Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 3 dec - zon 4 dec - zat 10 dec - zon 11 dec - zat 17 dec - zon 18 dec - zat 7 jan - zon 8 jan

laat schema zien voor  


Bardienst : zondag 13 november 2022 
10:00 - 12:15  D30-4 D30-4 Bardienst 
12:00 - 14:15  H30-8 H30-8 Bardienst 
12:00 - 13:45  Annemijn Hofdijk Barhoofd 
13:45 - 15:30  Annemieke Meijerink-Heintges Barhoofd 
13:45 - 15:30  Maaike Uttien Barhoofd 
13:45 - 15:30  Andre Verboom Barhoofd 
13:45 - 15:30  Edgar Rijnders Barhoofd 
15:30 - 18:00  Maartje van Leeuwen Barhoofd 
15:30 - 18:00  Floris van Leeuwen Barhoofd 
15:30 - 18:00  Philip Nabben Barhoofd 
15:30 - 18:00  Jonathan Bruinvels Barhoofd 

13 november | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D2  Mixed Hockeyclub Zoetermeer D2    0  1 ABN AMRO KG1  info
D3  Hockeyclub VVV D16    0  3 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: D30-2
DO25-1  H.C. HISALIS DO25-3 30   2  3 uit - KG Water  info
 
H2  AH & BC H3 30   4  1 uit - KG Water  info
H3  AH & BC H15 30   1  3 uit - KG Water  info

13 november | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D1  HC Tilburg D1    2  0 ABN AMRO KG1  info
 
H1  Hockeyclub 's-Hertogenbosch H1    3  3 ABN AMRO KG1  info

13 november | Veteranen

Team Nr Tegen  reistijd Uitslag Loc 
 
D30-1  Hockeyclub SCHC D30-1 60   1  2 uit - KG Water  info
D30-2  Xenios D30-1    2  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: D2
D30-3  HC Athena D30-2 30   2  1 uit - KG Water  info
D30-4  AH & BC D30-4    7  0 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: D30-6
D30-5  THC Hurley D30-2 30   4  0 uit - KG Zand  info
D30-6  HC Bloemendaal D30-7    3  2 Strumphler Makelaars KG3  info
Arbitrage: D30-4
D30-7  HC Bloemendaal D30-6  2  3 uit - KG Zand  info
D45-1  Pinok√© D45-1 30   2  1 uit - KG Water  info
 
H30-1  Klein Zwitserland H30-1    2  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
H30-10  HC Spire H30-1 50   2  3 uit - KG Zand  info
H30-2  H.C. Haarlem H30-1    6  1 The Locals KG4  info
Arbitrage: H45-3
H30-3  Noordwijk H30-1    0  4 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: H30-1
H30-4  HV Myra H30-1 30   0  2 uit - KG Water  info
H30-5  BHC Overbos H30-1    4  0 ABN AMRO KG1  info
Arbitrage: H45-1
H30-6  U.H.C.QUI VIVE H30-1 40   0  8 uit - KG Water  info
H30-7  HC Athena H30-3    3  3 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: H30-8
H30-8  AH & BC H30-5    3  1 Zuidbroek Notarissen KG2  info
Arbitrage: H30-7
H30-9  THC Hurley H30-4 30   4  1 uit - KG Water  info
H45-1  HC Alphen H45-1    5  0 The Locals KG4  info
Arbitrage: H30-5
H45-2  MHCHBS H45-1 15   1  9 uit - KG Semi  info
H45-3  Hockey Club Naarden H45-2    1  4 The Locals KG4  info
Arbitrage: H30-3
H45-4  HC Athena H45-3 30   2  3 uit - KG Water  info


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda