Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 29 jan - zon 30 jan - zat 5 feb - zon 6 feb - zat 12 feb - zon 13 feb - zon 20 feb - zon 27 feb

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 27 november 2021 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Anthony Sala Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Quintijn Struben Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Molly i m Day Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Philipien van Waveren Hogervorst Bardienst 
16:30 - 19:00  Olivier Nooy Bardienst 
16:30 - 19:00  Ouders/verzorgers van Sem Regout Bardienst 

27 november | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E Blauw 14177  Hockeyclub AMVJ M6E2    08:15  09:00 KG3  info
M6E Geel 14280  Z.H.C. de Kraaien M6E2 45   08:30  10:00 uit -   info
M6E Groen 14165  H.V. de Terriërs M6E1 40   08:20  09:45 uit -   info
   3c  
M6E Oranje 14065  HC Athena M6E4    09:15  10:00 gras 2  info
M6E Rood 14169  Pinoké M6E3 30   09:30  10:45 uit -   info
M6E Wit 14176  Hockeyclub AMVJ M6E6    08:15  09:00 KG3  info
 
M8E1 14323  AMHC FIT M8E2 45   08:15  09:45 uit -   info
   Veld 4AB  
M8E2 14119  Hockey Vereniging Abcoude M8E1    10:35  11:20 gras 1  info
M8E3 14222  MHC Alliance M8E11    10:35  11:20 gras 1  info
 
MA1 14628  Larensche Mixed Hockey Club MA1    1  3 ABN AMRO KG1  info
MA2 16663  BHC Overbos MA1    5  0 ABN AMRO KG1  info
Lot Jonker Roelants fluit MD2 en Florine Hoff fluit MD3; check hiervoor ook je mail!
MA3 16687  HC Spaarndam MA1    3  3 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Rosalie Giliam en ouder van Liedewij Haga. LET OP: Emma de Vlugt fluit MC4 en Charlotte Theunissen fluit MC5; check hiervoor ook je mail.
MA4 16658  H.V. de Terriërs MA3 40   0  6 uit -   info
MA5 16705  Z.H.C. de Kraaien MA2 45   0  12 uit -   info
MA6 16724  HC Athena MA6 30   2  4 uit -   info
MB1 2240  Union MB1 120   3  0 uit -   info
MB2 19432  AHC IJburg MB2    4  2 ABN AMRO KG1  info
fluiten: ouder van Magalie van Geen en ouder Famke van der Heijden.
MB3 19419  MHC de Kikkers MB4 30   3  1 uit -   info
MB4 19561  MHC Bennebroek MB4    2  0 KG3  info
fluiten: ouder van Sofie van den Broek en Sofie Brouwer.
MB5 19560  HMHC Saxenburg MB4    1  2 KG3  info
fluiten: ouder van Philippa Abeln en ouder van Lily Matthijsse.
MB6 19414  AHC IJburg MB4 35   0  1 uit -   info
MB7 19282  AMHC Westerpark MB3 30   2  8 uit -   info
MC1 7930  AH & BC MC1    1  0 ABN AMRO KG1  info
MC2 19521  Alkmaarsche M.H.C. MC2 30   0  3 uit -   info
MC3 19254  HIC MC3 30   0  4 uit -   info
   Op HIC vragen wij om een geldige corona pas voor clubhuis, toilet, kleedkamer voor 18+  
MC4 19519  H.C. Haarlem MC3    1  4 KG3  info
MC5 19263  Xenios MC5    1  3 KG4  info
ouders van Olivia Groote fluiten
MC6 19257  Zandvoortsche Hockey Club MC2 20   3  2 uit -   info
MC7 19510  BHC Overbos MC5 30   2  6 uit -   info
 
MD1 19368  HC Athena MD1    07:45  08:30 ABN AMRO KG1  info
* AFGELAST *
MD2 19486  Xenios MD3    11  1 Zuidbroek KG2  info
ouders van Kate Speelman fluiten
MD4 19339  HC Spaarndam MD1 20   3  0 uit -   info
MD5 19217  MHC Bennebroek MD5 25   0  10 uit -   info
MD6 19349  MHC Heerhugowaard MD1 45   09:00  10:30 uit -   info
* AFGELAST *
MD7 19344  Hockey Vereniging Mijdrecht MD2    5  5 KG4  info
Ouders van Fay Bentinck fluiten
 
MF Blauw 14141  Hockeyclub AMVJ MF1    08:15  09:00 KG3  info
MF Oranje 14140  AMHC FIT MF1    09:20  10:05 KG3  info
MF Rood 14355  MHC de Reigers MF2 30   08:45  10:00 uit -   info
   Veld 2a  
* AFGELAST *
MF Wit 14345  AMHC FIT MF2 45   08:00  09:30 uit -   info
   Veld 2A  
 
G1 213  WFHC G1    5  1 KG3  info
G2  !Reservering Training      10:05 KG3  info
Training G2 en G3.
G3  !Reservering Training      10:05 KG3  info
Training G2 en G3.
 
J6E Blauw 14315  MHC Alliance J6E2wit    08:15  09:00 KG3  info
* AFGELAST *
J6E Geel 14202  THC Hurley J6E3 30   08:15  09:30 uit -   info
   Veld 22C  
J6E Oranje 14310  BHC Overbos J6E1 30   07:55  09:10 uit -   info
   VELD 2D  
J6E Rood 14092  THC Hurley J6E1    09:15  10:00 gras 2  info
J6E Wit 14091  WFHC J6E1 60   07:45  09:30 uit -   info
   vak C  
 
J8E1 14146  AHC IJburg J8E1 35   08:55  10:15 uit -   info
* AFGELAST *
J8E2 14152  HC Athena J8E1 30   10:25  11:40 uit -   info
   2cd  
* AFGELAST *
J8E3 14149  AHC IJburg J8E3    09:15  10:00 gras 1  info
* AFGELAST *
J8E4 14148  HC Athena J8E3    09:15  10:00 gras 1  info
 
JA1 14033  MMHC Voordaan JA1 60   5  3 uit -   info
JA2 14320  HC Ypenburg JA1    0  4 Zuidbroek KG2  info
JA3 16742  Alkmaarsche M.H.C. JA3    7  1 Zuidbroek KG2  info
fluiten: ouder van Boris Adriaanse en ouder van Moos Carels. LET OP: Friso le Poole fluit JD3, Lodewijk van der Klip fluit JC5 en Tex Kleijngeld fluit JC3; check hiervoor ook je mail.
JA4 16075  MHCHBS JA2 15   5  5 uit -   info
JB1 1544  MHCHBS JB1 15   0  5 uit -   info
JB2 1533  Berkel Rodenrijs JB1    2  1 Zuidbroek KG2  info
Maarten Bedaux fluit JD6; check hiervoor ook je mail.
JB3 19334  MHC Castricum JB1 30   5  1 uit -   info
JB4 19335  H.C. HISALIS JB2    13:30  14:15 KG4  info
* AFGELAST *fluiten: ouder van Marnix Ekkels en ouder van Quinten Glas.
JC1 4717  AH & BC JC1 30   08:50  10:20 uit -   info
* AFGELAST *
JC2 4715  MHC Alliance JC2    5  3 KG4  info
JC5 16072  MHC de Reigers JC2    4  4 gras 1  info
Ouders van Floris Hofstede fluiten
 
JD1 19321  HV Myra JD1    3  2 ABN AMRO KG1  info
JD2 19195  Alkmaarsche M.H.C. JD1 30   6  0 uit -   info
JD3 19452  H.C. Haarlem JD1    0  4 gras 2  info
JD4 19450  THC Hurley JD3 30   1  0 uit -   info
JD5 19313  MHC Heerhugowaard JD1 45   2  1 uit -   info
JD6 19189  AMHC Westerpark JD4    4  2 Zuidbroek KG2  info
 
JF Blauw 12579  MHCHBS JF1 15   07:15  08:15 uit -   info
JF Oranje 14077  Xenios JF1 30   07:45  09:00 uit -   info
* AFGELAST *
JF Rood 14188  Pinoké JF2 30   07:00  08:15 uit -   info
JF Wit 14293  AHC IJburg JF3    09:15  10:00 gras 2  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda