Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 22 dec - zat 5 jan - zon 6 jan - zat 12 jan - zon 13 jan - zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan

laat schema zien voor  



22 december | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D1 Zaal 20707  HC Athena D1 10     14:45 HAARLEM
Let op: Uittenue mee!   
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
D1 Zaal 20703  H.V. de Terriërs D1 10     16:35 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
 
H1 Zaal 20571  Alkmaarsche M.H.C. H1 10     12:00 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
H1 Zaal 20572  THC Hurley H1 10     13:50 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3

22 december | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 Zaal 24663  Hockeyclub AMVJ D2 40     12:15 AMSTERDAM
Fluiten: Harm Yntema
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
D2 Zaal 24668  Hockeyclub VVV D2 40     10:35 AMSTERDAM
Fluiten: Harm Yntema
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 1
 
MA1 zaal 20808  MHC Alliance MA1 30     14:45 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MA1 zaal 20819  AH & BC MA1 30     18:25 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MB1 zaal 10079  MHCHBS MB1 30     12:55 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MB1 zaal 10089  Pinoké MB1 30     10:10 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MC1 zaal 10038  MHC Alliance MC1 35     13:15 AALSMEER
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 1
MC1 zaal 10044  AH & BC MC1 35     16:55 AALSMEER
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 1
 
H2 Zaal 24482  Hockeyclub AMVJ H2 40     11:25 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
H2 Zaal 24485  MHCHBS H2 40     09:45 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
 
JA1 zaal 20849  THC Hurley JA1 30     18:25 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JA1 zaal 20859  U.H.C.QUI VIVE JA1 30     15:40 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
JB1 zaal 20778  AH & BC JB1 30     13:50 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JB1 zaal 24360  Hockey Vereniging Abcoude JB1 30     10:10 AMSTELVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 2
JC1 zaal 20759  THC Hurley JC1 35     16:55 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 2
JC1 zaal 20769  A.M.H.C. Rood-Wit JC1 35     14:10 AALSMEER
Bloemhof
Hornweg 187
1432GH AALSMEER
hal: veld 2


HCBloemendaal TV
 
Agenda