Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 10 dec - zon 11 dec - zat 17 dec - zon 18 dec - zat 7 jan - zon 8 jan - zat 14 jan - zon 15 jan

laat schema zien voor  



10 december | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
G-Hockey 1  !Oefenwedstrijd Onbekend      10:00 Strumphler Makelaars KG3  info
training
G-Hockey 2  !Oefenwedstrijd Onbekend      10:00 Strumphler Makelaars KG3  info
training
G-Hockey 3  !Oefenwedstrijd Onbekend      10:00 Strumphler Makelaars KG3  info
training

10 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MO10-2 Zaal  HC Athena MO10-1 20     13:55 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO10-2 Zaal  AMHC Westerpark MO10-zwart 20     12:15 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
MO10-4 Zaal  H.V. de Terriërs MO10-zwart 40     11:25 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA
EGMOND AAN ZEE
MO10-4 Zaal  Z.H.C. de Kraaien MO10-1 40     10:35 EGMOND AAN ZEE
Watertoren, Sporthal De
Watertorenweg 36
1931BA
EGMOND AAN ZEE
MO14-1 Zaal  MHCHBS MO14-1 40     13:05 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM
MO14-1 Zaal  HC Athena MO14-1 40     12:15 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH
AMSTERDAM
MO14-5 Zaal  AMHC Westerpark MO14-3 30     15:35 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA
AMSTELVEEN
MO14-5 Zaal  HIC MO14-8 30     16:25 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA
AMSTELVEEN
MO14-6 Zaal  AMHC FIT MO14-3 30     13:05 AMSTELVEEN
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA
AMSTELVEEN
MO14-6 Zaal  HIC MO14-4 30     12:15 AMSTELVEEN
Let op: Uittenue mee!   
Emergohal
Langs de Akker 3
1186DA
AMSTELVEEN
MO14-7 Zaal  AMHC Westerpark MO14-5 25     13:05 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN
BENNEBROEK
MO14-7 Zaal  MHC Bennebroek MO14-4 25     12:15 BENNEBROEK
Kooi, Sporthal De
Isaac Sweerslaan 5
2121VN
BENNEBROEK
MO16-1 Zaal  MHC Alliance MO16-1 35     12:00 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
MO16-1 Zaal  Pinoké MO16-1 35     14:00 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
MO16-3 Zaal  BHC Overbos MO16-3 20     13:05 HEEMSTEDE
Fluiten: Arjan van der Heijden (H30-9)
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT
HEEMSTEDE
MO16-3 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit MO16-4 20     13:55 HEEMSTEDE
Fluiten: Arjan van der Heijden (H30-9)
Groenendaal, Sportplaza
Sportparklaan 16
2103VT
HEEMSTEDE
MO18-1 Zaal  THC Hurley MO18-1 30     13:45 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN
MO18-1 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit MO18-1 30     15:45 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN
MO18-2 Zaal  Pinoké MO18-8    18:40 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN
MO18-2 Zaal  MHC Alliance MO18-5    17:50 AMSTELVEEN
Pinoké Elfi Dome
Jan Tooroplaan 46
1182AE
AMSTELVEEN
MO18-3 Zaal  HIC MO18-5 24     13:05 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK
AKERSLOOT
MO18-3 Zaal  MHCHBS MO18-4 24     13:55 AKERSLOOT
Lelie, Sporthal De
Rembrandtsingel 3
1921EK
AKERSLOOT
 
JO10-1 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit JO10-Blauw 20     16:25 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO10-1 Zaal  Pinoké JO10-Wit 20     14:45 SPAARNDAM
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK
SPAARNDAM
JO10-3 Zaal  K.H.C. Strawberries JO10-2 15     16:25 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK
VELSERBROEK
JO10-3 Zaal  HC Diemen JO10-1-mix 15     15:35 VELSERBROEK
Polderhuis, Sporthal Het
Vestingplein 58
1991RK
VELSERBROEK
JO14-1 Zaal  Pinoké JO14-1    13:00 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN
JO14-1 Zaal  THC Hurley JO14-1    17:00 AMSTELVEEN
Hurley Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 21
1182AA
AMSTELVEEN
JO14-6 Zaal  AMHC Westerpark JO14-5    14:45 AMSTERDAM
Gaasperdam, Sporthal
Ravenswaaipad 5
1106AW
AMSTERDAM
JO14-6 Zaal  WFHC JO14-2    13:05 AMSTERDAM
Gaasperdam, Sporthal
Ravenswaaipad 5
1106AW
AMSTERDAM
JO16-1 Zaal  AH & BC JO16-1 35     13:00 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
JO16-1 Zaal  Pinoké JO16-1 35     15:00 AMSTELVEEN
Amsterdam Elfi Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA
AMSTELVEEN
JO16-2 Zaal  H.V. de Terriërs JO16-1    17:50 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
JO16-2 Zaal  MHC Alliance JO16-2    18:40 HEEMSTEDE
Alliance, Arena
Sportparklaan 8
2103VT
HEEMSTEDE
JO18-1 Zaal  A.M.H.C. Rood-Wit JO18-1 30     16:45 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN
JO18-1 Zaal  THC Hurley JO18-1 30     14:45 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM
AMSTELVEEN


HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda