Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 29 februari 2020
Tijd T/U Team Tegen team
14:10 Thuis MA4 Zandvoortsche Hockey Club MA1
Wedstrijdschema
zat 29 feb - zon 1 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 29 februari 2020 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Ymke Verburgt Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Laura van Wijk Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Meike Verdouw Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Lola Roijen Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Charlotte van Dedem Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Laurence Lenstra Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Alexis Struben Bardienst 
11:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Else Weeda Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Guusje Moolenburgh Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Sophie Speelman Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Servaes Laeven Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Daan van der Molen Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Philip Heemskerk Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Duncan Nijeboer Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Chiara Mura Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Lois Tromp Bardienst 

29 februari | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 30155  HV Myra M6E1 30   08:45  10:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
M6E2 29840  Hockey Vereniging Abcoude M6E4 45   08:00  09:30 uit -   info
   1A  
M6E3 29993  K.H.C. Strawberries M6E3    09:15  10:00 KG3  info
M6E4 29999  HC Athena M6E5    09:15  10:00 KG3  info
M6E5 30004  AHC IJburg M6E7    10:25  11:10 KG3  info
 
M8E1 32452  THC Hurley M8E1    07:45  08:30 KG4  info
M8E2 32590  Xenios M8E2 30   09:15  10:30 uit -   info
M8E3 32673  WFHC M8E1 60   09:00  10:45 uit -   info
M8E4 32684  Hockeyclub VVV M8E5    07:45  08:30 KG4  info
M8E5 33071  MHC Alliance M8E8 20   14:25  15:15 uit -   info
 
MA2 14240  Hockey Vereniging Abcoude MA1 45   13:00  14:30 uit -   info
MA3 14204  MHCHBS MA4 15   15:25  16:25 uit -   info
MA4 14185  Zandvoortsche Hockey Club MA1    13:25  14:10 KG3  info
Fluiten: Hugo Loudon en Marie-therèse van Ouwel
* AFGELAST *
MA5 14239  H.C. Haarlem MA6    11:40  12:25 KG3  info
Fluiten: Wessel van Oversteeg
ouders Lotte Schaafstra en Lieke v. Oversteeg fluiten
MA6 14182  A.M.H.C. Rood-Wit MA5 20   16:50  17:55 uit -   info
MB3 35359  Pinoké MB4    16:55  17:40 KG1  info
Fluiten: Jerry Hoff en Jaap van Oort
MB4 35283  MHC de Kikkers MB5 30   14:45  16:00 uit -   info
MB5 35331  M.H.C. Purmerend MB3    16:55  17:40 KG2  info
Fluiten: Jaap Boreel
ouders Marieke Beishuizen en Juliet Boreel fluiten
MB6 35297  MHC Alliance MB9    15:10  15:55 KG3  info
Fluiten: Frank de Lange en Els Lindeman
MB7 35340  AHC IJburg MB6 35   16:40  18:00 uit -   info
   Let op: Wedstrijd wordt op Veld 2 bij HBS gespeeld. IJburg zorgt voor scheidsrechters!!  
Let op: Uittenue mee!   
MC2 36299  MHC Bennebroek MC2    11:25  12:10 KG1  info
Fluiten: Harm Nouwen (JA3)
ouders Marie Bedaux fluiten
MC3 36330  HV Myra MC2 30   12:05  13:20 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
MC4 36259  Waterlandse Hockey Club MC2    14:45  15:30 KG4  info
Fluiten: Jasmijn Herkemij (MA5)
ouders Yasmijn Klees fluiten
MC5 36317  H.V. de Terriërs MC4 40   11:20  12:45 uit -   info
MC6 36254  Pinoké MC6    15:05  15:50 KG2  info
Fluiten: Pam de Kroes-Sanders (MA5) en Patriek Sluijmer (HVLC)
MC7 36325  Alkmaarsche M.H.C. MC3 30   13:00  14:15 uit -   info
 
MD1 37228  THC Hurley MD1    09:35  10:20 KG1  info
Fluiten: Julie Blaisse en Erwin Thomas
MD2 37442  Pinoké MD2    07:45  08:30 KG1  info
Fluiten: Jitteke Groeneveld (MB3)
ouders van Bear Stock fluiten
MD3 37374  THC Hurley MD3    11:25  12:10 KG2  info
ouders Jules Cathy Kamp fluiten
MD4 37384  MHCHBS MD4 15   11:35  12:35 uit -   info
MD5 37415  MHC de Reigers MD3    09:15  10:00 KG4  info
Fluiten: Yulan Heijn (MB3) en Robbert Hawinkels (HVG)
MD6 37399  HC Athena MD7 30   13:55  15:10 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD7 37424  Hockeyclub VVV MD4 30   10:15  11:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
 
MF1 31310  THC Hurley MF2 30   08:25  09:40 uit -   info
   22 A  
MF2 31270  MHC Castricum MF1    08:15  09:00 KG3  info
MF3 31559  H.V. de Terriërs MF1 40   09:05  10:30 uit -   info
   2b  
MF4 31644  H.C. HISALIS MF1    08:15  09:00 KG3  info
 
G1  !Reservering      10:00 KG3  info
training G1, G2 en G3
G2  !Reservering      10:00 KG3  info
training G1, G2 en G3
G3  !Reservering      10:00 KG3  info
training G1, G2 en G3
 
J6E1 33277  A.M.H.C. Rood-Wit J6E2    10:25  11:10 KG3  info
J6E2 33282  Pinoké J6E1    10:25  11:10 KG3  info
J6E3 33306  H.C. Haarlem J6E2 15   07:30  08:30 uit -   info
   Veld 3 A  
J6E4 33563  H.C. HISALIS J6E1 30   08:45  10:00 uit -   info
   Veld 1b  
 
J8E1 32021  HC Athena J8E1    08:00  08:45 KG2  info
J8E2 32088  AH & BC J8E2    08:00  08:45 KG2  info
J8E3 32393  Hockeyclub VVV J8E2 30   07:45  09:00 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J8E4 32333  HC Athena J8E3 30   12:30  13:45 uit -   info
   2CD  
Let op: Uittenue mee!   
 
JA2 12271  AH & BC JA2    13:15  14:00 KG1  info
Fluiten: Pieter Kemper en Marc Hendrickx
JA3 12279  Xenios JA2 30   16:40  17:55 uit -   info
JB3 33820  Xenios JB2    15:05  15:50 KG1  info
Fluiten: Charles Mander
ouders van Thijs Mander en Duncan Nijeboer fluiten
JB4 33705  AHC IJburg JB2 35   16:40  18:00 uit -   info
   Let op: Wedstrijd wordt op Veld 3 bij HBS gespeeld  
Let op: Uittenue mee!   
JB5 33804  MHC Uitgeest JB1 20   13:10  14:15 uit -   info
JC2 34282  THC Hurley JC2 30   10:40  12:10 uit -   info
JC3 34294  HC Athena JC4    13:15  14:00 KG2  info
Fluiten: Arjan van der Heijden (HVK) en Marie-Eugenie Artes (DVB)
JC4 34304  HC Athena JC5    12:55  13:40 KG4  info
Fluiten: Oscar Draijer en Erik van der Vegt
 
JD1 34634  Pinoké JD1 30   09:20  10:35 uit -   info
JD2 34770  HV Myra JD2 30   10:15  11:30 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
JD3 34779  Hockey Vereniging Abcoude JD2 45   13:00  14:30 uit -   info
JD4 34794  HIC JD2    09:35  10:20 KG2  info
Fluiten: Roeland den Boer (HVJ) en Tom Arends (JB3)
JD5 34793  AHC IJburg JD4    11:05  11:50 KG4  info
Fluiten: Mees Beumer (JB3)
ouders Speijker Westerop fluiten
 
JF1 30917  A.M.H.C. Rood-Wit JF3 20   07:55  09:00 uit -   info
   3b  
JF2 30795  MHC Alliance JF1    08:15  09:00 KG3  info
JF3 30802  H.C. Haarlem JF2    08:15  09:00 KG3  info
JF4 30823  MHCHBS JF2 15   08:50  09:50 uit -   info


Lustrum website
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda