Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zon 24 okt - zat 30 okt - zon 31 okt - zat 6 nov - zon 7 nov - zat 13 nov - zon 14 nov - zat 20 nov

laat schema zien voor  


Bardienst : zondag 31 oktober 2021 
10:00 - 12:15  H35B H35B Bardienst 
12:00 - 14:15  H35H H35H Bardienst 

31 oktober | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 7550  Hockeyclub SCHC D2    10:30  11:00 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: Rob Tettero en Kees Brinkman
D3 10680  HC Athena D14 30   13:30  14:30 uit -   info
   BLOEMENDAAL in UIT tenue!  
Let op: Uittenue mee!   
DJ1 10798  A.M.H.C. Rood-Wit DJ1    12:15  12:45 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: D2 D2
 
H2 4525  AH & BC H4    10:30  11:00 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: Jan-Jaap Groot (Trimhockey Maandag) en Robert van Werkhoven
H3 4965  MHC Bennebroek H2 25   11:50  12:45 uit -   info
H4 10672  Hockeyclub AMVJ H5 30   09:00  10:00 uit -   info

31 oktober | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D1 629  Hockeyclub SCHC D1 60   11:15  12:45 uit -   info
 
H1 463  AH & BC H1    14:15  14:45 ABN AMRO KG1  info

31 oktober | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D30A 9464  Hockey Club Rotterdam D30A 60   12:45  14:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
D30B 10007  Noordwijk D30A 40   09:50  11:00 uit -   info
D30C 10449  Pinoké D30C    15:45  16:15 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: D30G D30G
D30D 10754  MHCHBS D30B    12:15  12:45 KG3  info
Fluiten: D30E D30E
D30E 10678  Hockeyclub VVV D30A    14:00  14:30 KG3  info
Fluiten: D30D D30D
D30F 10833  MHCHBS D30C 15   12:00  12:45 uit -   info
D30G 10676  HC Bloemendaal D30H    14:00  14:30 Zuidbroek KG2  info
Fluiten: D30C D30C
D30H 10676  HC Bloemendaal D30G  14:00  14:30 uit -   info
D45A 45+ 10212  MHC Muiderberg D45A    n.n.b uit -   info
 
H35A 8617  Hockey Club Rotterdam H35A 60   09:00  10:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
H35B 8661  HC Schiedam H35A    12:15  12:45 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: H2 H2
H35C 9057  MHCHBS H35A 15   08:45  09:30 uit -   info
H35D 8947  Hockey Vereniging Abcoude H35A    10:30  11:00 KG3  info
Fluiten: H35B H35B
H35E 8958  HV Myra H35A    15:45  16:15 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: H35D H35D en H35H H35H
H35F 9398  HC Athena H35B 30   11:10  12:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
H35G 9222  BHC Overbos H35A 30   09:15  10:15 uit -   info
H35H 10731  A.M.H.C. Rood-Wit H35E    14:00  14:30 KG4  info
Fluiten: H35E H35E en H35L H35L
H35I 10888  MHC Bennebroek H35A 25   09:35  10:30 uit -   info
H35J 9269  K.H.C. Strawberries H35A 20   13:50  14:40 uit -   info
H35K 10885  Hockeyclub VVV H35B 30   14:20  15:20 uit -   info
H35L 10729  Pinoké H35E    08:45  09:15 ABN AMRO KG1  info
Fluiten: H35D H35D en H35H H35H
H45A 12813  THC Hurley H45A    12:15  12:45 KG4  info
Fluiten: H45C H45C
H45B 13839  MHCHBS H45C 15     n.n.b uit -   info
H45C 12812  MHC Alliance H45C    10:30  11:00 KG4  info
Fluiten: H45A H45A


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda