Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 18 apr - zon 3 mei - zat 9 mei - zon 10 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - zat 30 mei

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 7 maart 2020 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Cato Bergman Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lauren Oude Luttikhuis Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Emilie Thelosen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Wies Meijer Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Olivia Post Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Guusje ten Napel Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Tess Vreeken Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Felicia Rütter Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Fien van der Krogt Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Meike Lammers Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 15:30  Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Wiesje Vernooij Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Marjolein Groot Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Laura Mannion Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Felicia Vlassenroot Bardienst 

7 maart | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 29983  H.C. Haarlem M6E1    08:45  09:30 gras 1  info
M6E2 29988  THC Hurley M6E2    09:15  10:00 KG3  info
M6E3 30169  HV Myra M6E4 30   08:45  10:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
M6E4 30714  HC Diemen M6E1    08:15  09:00 uit -   info
   2D  
M6E5 30309  HMHC Saxenburg M6E1 20   08:25  09:30 uit -   info
 
M8E1 32491  A.M.H.C. Rood-Wit M8E2 20   07:55  09:00 uit -   info
   4cd  
M8E2 32457  H.C. Haarlem M8E2    07:45  08:30 KG3  info
M8E3 32664  AMHC FIT M8E2    07:45  08:30 KG3  info
M8E4 32860  AMHC Westerpark M8E2 30   08:00  09:15 uit -   info
M8E5 33165  MHC de Kikkers M8E4    09:00  09:30 KG4  info
 
MA1 15082  R.H.V. Leonidas MA1 70   3  0 uit -   info
MA2 14272  AH & BC MA2    0  1 KG2  info
MA3 14256  Alkmaarsche M.H.C. MA4    4  0 KG4  info
ouders Sophie Lubbers en Benthe Mulder fluiten
MA4 14249  Hockey Vereniging Abcoude MA2 45   4  2 uit -   info
MA5 14295  MHC Amstelveen MA2 30   1  3 uit -   info
MA6 14304  AHC IJburg MA6    2  0 KG3  info
MB1 18104  Hockey Club Rotterdam MB2    6  2 KG2  info
MB2 35433  AMHC FIT MB1    2  0 KG1  info
ouders Lieve Bals en Wiesje Vernooij fluiten
MB3 35456  THC Hurley MB4 30   0  4 uit -   info
MB4 35460  HC Spire Spire MB1    2  4 KG1  info
ouders Lisa vd Schenk en Heleen Tegelaar fluiten
MB5 35376  Waterlandse Hockey Club MB2 55   4  6 uit -   info
MB6 35408  Hockeyclub AMVJ MB4 30   2  2 uit -   info
MB7 35373  MHC Bennebroek MB5    6  0 KG4  info
ouders Maud Bik en Julia Jonker fluiten
MC1 16391  THC Hurley MC1 30   1  0 uit -   info
MC2 36336  HC Spaarndam MC1 20   3  4 uit -   info
MC3 36363  H.C. Haarlem MC3    4  1 gras 1  info
MC4 36382  H.C. HISALIS MC3 30   0  3 uit -   info
MC5 36352  MHC Castricum MC4    0  2 KG3  info
ouders Pleun Postma fluiten
MC6 36370  HIC MC6 30   4  1 uit -   info
MC7 36351  Xenios MC4    0  5 gras 1  info
ouders Hanne Mulder fluiten
 
MD1 37230  AHC IJburg MD1 35   3  0 uit -   info
MD2 37539  MHC de Reigers MD1 30   0  0 uit -   info
MD3 37504  Xenios MD4 30   8  4 uit -   info
MD4 37530  MHC de Reigers MD4    6  0 KG3  info
ouders Olivia Groote fluiten
MD5 37468  H.C. Haarlem MD4 15   2  3 uit -   info
MD6 37496  H.V. de Terriërs MD4    4  0 KG4  info
ouders Justine de Mol van Otterloo fluiten
MD7 37455  HIC MD5    5  0 KG3  info
ouders Doree Kouwenhoven fluiten
 
MF1 31264  MHC Alliance MF4    07:45  08:30 KG4  info
MF2 31219  MHC Alliance MF1 20   07:25  08:30 uit -   info
MF3 31452  HMHC Saxenburg MF3    07:45  08:30 KG4  info
MF4 31477  A.M.H.C. Rood-Wit MF5 20   07:55  09:00 uit -   info
   3c  
 
G1 617  HC Bloemendaal G2  5  2 uit -   info
G2 617  HC Bloemendaal G1    2  5 KG3  info
G3  !Reservering      10:00 KG3  info
training G3
 
J6E1 33513  HC Athena J6E3 30   10:00  11:15 uit -   info
   2B  
J6E2 33349  THC Hurley J6E1 30   08:50  10:05 uit -   info
   7 B  
J6E3 33285  WFHC J6E1    08:45  09:30 gras 1  info
J6E4 33293  MHC de Reigers 6E1 MIX    09:15  10:00 KG3  info
 
J8E1 32115  Pinoké J8E2 30   08:30  09:45 uit -   info
J8E2 32082  Alkmaarsche M.H.C. J8E1 30   09:00  10:15 uit -   info
J8E3 32180  MHC de Kikkers J8E1    08:45  09:30 gras 1  info
J8E4 32198  HSC Hermes J8E1    08:45  09:30 KG4  info
 
JA1 15092  HV Victoria JA1 60   5  0 uit -   info
   bonds  
JA2 12295  A.M.H.C. Rood-Wit JA2 20   1  7 uit -   info
JA3 12292  A.M.H.C. Rood-Wit JA5    1  4 KG2  info
JB1 16485  Hockey Club Naarden JB1    1  5 KG1  info
JB2 16484  HC Pijnacker JB1    1  3 KG1  info
JB3 33849  MHC Castricum JB1 30   1  3 uit -   info
JB4 33708  Xenios JB3    9  1 KG2  info
ouders Victor Cense en Lense de Gruiter fluiten
JB5 33840  MHC Alliance JB5    5  4 KG4  info
ouders Derk de Rooij en Eger Sickinge fluiten
JC1 16396  HC Schiedam JC1 60   2  5 uit -   info
JC2 34342  AH & BC JC3    1  4 KG2  info
CS+ scheidsen zijn ingedeeld - ouders Bas Kruyver hoeven NIET te fluiten
JC3 34314  MHC Bennebroek JC2 25   0  1 uit -   info
JC4 34337  AMHC FIT JC3 45   0  9 uit -   info
 
JD1 34641  AHC IJburg JD1    3  2 KG1  info
JD2 34857  MHC Alliance JD2    9  2 KG2  info
JD3 34856  A.M.H.C. Rood-Wit JD3    5  1 KG1  info
JD4 34815  AHC IJburg JD2 35   1  0 uit -   info
JD5 34824  MHC Castricum JD1 30   4  3 uit -   info
JD6 35247  MHC Alliance JD4 20   1  5 uit -   info
 
JF1 30792  THC Hurley JF1    07:45  08:30 KG4  info
JF2 31050  MHCHBS JF4 15   07:30  08:30 uit -   info
JF3 31044  MHC Alliance JF5 20   07:25  08:30 uit -   info
JF4 31021  H.C. Haarlem JF4    07:45  08:30 KG4  info