB3 uit.
MC1  HC Bloemendaal JD1      10:45 Zuidbroek KG2  info
MC1 speelt thuis en JD1 uit.
MC2  HC Bloemendaal MC3      10:05 ABN AMRO KG1  info
Teams worden gemixt.
MC3  HC Bloemendaal MC2      10:05 ABN AMRO KG1  info
Teams worden gemixt.
MC4  HC Bloemendaal MB6      14:10 KG4  info
MB6 speelt thuis, MC4 uit.
MC5  !Oefenwedstrijd JC5 en MC6      11:55 KG4  info
Drieluik JC5 - MC5 - MC6
MC6  !Oefenwedstrijd JC5 en MC5      11:55 KG4  info
Drieluik JC5 - MC5 - MC6
 
MD1  HC Bloemendaal J8E2      08:45 KG4  info
MD1 speelt thuis en J8E2 uit.
MD3  HC Bloemendaal JD4      08:45 KG3  info
JD4 speelt thuis en MD3 uit.
MD4  HC Bloemendaal M8E2      10:20 KG4  info
MD4 speelt thuis en M8E2 uit.
MD6  HC Bloemendaal M8E3      08:30 ABN AMRO KG1  info
MD6 speelt thuis en M8E3 uit.
 
G1  !Reservering G2 en G3      10:20 KG3  info
Training G1/2/3
G2  !Reservering G1 en G3      10:20 KG3  info
Training G1/2/3
G3  !Reservering G1 en G2      10:20 KG3  info
Training G1/2/3
 
J8E2  HC Bloemendaal MD1      08:45 KG4  info
MD1 speelt thuis en J8E2 uit.
 
JA1  HC Bloemendaal H2      15:30 Zuidbroek KG2  info
Teams worden gemixt.
JA2  HC Bloemendaal MA1      14:50 ABN AMRO KG1  info
JA2 speelt thuis, MA1 uit.
JA3  HC Bloemendaal JB3      15:45 KG4  info
JA3 speelt thuis, JB3 uit.
JB2  HC Bloemendaal MB1      12:20 Zuidbroek KG2  info
JB2 speelt thuis, MB1 uit.
JB3  HC Bloemendaal JA3      15:45 KG4  info
JA3 speelt thuis, JB3 uit.
JB4  HC Bloemendaal MB4      14:35 KG3  info
JB4 speelt thuis, MB4 uit.
JB5  HC Bloemendaal MB3      13:15 ABN AMRO KG1  info
JB5 speelt thuis, MB3 uit.
JC1  HC Bloemendaal JC2      11:40 ABN AMRO KG1  info
JC1 speelt thuis, JC2 uit.
JC2  HC Bloemendaal JC1      11:40 ABN AMRO KG1  info
JC1 speelt thuis, JC2 uit.
JC3  HC Bloemendaal MB7      13:00 KG3  info
MB7 speelt thuis, JB3 uit.
JC4  HC Bloemendaal JD2      11:25 KG3  info
JC4 speelt thuis, JD2 uit.
JC5  !Oefenwedstrijd MC5 en MC6      11:55 KG4  info
Drieluik JC5 - MC5 - MC6
 
JD1  HC Bloemendaal MC1      10:45 Zuidbroek KG2  info
MC1 speelt thuis en JD1 uit.
JD2  HC Bloemendaal JC4      11:25 KG3  info
JC4 speelt thuis, JD2 uit.
JD3  HC Bloemendaal JD5 en JD6      08:30 Zuidbroek KG2  info
Drieluik JD3, JD5 en JD6.
JD4  HC Bloemendaal MD3      08:45 KG3  info
JD4 speelt thuis en MD3 uit.
JD5  HC Bloemendaal JD3 en JD6      08:30 Zuidbroek KG2  info
Drieluik JD3, JD5 en JD6.
JD6  HC Bloemendaal JD3 en JD5      08:30 Zuidbroek KG2  info
Drieluik JD3, JD5 en JD6.

5 juni | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
DJ1  !Oefenwedstrijd MA4 en MA5      16:10 KG3  info
Drieluik MA4 - MA5 - DJ1
 
H2  HC Bloemendaal JA1      15:30 Zuidbroek KG2  info
Teams worden gemixt.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda