Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Trainingsschema
Dit zijn de trainingstijden voor 2015-2016. Er kunnen wijzigingen in plaatsvinden.
Klik hier voor de trainers
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J8E3 KG1 - AB
15:45 - 16:45 J8E4 KG1 - CD
15:45 - 17:00 JD1 Friso Jiskoot
Piotr Mazany
KG4 - AB
15:45 - 17:00 JD2 Dolf Cox KG4 - CD
15:45 - 16:45 JD3 Joppe Hovius KG3 - AB
15:45 - 16:45 JD4 Merijn Bos KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD1 Kees van Schieveen
Jamie Kroukamp
KG2 - AB
15:45 - 16:45 MD2 Jamie Kroukamp
Kees van Schieveen
KG2 - CD
16:45 - 17:45 JC2 Jamie Kroukamp KG2 - CD
16:45 - 17:45 JC4 Merijn Bos KG2 - AB
16:45 - 17:45 MB4 KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC3 Kees van Schieveen KG1 - CD
17:00 - 18:00 JB3 Remco van der Weijden KG4 - AB
17:45 - 19:00 JA1 Jamie Kroukamp KG1 - AB
17:45 - 19:00 JC1 Bas Aikman
Jamie Kroukamp
KG1 - CD
17:45 - 18:45 MB2 Kees van Schieveen KG2 - AB
17:45 - 18:45 MB6 Merijn Bos KG2 - CD
18:45 - 20:00 MA1 Piotr Mazany
Vincent Opgelder
KG2 - AB
18:45 - 20:00 MB1 Remco van der Weijden
Jamie Kroukamp
KG2 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Merijn Bos KG1 - AB
19:00 - 20:00 MB7 Siem Kors KG1 - CD
20:00 - 21:00 JB5 Kiet Citroen KG2 - CD
20:00 - 21:00 MA2 Kees van Schieveen KG2 - AB
20:00 - 21:00 MA3 Merijn Bos KG1 - AB
20:00 - 21:00 MA4 Hugo de Gruiter KG1 - CD
21:00 - 22:00 JA2 Merijn Bos KG2 - AB
21:00 - 22:00 JA3 Kiet Citroen KG2 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 J6E1 KG3
15:45 - 16:45 J6E2 KG3
15:45 - 16:45 J6E3 KG3
15:45 - 16:45 J6E4 KG3
15:45 - 16:45 J8E1 KG2 - AB
15:45 - 16:45 J8E2 KG2 - CD
15:45 - 16:45 JD5
KG1 - AB
15:45 - 16:45 MD4 Isis Schaaper KG1 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Nienke Kray KG4 - AB
15:45 - 16:45 MD7 KG4 - CD
16:45 - 18:00 JB2 KG2 - CD
16:45 - 17:45 JC3 Hugo van Beijma thoe Kingma KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC1 Ewout Pahud de Mortanges
Vincent Opgelder
KG2 - AB
16:45 - 17:45 MC2 Isis Schaaper
Jamie Kroukamp
KG1 - CD
16:45 - 17:45 MC4 Kees van Schieveen
Nienke Kray
KG4 - CD
16:45 - 17:45 MC5 Kees van Schieveen KG4 - AB
16:45 - 17:45 MC6 Kees van Schieveen
Malou Nanninga
KG3 - CD
16:45 - 17:45 MC7 Kees van Schieveen
Laurine Annika Bout
KG3 - AB
18:00 - 19:15 JB1 Sjoerd Wolters
Vincent Opgelder
KG2 - CD
18:00 - 19:15 JC1 Bas Aikman
Jamie Kroukamp
KG2 - AB
19:15 - 20:15 JB4 Hugo de Gruiter KG2 - AB
19:15 - 20:15 MB5 Isis Schaaper KG2 - CD
20:15 - 21:15 DVC Bradley Lang KG2 - A
20:15 - 21:15 DVF KG2 - B
20:15 - 21:15 DVG KG2 - C
20:15 - 21:15 DVH KG2 - D
21:15 - 22:15 D2 Erwin van der Weijden KG1 - AB
21:15 - 22:15 D3 KG1 - CD
21:15 - 22:15 H3 KG2 - AB
21:15 - 22:15 HJ1 KG2 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:15 - 14:15 J8E1 KG1 - CD
13:15 - 14:15 J8E2 KG1 - AB
13:15 - 14:15 J8E3 KG3 - CD
13:15 - 14:15 J8E4 KG3 - AB
13:15 - 14:15 JD6 Piotr Mazany KG2 - CD
13:15 - 14:15 MD3 Kees van Schieveen KG2 - AB
13:15 - 14:15 MF1 KG4
13:15 - 14:15 MF2 KG4
13:15 - 14:15 MF3 KG4
13:15 - 14:15 MF4 KG4
14:15 - 15:15 JD4 Piotr Mazany KG2 - AB
14:15 - 15:15 JF1 KG4
14:15 - 15:15 JF2 KG4
14:15 - 15:15 JF3 KG4
14:15 - 15:15 JF4 KG4
14:15 - 15:15 M8E1 Jorge Nolte
Vincent Opgelder
KG1 - AB
14:15 - 15:15 M8E2 Jorge Nolte
Vincent Opgelder
KG1 - AB
14:15 - 15:15 M8E3 Isis Schaaper KG3 - CD
14:15 - 15:15 MD4 Kees van Schieveen KG2 - CD
14:30 - 15:30 Meisjes mus KG3 - AB
15:15 - 16:15 J6E1 KG4
15:15 - 16:15 J6E2 KG4
15:15 - 16:15 J6E3 KG4
15:15 - 16:15 J6E4 KG4
15:15 - 16:30 JD1 Erwin van der Weijden
Jorge Nolte
KG1 - AB
15:15 - 16:15 JD3 Antoine van den Haak KG1 - CD
15:15 - 16:30 MD1 Kees van Schieveen
Vincent Opgelder
KG2 - CD
15:45 - 16:45 MUS jongens Trainingsgroep KG3 - CD
16:15 - 17:30 JC2 KG1 - CD
16:15 - 17:15 M6E1 KG4
16:15 - 17:15 M6E2 KG4
16:15 - 17:15 M6E3 KG4
16:15 - 17:15 M6E4 KG4
16:15 - 17:15 M6E5 KG4
16:15 - 17:15 M8E5 Isis Schaaper KG1 - AB
16:30 - 17:30 M8E4 Isis Schaaper KG1 - AB
16:30 - 17:30 MD6 Alexia Hiemstra
Demi Enthoven
KG2 - CD
16:45 - 18:00 JB1 Jorge Nolte
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
17:15 - 18:15 MB4 Merijn Bos KG4 - AB
17:15 - 18:15 MB5 Merijn Bos KG4 - CD
17:15 - 18:15 MB6 Harm Nouwen KG3 - AB
17:15 - 18:15 MB7 Harm Nouwen KG3 - CD
17:30 - 19:00 JA1 Jorge Nolte KG1 - CD
17:30 - 19:00 MA1 Vincent Opgelder
Remco van der Weijden
KG1 - AB
17:30 - 18:45 MC1 Kees van Schieveen
Wietske de Ruiter
KG2 - CD
18:00 - 19:00 MA6 Isis Schaaper KG2 - AB
18:45 - 20:00 MB1 Jamie Kroukamp
Remco van der Weijden
KG2 - CD
19:00 - 20:00 MA5 Isis Schaaper KG2 - AB
20:00 - 21:00 DVA KG2 - CD
20:00 - 21:15 H2 KG2 - AB
21:00 - 22:15 Dames Masters 45+ KG2 - D
21:00 - 22:15 DVB KG2 - C
21:15 - 22:15 DVD KG2 - A
21:15 - 22:15 DVE KG2 - B
21:15 - 22:15 HVD KG1 - A
21:15 - 22:15 HVF KG1 - B
21:15 - 22:15 HVG KG1 - D
21:15 - 22:15 HVLA KG1 - C
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 16:45 JD1 Erwin van der Weijden
Jorge Nolte
KG1 - AB
15:45 - 16:45 JD2 Erwin van der Weijden
Jorge Nolte
KG1 - CD
15:45 - 16:45 JD5 Piotr Mazany KG2 - AB
15:45 - 16:45 JD6 Harm Nouwen KG4 - AB
15:45 - 17:00 MD2 Isis Schaaper KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD3 Merijn Bos KG4 - CD
15:45 - 16:45 MD5 Jamie Kroukamp KG3 - CD
15:45 - 16:45 MD7 Lise Hemmes KG3 - AB
16:45 - 18:00 JA1 Vincent Opgelder KG2 - AB
16:45 - 17:45 JB4 Harm Nouwen
Merijn Bos
KG4 - AB
16:45 - 17:45 JB5 Harm Nouwen
Merijn Bos
KG4 - CD
16:45 - 17:45 MC3 Jorge Nolte KG1 - AB
16:45 - 17:45 MC6 Jamie Kroukamp KG1 - CD
17:00 - 18:00 MC4 Isis Schaaper KG2 - CD
17:45 - 19:00 MA1 Vincent Opgelder
Jamie Kroukamp
KG1 - AB
17:45 - 19:00 MB1 Remco van der Weijden
Jorge Nolte
KG1 - CD
18:00 - 19:00 JB3 Merijn Bos KG2 - AB
18:00 - 19:00 MC5 Isis Schaaper KG2 - CD
19:00 - 20:00 JA2 Merijn Bos KG2 - AB
19:00 - 20:00 MA2 Isis Schaaper KG2 - CD
20:00 - 21:00 HVK KG2 - A
20:00 - 21:00 HVLB KG2 - C
20:00 - 21:00 HVLC KG2 - D
20:00 - 21:00 HVM KG2 - B
21:00 - 22:00 HVA KG1 - AB
21:00 - 22:00 HVB KG1 - C
21:00 - 22:00 HVC KG1 - D
21:00 - 22:00 HVE KG2 - A
21:00 - 22:00 HVH KG2 - B
21:00 - 22:00 HVI KG2 - C
21:00 - 22:00 HVJ KG2 - D
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:45 - 15:45 JF1 KG4
14:45 - 15:45 JF2 KG4
14:45 - 15:45 JF3 KG4
14:45 - 15:45 JF4 KG4
14:45 - 15:45 MF1 KG1
14:45 - 15:45 MF2 KG1
14:45 - 15:45 MF3 KG1
14:45 - 15:45 MF4 KG1
15:45 - 16:45 M6E1 KG4
15:45 - 16:45 M6E2 KG4
15:45 - 16:45 M6E3 KG4
15:45 - 16:45 M6E4 KG4
15:45 - 16:45 M6E5 KG4
15:45 - 16:45 M8E1 Jorge Nolte KG1 - AB
15:45 - 16:45 M8E2 Sjoerd Wolters KG1 - CD
15:45 - 16:45 M8E3 Merijn Bos KG3 - A
15:45 - 16:45 M8E4 Siem Kors KG3 - B
15:45 - 16:45 M8E5 Laurien Boot KG3 - CD
15:45 - 17:00 MD1 Kees van Schieveen
Malou Nanninga
KG2 - CD
15:45 - 16:45 MD6 James Drummond KG2 - AB
16:45 - 18:00 JB1 Jorge Nolte
Sjoerd Wolters
KG2 - AB
16:45 - 18:00 JC1 Jamie Kroukamp
Merijn Bos
KG1 - CD
16:45 - 17:45 JC3 KG1 - AB
16:45 - 17:45 JC4 Joris Wunderink KG4 - CD
17:00 - 18:00 MB3 Siem Kors KG4 - AB
17:00 - 18:00 MC7 Laurine Annika Bout KG2 - CD
17:45 - 19:00 MC1 Ewout Pahud de Mortanges
Vincent Opgelder
KG1 - AB
18:00 - 19:00 JB2 Merijn Bos KG1 - CD
18:00 - 19:15 MB2 Jamie Kroukamp KG2 - CD
18:00 - 19:15 MC2 Isis Schaaper KG2 - AB