Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Trainingsschema
Dit zijn de trainingstijden voor het seizoen 2020-2021. Er kunnen wijzigingen in plaatsvinden.
Klik hier voor de trainers
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J6E1 KG3
15:45 - 16:45 J6E2 KG3
15:45 - 16:45 J6E3 KG3
15:45 - 16:45 J6E4 KG3
15:45 - 17:00 JD1 KG4 - AB
15:45 - 17:00 JD2 KG4 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Lars Leistra KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Mark Weber KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD6 Kiet Citroen KG2 - CD
16:45 - 17:45 JB4 Piotr Mazany KG1
16:45 - 17:45 JB5 KG1
16:45 - 17:45 JC1 Rick Schrijvers Van Zenden KG2
16:45 - 17:45 JC2 KG2
16:45 - 17:45 JC4 KG3
17:00 - 18:00 JC3 KG4
17:00 - 18:00 JC5 KG4
17:45 - 18:45 JB1 Mark Weber
Piotr Mazany
KG1
17:45 - 18:45 JB3 KG1
17:45 - 18:45 MB4 Kiet Citroen KG2 - CD
17:45 - 18:45 MB5 Erwin van der Weijden KG2 - AB
18:45 - 19:45 MB3 Tycho Dekker KG1 - CD
18:45 - 19:45 MB6 Erwin van der Weijden KG2 - CD
18:45 - 19:45 MB7 Kees van Schieveen KG2 - AB
19:45 - 21:00 JA1 Piotr Mazany KG1
19:45 - 21:00 JA1 Tycho Dekker
Piotr Mazany
KG1 - BCD
19:45 - 20:45 JB2 KG2 - BCD trainer Cees van Schieveen
19:45 - 21:00 MA1 Demi Hilterman
Vincent Opgelder
KG1
19:45 - 20:45 MA3 Kiet Citroen KG2
20:45 - 21:45 MA4 Kiet Citroen KG2
20:45 - 21:45 MA5 Kiet Citroen KG2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD5 KG4 - CD
15:45 - 16:45 M8E1 KG2
15:45 - 16:45 M8E2 KG2
15:45 - 16:45 M8E3 KG3
15:45 - 16:45 M8E4 KG3
15:45 - 16:45 MD7 KG4 - AB
16:45 - 17:45 MC1 Kees van Schieveen
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC2 Mark Weber KG2 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Catrin frances Rowlands KG3 - AB
16:45 - 17:45 MC4 Laurine Annika Bout KG3 - CD
16:45 - 17:45 MC5 Joris Wunderink KG4 - AB
16:45 - 17:45 MC6 Benjamin Frowein KG4 - CD
17:45 - 18:15 MB1 KG2 - AB Sleepcorner training
17:45 - 18:30 MB2 Catrin frances Rowlands KG2 - CD
17:45 - 18:15 MC1 KG2 - AB Sleepcorner training
18:15 - 19:00 MB1 Sjoerd Wolters
Vincent Opgelder
KG2 - AB
18:45 - 20:15 JB1 KG2
19:00 - 20:00 MA2 Catrin frances Rowlands KG2 - A
19:45 - 20:45 JA2 Vincent Opgelder KG1 - CD
19:45 - 20:45 JA3 Ewout Pahud de Mortanges KG1 - CD
20:15 - 21:15 D3 KG2 - D
20:15 - 21:15 D30B KG2 - A
20:15 - 21:15 D30C Bradley Lang KG2 - C
20:15 - 21:15 D45A 45+ KG2 - B
20:45 - 21:45 D30D KG1 - A
20:45 - 21:45 D30E KG1 - B
20:45 - 21:45 D30G KG1 - C
20:45 - 21:45 D30H KG1 - D
21:15 - 22:15 DJ1 KG2 - C
21:15 - 22:15 H3 KG2 - D
21:15 - 22:15 HJ1 KG2 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:15 J8E1 KG1
13:15 - 14:15 J8E2 KG1
13:15 - 14:15 J8E3 KG1
13:15 - 14:15 J8E4 KG1
13:15 - 14:15 JF blauw KG4
13:15 - 14:15 JF oranje KG4
13:15 - 14:15 JF rood KG4
13:15 - 14:15 JF wit KG4
13:15 - 14:45 MD2 KG2 - CD
13:15 - 14:15 MD4 KG2 - AB
14:15 - 15:15 M8E1 KG1
14:15 - 15:15 M8E2 KG1
14:15 - 15:15 M8E3 KG1
14:15 - 15:15 M8E4 KG1
14:15 - 15:15 MD3 KG2 - AB
14:15 - 15:15 MF blauw KG4 meisjes F
14:15 - 15:15 MF geel KG4 meisjes F
14:15 - 15:15 MF oranje KG4 meisjes F
14:15 - 15:15 MF rood KG4 meisjes F
14:30 - 15:30 Musje jongens KG3
14:30 - 15:30 Musje meisjes KG3
14:45 - 16:15 MD1 KG2 - CD
15:15 - 16:15 J6E1 KG4
15:15 - 16:15 J6E2 KG4
15:15 - 16:15 J6E3 KG4
15:15 - 16:15 J6E4 KG4
15:15 - 16:45 JD1 KG1 - AB
15:15 - 16:45 JD2 KG1 - CD
15:30 - 16:30 JD4 KG3 - AB
15:30 - 16:30 JD6 KG3 - CD
16:15 - 17:15 JD3 KG2 - CD
16:15 - 17:15 M6E1 KG4
16:15 - 17:15 M6E2 KG4
16:15 - 17:15 M6E3 KG4
16:15 - 17:15 M6E4 KG4
16:45 - 18:00 JC1 Rick Schrijvers Van Zenden KG1 - AB
16:45 - 18:15 MB1 Sjoerd Wolters KG2 - AB
16:45 - 18:00 MC1 Kees van Schieveen KG1 - CD
17:15 - 18:15 JC3 KG2 - CD
17:15 - 18:15 MB4 Catrin frances Rowlands KG4 - AB
17:15 - 18:15 MB5 Luna Sluyts KG4 - CD
17:15 - 18:15 MB6 Harm Nouwen
Ewout Pahud de Mortanges
KG3 - CD
17:15 - 18:15 MB7 Harm Nouwen
Ewout Pahud de Mortanges
KG3 - AB
18:00 - 19:00 JC4 KG1 - CD
18:00 - 19:00 MB3 Erwin van der Weijden KG1 - AB
18:15 - 19:45 JA1 Piotr Mazany KG2
18:15 - 19:45 JA1 Piotr Mazany
Tycho Dekker
KG2 - BCD
18:15 - 19:45 MA1 Demi Hilterman
Vincent Opgelder
KG2
20:00 - 21:00 D30A KG2 - CD
20:00 - 21:00 H2 KG2 - AB
21:00 - 22:00 D2 KG2 - CD
21:00 - 22:00 D30F KG2 - B
21:00 - 22:00 H35D KG1 - A
21:00 - 22:00 H35F KG1 - B
21:00 - 22:00 H35G KG2 - A
21:00 - 22:00 H45A KG1 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J8E1 KG1
15:45 - 16:45 J8E2 KG1
15:45 - 16:45 J8E3 KG2
15:45 - 16:45 J8E4 KG2
15:45 - 16:45 MD5 KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD6 Philipien van Waveren Hogervorst KG4 - AB
15:45 - 16:45 MD7 KG4 - CD
16:45 - 18:15 JA1 Piotr Mazany
Mark Weber
KG2 - AB
16:45 - 17:45 JB3 KG4 Trainer Catrin Rowlands
16:45 - 17:45 JB4 KG4
16:45 - 17:45 JB5 Lise Hemmes KG3
16:45 - 18:00 JC1 Rick Schrijvers Van Zenden KG1
16:45 - 18:00 JC2 KG1
16:45 - 17:45 MC5 Luna Sluyts KG2 - CD
17:45 - 18:45 MC3 Luna Sluyts KG2 - CD
18:00 - 19:00 JA2 Ewout Pahud de Mortanges
Joppe Hovius
Sjoerd Wolters
KG1 - CD
18:00 - 19:00 JC5 KG2
18:45 - 20:15 JB1 KG2
18:45 - 20:15 MA1 Demi Hilterman
Vincent Opgelder
KG2
20:15 - 21:15 H35K KG2 - A
20:15 - 21:15 H35L KG2 - B
20:15 - 21:15 H45B KG2 - C
20:15 - 21:15 H45C KG2 - D
21:00 - 22:00 H35A KG1 - AB
21:00 - 22:00 H35B KG1 - C
21:00 - 22:00 H35C KG1 - D
21:15 - 22:15 H35E KG2 - A
21:15 - 22:15 H35H KG2 - B
21:15 - 22:15 H35I KG2 - C
21:15 - 22:15 H35J KG2 - D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 JF blauw KG1 - CD
14:30 - 15:30 JF oranje KG1 - CD
14:30 - 15:30 JF rood KG1 - CD
14:30 - 15:30 JF wit KG1 - CD
14:30 - 15:30 MF blauw KG1 - AB
14:30 - 15:30 MF geel KG1 - AB
14:30 - 15:30 MF oranje KG1 - AB
14:30 - 15:30 MF wit KG1 - AB
15:30 - 16:30 M6E1 KG4
15:30 - 16:30 M6E2 KG4
15:30 - 16:30 M6E3 KG4
15:30 - 16:30 M6E4 KG4
15:45 - 16:45 JD3 KG3 - AB
15:45 - 16:45 JD4 KG4 - AB
15:45 - 16:45 JD5 KG3 - CD
15:45 - 16:45 JD6 KG4 - CD
15:45 - 17:00 MD1 KG2 - AB
15:45 - 17:00 MD2 KG2 - CD
16:30 - 18:00 MC1 Kees van Schieveen
Vincent Opgelder
KG1 - CD
16:30 - 17:30 MC2 Joep van Rheenen KG1 - AB
17:00 - 18:00 MC4 Luna Sluyts KG2 - AB
17:00 - 18:00 MC6 Lars Leistra KG2 - CD
17:30 - 19:00 MB1 Nine Rijna
Sjoerd Wolters
KG1 - AB
18:00 - 19:00 JB2 Vincent Opgelder KG2
18:00 - 19:00 MA2 Joep van Rheenen KG2 - A
18:00 - 19:00 MB2 KG1 - CD
HCBloemendaal TV
Inschrijven nieuwsbrief
 
Agenda