Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zon 16 feb - zon 23 feb - zat 29 feb - zon 1 mrt

laat schema zien voor  



4 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
M8E1 zaal 22349  HIC M8E1 30     09:15 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
M8E1 zaal 22348  MHC Alliance M8E1 GROEN 30     10:05 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
M8E2 zaal 22501  MHC Bennebroek M8E2 25     11:45 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
M8E2 zaal 22555  M.H.C. Purmerend M8E2 25     12:35 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN BENNEBROEK
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22606  THC Hurley M8E3 15     12:35 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
M8E3 zaal 22733  K.H.C. Strawberries M8E2 15     13:25 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK VELSERBROEK
hal: Veld 1
M8E4 zaal 22039  Alkmaarsche M.H.C. M8E2 40     12:45 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
M8E4 zaal 21946  MHC de Kikkers M8E3 40     13:35 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA EGMOND AAN ZEE
hal: Veld 1
M8E5 zaal 22239  AHC IJburg M8E5 35     15:55 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
M8E5 zaal 22224  HIC M8E4 35     14:15 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
IJburg, sporthal
Pampuslaan 1
1087HP AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MA1 zaal 18159  HV Myra MA1 35     4 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
MA1 zaal 18164  Pinoké MA1 35     2 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
MB1 zaal 18085  MHC de Reigers MB1 35     1 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
MB1 zaal 18084  THC Hurley MB1 35     8 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
MB12 zaal 25829  HIC MB12    4 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MB12 zaal 25877  MHC de Kikkers MB12    2 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MB3 zaal 25164  MHC Heerhugowaard MB2 10     3 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB3 zaal 25020  H.V. de Terriërs MB3 10     3 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MB5 zaal 25496  H.V. de Terriërs MB5 25     6 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MB5 zaal 25433  MHCHBS MB6 25     5 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MC1 zaal 18033  Pinoké MC1 40     6 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC1 zaal 18024  THC Hurley MC1 40     3 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
MC3 zaal 23792  Xenios MC2 10     4 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC3 zaal 23791  MHC Bennebroek MC2 10     2 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC5 zaal 24238  MHC Alliance MC7 25     6 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MC5 zaal 24257  MHCHBS MC6 25     3 WIJK AAN ZEE
Heliomare, Sporthal
Relweg 51
1949EC WIJK AAN ZEE
hal: Veld 1
MC7 zaal 24474  Alkmaarsche M.H.C. MC3    2 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
MC7 zaal 24542  MHC de Kikkers MC6    2 ROELOFARENDSVEEN
Tweesprong, De
Lucas van Leydenlaan 2
2371RW ROELOFARENDSVEEN
hal: Veld 1
 
J8E1 zaal 21657  Xenios J8E1 30     10:55 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E1 zaal 21656  MHC Bennebroek J8E1 30     09:15 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E2 zaal 21525  AH & BC J8E3 30     11:45 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E2 zaal 21524  Hockeyclub AMVJ J8E1 30     13:25 LIMMEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Enterij, Sportcentrum De
Middenweg 3
1906AP LIMMEN
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21773  HSC Hermes J8E1 10     12:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
J8E3 zaal 21774  A.M.H.C. Rood-Wit J8E3 10     13:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21747  THC Hurley J8E4 25     10:05 BEVERWIJK
Beverwijk, Sporthal
Van Loenenlaan 1
1945TB BEVERWIJK
hal: Veld 1
J8E4 zaal 21821  A.M.H.C. Rood-Wit J8E4 25     10:55 BEVERWIJK
Beverwijk, Sporthal
Van Loenenlaan 1
1945TB BEVERWIJK
hal: Veld 1
 
JA1 zaal 18129  A.M.H.C. Rood-Wit JA1 35     5 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
JA1 zaal 18134  Xenios JA1 35     2 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1B (achter)
JB1 zaal 18053  AH & BC JB1 35     7 AMSTERDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
JB1 zaal 18071  Pinoké JB1 35     5 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
JB12 zaal 26319  Hockey Vereniging Abcoude JB12 40     3 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
JB12 zaal 26336  HC Athena JB12 40     3 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
JB4 zaal 26402  Alkmaarsche M.H.C. JB3 35     2 ALKMAAR
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JB4 zaal 26394  BHC Overbos JB2 35     1 ALKMAAR
Meent-Bauerfind, Sportcomplex De
Terborchlaan 301
1816MH ALKMAAR
hal: Veld 1
JC1 zaal 18009  A.M.H.C. Rood-Wit JC1 40     7 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
JC1 zaal 17994  Xenios JC1 40     5 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda