Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 18 apr - zon 3 mei - zat 9 mei - zon 10 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - zat 30 mei

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 14 maart 2020 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van John van der Mark Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Jack Rütter Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Friso Visser Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Julian Menig Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Mees Mak Van Waay Bardienst 
10:00 - 12:00  Ouders/verzorgers van Alexander Temmerman Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Josephine Kat Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Sophie Kloek Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Matthijs de Goederen Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Morris van Hecke Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Benthe van Oversteeg Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Jasmijn Pereboom Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Derk de Rooy Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Sam Vollinga Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Jochem Tinbergen Bardienst 
17:00 - 19:00  Mats van Waveren Hogervorst Bardienst 

14 maart | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M6E1 29985  MHC de Kikkers M6E1    10:20  11:05 KG4  info
* AFGELAST *
M6E2 30275  A.M.H.C. Rood-Wit M6E1 20   07:55  09:00 uit -   info
   5D  
* AFGELAST *
M6E3 30466  AMHC FIT M6E3 45   08:00  09:30 uit -   info
* AFGELAST *
M6E4 30000  HIC M6E3    10:20  11:05 KG4  info
* AFGELAST *
M6E5 30006  Hockeyclub VVV M6E6    10:20  11:05 KG4  info
* AFGELAST *
 
M8E1 32451  MHCHBS M8E1    07:45  08:30 KG4  info
* AFGELAST *
M8E2 32470  THC Hurley M8E2 30   08:50  10:05 uit -   info
   7 AB  
* AFGELAST *
M8E3 32632  HC Athena M8E2 30   12:30  13:45 uit -   info
   2CD  
* AFGELAST *
M8E4 32726  HIC M8E2 30   08:15  09:30 uit -   info
* AFGELAST *
M8E5 33167  AMHC FIT M8E5    08:00  08:30 KG4  info
* AFGELAST *
 
MA1 15183  HC Oranje Rood Oranje-Rood MA1    13:00  14:00 KG2  info
* AFGELAST *
MA1  !Oefenwedstrijd Amsterdam MA1      14:00 KG2  info
Graag zelf voor de arbitrage zorgen.
MA2 14340  MHC de Kikkers MA1    13:30  14:15 KG4  info
* AFGELAST *
MA3 14363  Xenios MA3 30   16:40  17:55 uit -   info
* AFGELAST *
MA4 14345  Waterlandse Hockey Club MA1 55   16:00  17:40 uit -   info
* AFGELAST *
MA5 14323  WFHC Hoorn (WFHC) MA4    15:05  15:50 KG2  info
* AFGELAST *
MA6 14371  Hockey Vereniging Abcoude MA3    16:55  17:40 KG1  info
* AFGELAST *
MB1 18154  H.C. Derby MB1  11:10  12:10 uit -   info
   Bloemendaal uittenue  
* AFGELAST *
MB2 35561  AMHC Westerpark MB1    11:25  12:10 KG2  info
* AFGELAST *
MB3 35516  H.V. de Terriërs MB3 40   14:05  15:30 uit -   info
* AFGELAST *
MB4 35551  BHC Overbos MB3 30   11:45  13:00 uit -   info
* AFGELAST *
MB5 35523  AMHC FIT MB5    15:05  15:50 KG1  info
* AFGELAST *
MB6 35489  MHC Uitgeest MB4    16:55  17:40 KG2  info
* AFGELAST *
MB7 35482  THC Hurley MB6 30   14:45  16:00 uit -   info
* AFGELAST *
MC1 16660  R.H.V. Leonidas MC1    09:20  10:20 KG1  info
* AFGELAST *
MC2 36497  AH & BC MC3    11:25  12:10 KG1  info
* AFGELAST *
MC3 36453  MHC Alliance MC5 20   12:00  13:05 uit -   info
* AFGELAST *
MC4 36457  AMHC FIT MC4    12:05  12:50 gras 1  info
* AFGELAST *
MC5 36444  MHC Alliance MC10 20   16:55  18:00 uit -   info
* AFGELAST *
MC6 36452  Z.H.C. de Kraaien MC2    11:40  12:25 KG4  info
* AFGELAST *
MC7 36437  HIC MC5 30   11:25  12:40 uit -   info
* AFGELAST *
 
MD1 37240  Pinoké MD1    07:45  08:30 KG1  info
* AFGELAST *
MD2 37593  HMHC Saxenburg MD1 20   10:20  11:25 uit -   info
* AFGELAST *
MD3 37560  WFHC Hoorn (WFHC) MD1    10:25  11:10 gras 1  info
* AFGELAST *
MD4 37610  HC Spire Spire MD1 50   09:10  10:45 uit -   info
* AFGELAST *
MD5 37601  Alkmaarsche M.H.C. MD3    08:45  09:30 gras 1  info
* AFGELAST *
MD6 37620  HIC MD3    13:30  14:15 KG3  info
* AFGELAST *
MD7 37569  BHC Overbos MD4 30   09:45  11:00 uit -   info
* AFGELAST *
 
MF1 31545  MHC de Reigers MF3 30   09:00  10:15 uit -   info
   Veld 2C  
* AFGELAST *
MF2 31272  MHC Bennebroek MF2    07:45  08:30 KG3  info
* AFGELAST *
MF3 31450  H.V. de Terriërs MF2    07:45  08:30 KG3  info
* AFGELAST *
MF4 31217  Alkmaarsche M.H.C. MF2 30   07:45  09:00 uit -   info
   Veld 3C  
* AFGELAST *
 
J6E1 33245  AH & BC J6E2 30   07:45  09:00 uit -   info
* AFGELAST *
J6E2 33279  MHC Alliance J6E1 groen    09:10  09:55 KG4  info
* AFGELAST *
J6E3 33287  Hockey Vereniging Mijdrecht J6E1    09:10  09:55 KG4  info
* AFGELAST *
J6E4 33465  A.M.H.C. Rood-Wit J6E5 20   09:10  10:15 uit -   info
   5A  
* AFGELAST *
 
J8E1 32023  MHC Alliance J8E1 zwart    08:40  09:25 KG3  info
* AFGELAST *
J8E2 32089  AHC IJburg J8E1    08:40  09:25 KG3  info
* AFGELAST *
J8E3 32216  AH & BC J8E3 30   09:00  10:15 uit -   info
* AFGELAST *
J8E4 32245  Hockey Vereniging Abcoude J8E2 45   08:00  09:30 uit -   info
   1CD graag op tijd beginnen ivm strakke planning  
* AFGELAST *
 
JA1 15194  Pinoké JA1    13:00  14:00 KG1  info
* AFGELAST *
JA2 12311  H.C. Haarlem JA1 15   16:20  17:20 uit -   info
* AFGELAST *
JA3 12312  Alkmaarsche M.H.C. JA2    15:20  16:05 KG4  info
* AFGELAST *
JB1 16589  Pinoké JB1 30   10:40  12:10 uit -   info
* AFGELAST *
JB2 16591  THC Hurley JB2 30   13:15  14:30 uit -   info
* AFGELAST *
JB3 33867  K.H.C. Strawberries JB1 20   11:35  12:40 uit -   info
* AFGELAST *
JB4 33713  Alkmaarsche M.H.C. JB3 30   13:00  14:15 uit -   info
* AFGELAST *
JB5 33880  HC Athena JB4    15:15  16:00 KG3  info
* AFGELAST *
JC1 16670  Arnhemse Mixed Hockey Club Upward JC1    09:20  10:20 KG2  info
* AFGELAST *
JC2 34373  U.H.C.QUI VIVE JC1 40   07:20  09:00 uit -   info
* AFGELAST *
JC3 34366  Alkmaarsche M.H.C. JC2    13:45  14:30 gras 1  info
* AFGELAST *
JC4 34357  Hockeyclub VVV JC2 30   12:50  14:05 uit -   info
* AFGELAST *
 
JD1 34644  MHC Alliance JD1 20   07:25  08:30 uit -   info
* AFGELAST *
JD2 34905  Z.H.C. de Kraaien JD1 45   07:45  09:15 uit -   info
* AFGELAST *
JD3 34902  Pinoké JD4 30   11:35  12:50 uit -   info
* AFGELAST *
JD4 34890  Pinoké JD5    10:05  10:50 KG3  info
* AFGELAST *
JD5 34889  H.C. HISALIS JD1    07:45  08:30 KG2  info
* AFGELAST *
JD6 35251  Xenios JD4    11:45  12:30 KG3  info
* AFGELAST *
 
JF1 30794  AHC IJburg JF2    10:20  11:05 KG4  info
* AFGELAST *
JF2 30796  MHCHBS JF1    07:45  08:30 KG3  info
* AFGELAST *
JF3 30804  H.C. Haarlem JF3    07:45  08:30 KG3  info
* AFGELAST *
JF4 31041  MHC Alliance JF2 wit 20   08:15  09:20 uit -   info
* AFGELAST *