Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 23 jan - zon 24 jan - zat 6 mrt - zat 13 mrt - zat 20 mrt - zat 27 mrt - zat 17 apr - zat 24 apr

laat schema zien voor  



23 januari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1  !Oefenwedstrijd JB2      13:15 ABN AMRO KG1  info
JB2 speelt thuis, MA1 uit.
MA2  !Oefenwedstrijd JA3      14:50 ABN AMRO KG1  info
JA3 speelt thuis, MA2 uit.
MA3  !Oefenwedstrijd MA4      15:15 KG4  info
MA3 speelt thuis, MA4 uit.
MA4  !Oefenwedstrijd MA3      15:15 KG4  info
MA3 speelt thuis, MA4 uit.
MA5  !Oefenwedstrijd MB6      13:45 KG4  info
MA5 speelt thuis, MB6 uit.
MB1  !Oefenwedstrijd MC1 (mix)      13:15 Zuidbroek KG2  info
De teams worden gemengd.
MB2  !Oefenwedstrijd JB4      16:25 ABN AMRO KG1  info
JB4 speelt thuis, MB2 uit.
MB3  !Oefenwedstrijd JC2      10:05 ABN AMRO KG1  info
JC2 speelt thuis, MB3 uit.
MB4  !Oefenwedstrijd JC3      11:40 ABN AMRO KG1  info
JC3 speelt thuis, MB4 uit.
MB5  !Oefenwedstrijd MB7      16:25 Zuidbroek KG2  info
MB5 speelt thuis, MB7 uit.
MB6  !Oefenwedstrijd MA5      13:45 KG4  info
MA5 speelt thuis, MB6 uit.
MB7  !Oefenwedstrijd MB5      16:25 Zuidbroek KG2  info
MB5 speelt thuis, MB7 uit.
MC1  !Oefenwedstrijd MB1 (mix)      13:15 Zuidbroek KG2  info
De teams worden gemengd.
MC2  !Oefenwedstrijd MC3      10:05 Zuidbroek KG2  info
MC2 speelt thuis, MC3 uit.
MC3  !Oefenwedstrijd MC2      10:05 Zuidbroek KG2  info
MC2 speelt thuis, MC3 uit.
MC4  !Oefenwedstrijd MC6      13:00 KG3  info
MC4 speelt thuis, MC6 uit.
MC5  !Oefenwedstrijd MD4      12:15 KG4  info
MC5 speelt thuis, MD4 uit.
MC6  !Oefenwedstrijd MC4      13:00 KG3  info
MC4 speelt thuis, MC6 uit.
 
MD1  !Oefenwedstrijd JD2 (mix)      08:30 ABN AMRO KG1  info
Beide teams worden gemengd.
MD2  !Oefenwedstrijd JD3      08:30 Zuidbroek KG2  info
JD3 speelt thuis, MD2 uit.
MD3  !Oefenwedstrijd JD4, JD5 (drieluik)      09:15 KG3  info
Drieluik JD4, JD5, MD3
MD4  !Oefenwedstrijd MC5      12:15 KG4  info
MC5 speelt thuis, MD4 uit.
MD5  !Oefenwedstrijd JD6      09:15 KG4  info
JD6 speelt thuis, MD5 uit.
MD6  !Oefenwedstrijd MD7      11:30 KG3  info
MD6 speelt thuis, MD7 uit.
MD7  !Oefenwedstrijd MD6      11:30 KG3  info
MD6 speelt thuis, MD7 uit.
 
JA2  !Oefenwedstrijd JB1      14:50 Zuidbroek KG2  info
JA2 speelt thuis, JB1 uit.
JA3  !Oefenwedstrijd MA2      14:50 ABN AMRO KG1  info
JA3 speelt thuis, MA2 uit.
JB1  !Oefenwedstrijd JA2      14:50 Zuidbroek KG2  info
JA2 speelt thuis, JB1 uit.
JB2  !Oefenwedstrijd MA1      13:15 ABN AMRO KG1  info
JB2 speelt thuis, MA1 uit.
JB3  !Oefenwedstrijd JB5      14:30 KG3  info
JB3 speelt thuis, JB5 uit.
JB4  !Oefenwedstrijd MB2      16:25 ABN AMRO KG1  info
JB4 speelt thuis, MB2 uit.
JB5  !Oefenwedstrijd JB3      14:30 KG3  info
JB3 speelt thuis, JB5 uit.
JC1  !Oefenwedstrijd JD1 (mix)      11:40 Zuidbroek KG2  info
Beide teams worden gemengd.
JC2  !Oefenwedstrijd MB3      10:05 ABN AMRO KG1  info
JC2 speelt thuis, MB3 uit.
JC3  !Oefenwedstrijd MB4      11:40 ABN AMRO KG1  info
JC3 speelt thuis, MB4 uit.
JC4  !Oefenwedstrijd JC5      10:45 KG4  info
JC4 speelt thuis, JC5 uit.
JC5  !Oefenwedstrijd JC4      10:45 KG4  info
JC4 speelt thuis, JC5 uit.
 
JD1  !Oefenwedstrijd JC1 (mix)      11:40 Zuidbroek KG2  info
Beide teams worden gemengd.
JD2  !Oefenwedstrijd MD1 (mix)      08:30 ABN AMRO KG1  info
Beide teams worden gemengd.
JD3  !Oefenwedstrijd MD2      08:30 Zuidbroek KG2  info
JD3 speelt thuis, MD2 uit.
JD4  !Oefenwedstrijd JD5, MD3 (drieluik)      09:15 KG3  info
Drieluik JD4, JD5, MD3
JD5  !Oefenwedstrijd JD4, MD3 (drieluik)      09:15 KG3  info
Drieluik JD4, JD5, MD3
JD6  !Oefenwedstrijd MD5      09:15 KG4  info
JD6 speelt thuis, MD5 uit.


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda