Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 1 uitwedstrijd(en) afgelast

zondag 20 september 2020
Tijd T/U Team Tegen team
10:15 Thuis H2 V.M.H.C. CARTOUCHE H2
11:40 Uit H3 THC Hurley H17
Wedstrijdschema
zon 20 sep - zat 26 sep - zon 27 sep - zat 3 okt - zon 4 okt - zat 10 okt - zon 11 okt - zon 18 okt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 29 augustus 2020 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Elise Verlaan Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Mare Pennekamp Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Liv Pothof Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Florine van Cleeff Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Kiki Ekelenkamp Bardienst 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Jackie Stange Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
11:00 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Vlinder Flora Bardienst 
14:00 - 16:00  Ouders/verzorgers van Nina Stille Bardienst 
16:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Olivia Post Bardienst 
16:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Floor Rijnders Bardienst 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Kate Tempelman Bardienst 
17:00 - 18:00  Ouders/verzorgers van Francisca Ensched√© Bardienst 

29 augustus | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1  !Oefenwedstrijd RoodWit M6E4    10:15 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
M6E2  !Oefenwedstrijd Bennebroek M6E1    11:15 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
M6E3  !Oefenwedstrijd HBS M6E4      09:00 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
M6E4  !Oefenwedstrijd HBS M6E3      09:00 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
M8E1  !Oefenwedstrijd Haarlem M8E2    08:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
M8E2  !Oefenwedstrijd Saxenburg M8E1      10:15 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
M8E3  !Oefenwedstrijd Alliance M8E2Wit    10:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
M8E4  !Oefenwedstrijd RoodWit M8E4    08:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
MA1 7450  AH & BC MA1    5  1 ABN AMRO KG1  info
MA2  !Oefenwedstrijd Alliance MA2      12:10 Zuidbroek KG2  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MA3  !Oefenwedstrijd Haarlem MA3    17:45 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MA4  !Oefenwedstrijd Strawberries MA2      17:40 ABN AMRO KG1  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MA5  !Oefenwedstrijd Alliance MA7      17:40 Zuidbroek KG2  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MB1 7887  HMHC MB1 50   6  0 uit -   info
MB2  !Oefenwedstrijd Alliance MB3    12:25 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MB3  !Oefenwedstrijd Spaarndam MB1    12:50 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MB4  !Oefenwedstrijd Bennebroek MB3      15:50 Zuidbroek KG2  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MB5  !Oefenwedstrijd Bennebroek MB4    16:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MB6  !Oefenwedstrijd RoodWit MB6      17:15 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MB7  !Oefenwedstrijd Spaarndam MB2    16:10 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MC1  !Oefenwedstrijd Rood-Wit MC1      10:20 Zuidbroek KG2  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MC2  !Oefenwedstrijd RoodWit MC3      11:45 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MC3  !Oefenwedstrijd Kraaien MC1    13:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MC4  !Oefenwedstrijd Strawberries MC2    10:15 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MC5  !Oefenwedstrijd Saxenburg MC3      16:25 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MC6  !Oefenwedstrijd Alliance MC8    10:05 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
MD2  !Oefenwedstrijd Strawberries MD1      08:30 ABN AMRO KG1  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MD3  !Oefenwedstrijd Haarlem MD3    08:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MD4  !Oefenwedstrijd Kraaien MD2    13:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MD5  !Oefenwedstrijd RoodWit MD6      08:30 Zuidbroek KG2  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MD6  !Oefenwedstrijd Alliance MD13    08:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MD7  !Oefenwedstrijd Alliance MD12      14:35 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
MF blauw  !Oefenwedstrijd Alliance MF1Groen      09:00 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MF geel  !Oefenwedstrijd RoodWit MF3      09:00 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MF oranje  !Oefenwedstrijd RoodWit MF5      09:00 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MF rood  !Oefenwedstrijd Alliance MF2Zwart    09:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
MF wit  !Oefenwedstrijd Spaarndam MixF1    09:15 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
G1  !Reservering      10:00 KG3  info
Training
G2  !Reservering      10:00 KG3  info
Training
 
J6E1  !Oefenwedstrijd RoodWit J6E1      09:00 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
J6E2  !Oefenwedstrijd Haarlem J6E1    11:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
J6E3  !Oefenwedstrijd Bennebroek J6E1    12:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
J6E4  !Oefenwedstrijd HBS J6E2      09:00 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
J8E1  !Oefenwedstrijd Haarlem J8E1    10:20 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
J8E2  !Oefenwedstrijd RoodWit J8E1      10:15 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
J8E3  !Oefenwedstrijd Alliance J8E2Groen      11:15 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
J8E4  !Oefenwedstrijd Alliance J8E3Zwart      11:15 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
JA1 6685  LOHC JA1    8  0 ABN AMRO KG1  info
JA2  !Oefenwedstrijd Haarlem JA1    17:35 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JA3  !Oefenwedstrijd HBS JA2    13:45 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JB1 6989  NMHC Nijmegen JB1    6  0 Zuidbroek KG2  info
JB2 7279  Goudse MHC JB1 50   5  2 uit -   info
JB3  !Oefenwedstrijd RoodWit JB3    16:50 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JB4  !Oefenwedstrijd Zandvoort JB1    12:15 uit -   info
Drieluik met Zandvoort JB1 en HBS JB3 bij Zandvoort. Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JB5  !Oefenwedstrijd HBS JB2      15:50 ABN AMRO KG1  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JC1  !Oefenwedstrijd Cartouche JC1      10:20 ABN AMRO KG1  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JC2  !Oefenwedstrijd RoodWit JC2    13:10 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JC3  !Oefenwedstrijd Bennebroek JC2    13:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JC4  !Oefenwedstrijd Strawberries JC1      13:35 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JC5  !Oefenwedstrijd RoodWit JC6      15:25 KG4  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
JD2  !Oefenwedstrijd HBS JD2    08:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JD3  !Oefenwedstrijd RoodWit JD2    12:15 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JD4  !Oefenwedstrijd HBS JD3    08:30 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JD5  !Oefenwedstrijd HBS JD4    12:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JD6  !Oefenwedstrijd RoodWit JD6      12:45 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
 
JF blauw  !Oefenwedstrijd Alliance JF2Zwart      09:00 KG3  info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JF oranje  !Oefenwedstrijd Alliance JF1Zwart    09:00 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JF rood  !Oefenwedstrijd Alliance JF2Wit    08:15 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.
JF wit  !Oefenwedstrijd Haarlem JF1    10:05 uit -   info
Elk team neemt een eigen scheidsrechter mee.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda