Sponsor voucher | login | muspas opladen | volg ons: 
 
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 12 thuiswedstrijd(en) en 8 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 19 januari 2019
Tijd T/U Team Tegen team
10:00 Uit JF3 Midwinter Competitie A.M.H.C. F.I.T. JF1
10:30 Uit MF5 Midwinter Competitie HMHC Saxenburg MF1
11:00 Thuis J6E1 Midwinter Competitie Pinoké JE1
11:00 Uit J6E3 Midwinter Competitie AH & BC JE12
11:00 Thuis J6E4 Midwinter Compeitie A.M.H.C. Rood-Wit JE3

zondag 20 januari 2019
Tijd T/U Team Tegen team

Er zijn meer wedstrijden afgelast, klik hier voor alle afgelaste wedstrijden
Wedstrijdschema
zat 19 jan - zon 20 jan - zat 26 jan - zon 27 jan - zat 2 feb - zon 3 feb - zat 9 feb - zon 10 feb

laat schema zien voor  



20 januari | Top Hockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D1 Zaal 20701  Xenios D1 10     11:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
D1 Zaal 20716  H.V. de Terriërs D1 10     09:15 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 2
 
H1 Zaal 20563  Alkmaarsche M.H.C. H1 10     15:40 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3
H1 Zaal 20569  MHC Amstelveen H1 10     17:30 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 3

20 januari | Zaalhockey

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
D2 Zaal 24692  Pinoké D2 50     18:25 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Fluiten: Harm Yntema
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
D2 Zaal 24685  MHCHBS D2 50     15:55 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Fluiten: Harm Yntema
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: veld 1
DJ zaal 25241  MHC Amstelveen DJ1 10     11:45 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
DJ zaal 25235  THC Hurley DJ2 10     13:25 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
MA1 zaal  !Reservering Pinoke / Hurley 35     16:30 AMSTERDAM
MA1 zaal 33256  AH & BC MA1 35     14:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
MB1 zaal  !Reservering Pinoke / A'dam 35     11:30 AMSTERDAM
DK beslissingswedstrijd
MB1 zaal 33265  THC Hurley MB1 35     09:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 3
MB4 zaal 28637  BHC Overbos MB4 20     17:35 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB4 zaal 28708  MHCHBS MB4 20     16:45 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MB6 zaal 28807  H.C. Haarlem MB6 25     17:35 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MB6 zaal 28934  MHC Alliance MB9 25     16:45 BEVERWIJK
Kinheim, Sporthal
Hoflanderweg 188
1945ZH BEVERWIJK
hal: Veld 1
MB7 zaal 29301  K.H.C. Strawberries MB4 18     15:55 IJMUIDEN
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
MB7 zaal 29175  MHC Alliance MB11 18     15:05 IJMUIDEN
Zeewijk, Sporthal
Planetenweg 301B
1973BE IJMUIDEN
hal: Veld 1
MC2 zaal 26108  AH & BC MC2 35     11:30 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC2 zaal 26131  Hockeyclub VVV MC1 35     12:20 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 2
MC4 zaal 30773  BHC Overbos MC4 10     09:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Piet-Hein Kerkhof (HVG)
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MC4 zaal 30766  K.H.C. Strawberries MC2 10     10:55 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Fluiten: Willem Jan Meijer (HVF)
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
MD1 zaal 24269  Pinoké MD1 30     10:05 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MD1 zaal 24207  THC Hurley MD1 30     09:15 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MD12 zaal 23378  Xenios MD12 50     10:05 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
MD12 zaal 23438  Hockeyclub AMVJ MD13 50     09:15 AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
Borchland/ Amstelhal
Borchlandweg 6-10
1114BD AMSTERDAM-DUIVENDRECHT
hal: Veld 2
MD3 zaal 23337  AMHC Westerpark MD1 30     12:35 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MD3 zaal 23299  THC Hurley MD3 30     11:45 AMSTELVEEN
VU, Sportcentrum
Uilenstede 100
1183AM AMSTELVEEN
hal: Veld 1
MD4 zaal 24176  H.C. Haarlem MD3 20     10:05 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MD4 zaal 24121  HC Spaarndam MD1 20     10:55 SPAARNDAM
Dorpscentrum/ Dees Verdurmenhal
Ringweg 36
2064KK SPAARNDAM
hal: Veld 1
MD5 zaal 23966  H.C. Haarlem MD4 10     09:15 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MD5 zaal 23992  K.H.C. Strawberries MD2 10     10:05 HAARLEM
Kennemer Sportcenter
IJsbaanlaan 4
2024AV HAARLEM
hal: Veld 1
MD6 zaal 24258  Zandvoortsche Hockey Club MD1    10:05 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD6 zaal 24181  AMHC Westerpark MD6    09:15 AMSTERDAM
Aristoshal
Tom Schreursweg 10
1067MC AMSTERDAM
hal: Veld 1
MD7 zaal 23172  MHC de Kikkers MD6 20     10:05 ZANDVOORT
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1A
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
MD7 zaal 23151  Zandvoortsche Hockey Club MD2 20     10:55 ZANDVOORT
Korver, Sporthal
Duintjesveldweg 1A
2041TZ ZANDVOORT
hal: Veld 1
 
H2 Zaal 24467  Hockeyclub AMVJ H2 10     14:15 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
H2 Zaal 24470  AH & BC H2 10     17:35 OVERVEEN
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Tetterodehal
Tetterodeweg 15
2051EG OVERVEEN
hal: Veld 1
 
HVM zaal 27847  Pinoké HC 35     17:20 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
HVM zaal 27848  MHC Alliance HA 35     18:10 AMSTELVEEN
Amsterdam, Hockey Dome
Nieuwe Kalfjeslaan 19
1182AA AMSTELVEEN
hal: Veld 1
* AFGELAST *
 
JB1 zaal 33260  AH & BC JB1 35     10:30 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 2
JB1 zaal  !Reservering Pinoke / Rood Wit 35     13:00 AMSTERDAM
JC1 zaal  !Reservering Pinoke / Hurley 35     15:30 AMSTERDAM
JC1 zaal 33263  Xenios JC1 35     13:00 AMSTERDAM
Sporthallen Zuid
Burgerweeshuispad 54
1076EP AMSTERDAM
hal: Veld 1A (voor)
JD1 zaal 22884  U.H.C.QUI VIVE JD1 40     12:35 AMSTERDAM
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
JD1 zaal 22899  HC Athena JD1 40     11:45 AMSTERDAM
Let op: Uittenue mee!   
Universum sc/ UVA
Science Park 306
1098XH AMSTERDAM
hal: Veld 2
JD2 zaal 22391  MHC Uitgeest JD1 30     09:45 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JD2 zaal 22386  A.M.H.C. F.I.T. JD1 30     11:25 HEEMSKERK
   Zaalleiding : HCBloemendaal  
Waterakkers, Sporthal
Kerkweg 217
1964KJ HEEMSKERK
hal: Veld 1
JD5 zaal 22499  MHCHBS JD4 20     10:05 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1
JD5 zaal 22514  BHC Overbos JD2 20     09:15 BEVERWIJK
Waterwijk, Sporthal
Pieter Cheeuwenlaan 2
1948DD BEVERWIJK
hal: Veld 1


HCBloemendaal TV
 
Agenda