Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 26 jun - zat 3 jul - zon 8 aug - zon 15 aug - zat 21 aug - zon 22 aug - zon 29 aug

laat schema zien voor  



29 mei | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E1  !Oefenwedstrijd MD3 en MD4      08:45 KG4  info
Drieluik MD3 - MD4 - M8E1.
M8E3  HC Bloemendaal MD7      08:45 KG3  info
MD7 speelt thuis, M8E3 uit.
 
MA3  HC Bloemendaal MB2 en MB3      14:10 KG4  info
Drieluik MA3 - MB2 - MB3.
MA4  !Oefenwedstrijd MB4      16:25 Zuidbroek KG2  info
MA4 speelt thuis, MB4 uit.
MA5  HC Bloemendaal MB6      14:50 Zuidbroek KG2  info
MA5 speelt thuis, MB6 uit.
MB1  HC Bloemendaal MC1      13:15 Zuidbroek KG2  info
Teams worden gemixt.
MB2  !Oefenwedstrijd MA3 en MB3      14:10 KG4  info
Drieluik MA3 - MB2 - MB3.
MB3  !Oefenwedstrijd MA3 en MB2      14:10 KG4  info
Drieluik MA3 - MB2 - MB3.
MB4  !Oefenwedstrijd MA4      16:25 Zuidbroek KG2  info
MA4 speelt thuis, MB4 uit.
MB5  HC Bloemendaal MC3      13:00 KG3  info
MB5 speelt thuis, MC3 uit.
MB6  HC Bloemendaal MA5      14:50 Zuidbroek KG2  info
MA5 speelt thuis, MB6 uit.
MB7  HC Bloemendaal MC5      13:15 ABN AMRO KG1  info
MB7 speelt thuis, MC5 uit.
MC1  HC Bloemendaal MB1      13:15 Zuidbroek KG2  info
Teams worden gemixt.
MC2  HC Bloemendaal JC3      11:40 ABN AMRO KG1  info
JC3 speelt thuis, MC2 uit.
MC3  HC Bloemendaal MB5      13:00 KG3  info
MB5 speelt thuis, MC3 uit.
MC4  HC Bloemendaal MC6      11:25 KG3  info
MC4 speelt thuis, MC6 uit.
MC5  HC Bloemendaal MB7      13:15 ABN AMRO KG1  info
MB7 speelt thuis, MC5 uit.
MC6  HC Bloemendaal MC4      11:25 KG3  info
MC4 speelt thuis, MC6 uit.
 
MD1  HC Bloemendaal MD2      08:30 ABN AMRO KG1  info
Teams worden gemixt.
MD2  HC Bloemendaal MD1      08:30 ABN AMRO KG1  info
Teams worden gemixt.
MD3  !Oefenwedstrijd MD4 en M8E1      08:45 KG4  info
Drieluik MD3 - MD4 - M8E1.
MD4  !Oefenwedstrijd MD3 en M8E1      08:45 KG4  info
Drieluik MD3 - MD4 - M8E1.
MD7  HC Bloemendaal M8E3      08:45 KG3  info
MD7 speelt thuis, M8E3 uit.
 
G1  !Reservering G2 en G3      10:20 KG3  info
Training G1/2/3
G2  !Reservering G1 en G3      10:20 KG3  info
Training G1/2/3
G3  !Reservering G1 en G2      10:20 KG3  info
Training G1/2/3
 
J8E1  HC Bloemendaal JD3      10:05 Zuidbroek KG2  info
JD3 speelt thuis, J8E1 uit.
J8E3  HC Bloemendaal JD6      10:05 ABN AMRO KG1  info
JD6 speelt thuis, J8E3 uit.
 
JA2  HC Bloemendaal JB2      14:50 ABN AMRO KG1  info
JA2 speelt thuis, JB2 uit.
JA3  HC Bloemendaal HJ1      16:25 ABN AMRO KG1  info
JA3 speelt thuis, HJ1 uit.
JB1  HC Bloemendaal JC1      11:40 Zuidbroek KG2  info
JC1 en JB1 (1e jrs) worden gemixt.
JB2  HC Bloemendaal JA2      14:50 ABN AMRO KG1  info
JA2 speelt thuis, JB2 uit.
JB3  HC Bloemendaal JB5      14:35 KG3  info
JB5 speelt thuis, JB3 uit.
JB4  HC Bloemendaal JC2      12:35 KG4  info
JB4 speelt thuis, JC2 uit.
JB5  !Oefenwedstrijd JB3      14:35 KG3  info
JB5 speelt thuis, JB3 uit.
JC1  HC Bloemendaal JB1      11:40 Zuidbroek KG2  info
JC1 en JB1 (1e jrs) worden gemixt.
JC2  HC Bloemendaal JB4      12:35 KG4  info
JB4 speelt thuis, JC2 uit.
JC3  HC Bloemendaal MC2      11:40 ABN AMRO KG1  info
JC3 speelt thuis, MC2 uit.
JC4  HC Bloemendaal JC5      11:00 KG4  info
JC4 speelt thuis, JC5 uit.
JC5  HC Bloemendaal JC4      11:00 KG4  info
JC4 speelt thuis, JC5 uit.
 
JD1  HC Bloemendaal JD2      08:30 Zuidbroek KG2  info
Teams worden gemixt.
JD2  HC Bloemendaal JD1      08:30 Zuidbroek KG2  info
Teams worden gemixt.
JD3  HC Bloemendaal J8E1      10:05 Zuidbroek KG2  info
JD3 speelt thuis, J8E1 uit.
JD6  HC Bloemendaal J8E3      10:05 ABN AMRO KG1  info
JD6 speelt thuis, J8E3 uit.

29 mei | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
HJ1  HC Bloemendaal JA3      16:25 ABN AMRO KG1  info
JA3 speelt thuis, HJ1 uit.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda