loginmuspas opladenvolg ons: 
 
Wedstrijdschema
zat 29 sep - zon 30 sep - zat 6 okt - zon 7 okt - zat 13 okt - zon 14 okt - zon 21 okt - zon 28 okt

laat schema zien voor  


Bardienst : zaterdag 29 september 2018 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Evelien van der Horst Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Amy Schram Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Maud Jansen Bardienst 
08:00 - 11:00  Ouders/verzorgers van Eleana Kappeyne Van De Coppello Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Abbie Blaisse Bardienst 
10:00 - 12:30  Ouders/verzorgers van Kate Speelman Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Juliet Boreel Bardienst 
12:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Jamie-lee de Lange Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Victoria Scheer Bardienst 
13:30 - 15:30  Ouders/verzorgers van Mischa Timmerman Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Benjamin Jessurun Bardienst 
15:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Dane Paans Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Erik Swan Kiong Nagel Bardienst 
17:00 - 19:00  Ouders/verzorgers van Ruben Molendijk Bardienst 

29 september | junior

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 1290  M.H.C. Purmerend ME3    09:15  10:00 KG3  info
M6E2 195  H.V. de Terriërs ME4 40   09:05  10:30 uit -   info
   Veld 2b tijd gewijzigd  
M6E3 1239  THC Hurley ME3    09:15  10:00 KG3  info
M6E4 1366  Alkmaarsche M.H.C. ME4 30   07:45  09:00 uit -   info
M6E5 1317  HMHC Saxenburg ME3    08:00  08:45 KG3  info
M6E6 1190  Z.H.C. de Kraaien ME3 45   07:30  09:00 uit -   info
 
M8E1 1214  Hockey Vereniging Abcoude M8E1    09:00  09:45 KG4  info
M8E2 1042  Alkmaarsche M.H.C. M8E3 30   09:00  10:15 uit -   info
M8E3 1256  H.C. Haarlem M8E3    09:00  09:45 KG4  info
M8E4 1358  H.C. Haarlem M8E5 15   08:00  09:00 uit -   info
   Veld 3 A/B  
 
MA1 72  HIC MA1 30   11:00  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 3250  H.C. HISALIS MA1    15:45  16:30 KG4  info
Ouders Thamara Leuenberger en ouders Bastienne Meurs fluiten
MA3 3243  Z.H.C. de Kraaien MA2 45   14:30  16:00 uit -   info
MA4 3249  MHC de Reigers MA3    17:00  17:45 KG1  info
Ouders Chloe Hendrickx en oudes Isabel van Hoogstraten fluiten Valentina Berg-Andersen fluit MC3 12.45 op kg3 Fleur Bijl van Duivenbode MC4 fluit MC4 om 13.00 op kg4. Sophie Dobber fluit MC5 om 14.15 op KG2
MA5 3241  HV Myra MA3 30   14:45  16:00 uit -   info
   Bloemendaal uit-sokken!  
MB1 83  MHC Alliance MB1    11:30  12:30 KG1  info
Bondscheidsrechters
MB2 3751  MHCHBS MB2 15   08:00  09:00 uit -   info
MB3 3685  K.H.C. Strawberries MB1 20   11:25  12:30 uit -   info
   veld 1  
MB4 3714  MHCHBS MB3    16:30  17:15 KG3  info
Ouders Annekee Haga en ouders Maud Roskam fluiten Maud Roskam fluit MD3 om 9.00 uur op kg2 Lotte Schaafstra fluit MD6 om 11.00 op gras1 Nina Woldringh fluit MD4 om 11.15 op Kg3
MB5 3724  BHC Overbos MB6 30   16:00  17:15 uit -   info
MB6 3444  BHC Overbos MB7 30   12:15  13:30 uit -   info
   Let op: wordt bij Castricum gespeeld!!  
MB7 3692  MHC Heerhugowaard MB3    14:00  14:45 KG4  info
Ouders Annabel Klungers en ouders Voctoria Louws fluiten
MC1 4188  MHCHBS MC1 15   16:30  17:45 uit -   info
MC2 4204  H.C. HISALIS MC1 30   10:45  12:00 uit -   info
MC3 4221  Alkmaarsche M.H.C. MC2    12:00  12:45 KG3  info
Fluiten: Valentina Berg-Andersen (MA4)
ouders Philipien van Waveren fluiten
MC4 4250  Hockey Vereniging Mijdrecht MC2    12:15  13:00 KG4  info
Fluiten: Chris van Wijngaarden en Fleur Bijl van Duijvenbode (MA4)
MC5 4177  MHC Bennebroek MC2    13:30  14:15 KG2  info
Fluiten: Sophie Dobber (MA4)
ouders linde van velzen fluiten
MC6 4239  H.V. de Terriërs MC4 40   12:05  13:30 uit -   info
MC7 4234  A.M.H.C. F.I.T. MC4 45   10:15  11:45 uit -   info
 
MD1 5276  THC Hurley MD1 30   09:30  10:45 uit -   info
MD2 5283  A.M.H.C. Rood-Wit MD2 20   07:55  09:00 uit -   info
MD3 5342  AH & BC MD3    08:15  09:00 KG2  info
Fluiten: Maud Roskam (MB4)
ouders Fillippa Vuursteen fluiten
MD4 5341  MHC de Reigers MD4    10:30  11:15 KG3  info
Fluiten: Bernd Thien (HVE) en Nina Woldringh (MB4)
MD5 5314  WFHC Hoorn (WFHC) MD2 60   09:45  11:30 uit -   info
MD6 5271  A.M.H.C. Rood-Wit MD6    10:15  11:00 gras 1  info
Fluiten: Lotte Schaafstra (MB4)
ouders Floor Rijnders fluiten
MD7 5294  MHC de Kikkers MD5 30   11:15  12:30 uit -   info
 
MF1 1091  MHC Alliance MF1 20   07:55  09:00 uit -   info
MF2 1105  MHC de Kikkers MF1    08:00  08:45 KG4  info
MF3 1064  HMHC Saxenburg MF4    08:00  08:45 KG4  info
MF4 1202  H.C. HISALIS MF1 30   08:00  09:15 uit -   info
MF5 1326  H.C. HISALIS MIX F1    08:00  08:45 KG4  info
 
G1  !Reservering Training      10:00 KG3  info
G2 11777  MHC de Reigers G1    09:30  10:00 KG3  info
G3  !Reservering Training      10:00 KG3  info
 
J6E1 1039  MHC Bennebroek JE2 25   07:50  09:00 uit -   info
   2D  
J6E2 1192  HIC JE1 30   10:00  11:15 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
J6E3 1077  MHC de Kikkers JE1    08:00  08:45 KG3  info
J6E4 1293  Hockey Vereniging Mijdrecht JE1    08:00  08:45 KG3  info
 
J8E1 1278  MHC Alliance J8E1 20   07:55  09:00 uit -   info
J8E2 1273  K.H.C. Strawberries J8E1 20   07:55  09:00 uit -   info
   veld 3AB  
J8E3 1249  Z.H.C. de Kraaien J8E2    08:45  09:30 gras 1  info
J8E4 1197  H.C. Haarlem J8E2 15   08:00  09:00 uit -   info
   Veld 3 C/D  
 
JA1 5  AH & BC JA1 30   12:45  14:15 uit -   info
JA2 8319  Hockey Vereniging Mijdrecht JA1 40   16:05  17:30 uit -   info
JA3 8331  H.C. Haarlem JA2    17:00  17:45 KG2  info
Ouders Jelle Hangelbroek en ouders Ben Hendrix fluiten Jelle Hanelbroek fluit JC3 om 15.45 uur op kg3
JB1 33  THC Hurley JB1    13:15  14:15 KG1  info
JB2 2205  AH & BC JB2    15:15  16:00 KG2  info
Fluiten: Julie Blaisse en Kees Brinkman
Ouders Tibbe Frank en ouders Melle Floris van Hoffe fluiten Roald Kool fluit JD2 om11.15 op kg4. Jitse Schreurs fluit JD3 om 12.30 op kg2
JB3 2193  MHC Castricum JB1 30   11:15  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
JB4 2204  K.H.C. Strawberries JB1    13:30  14:15 KG3  info
Ouders Floris van Hoogstraten en ouders Tex Kleijngeld fluiten
JC1 2443  AH & BC JC1    09:45  10:45 KG1  info
Fluiten: Jan-Jaap Groot (Trimhockey maandag Jan) en Arjan van der Heijden (HVJ)
JC2 2411  H.C. Haarlem JC1    09:45  10:45 KG2  info
Fluiten: Patriek Sluijmer (HVLC) en Johan Schölvinck
JC3 2410  HC Athena JC2    15:00  15:45 KG3  info
Fluiten: Jelle Hangelbroek (JA3)
ouders Jaap Stoop fluiten
JC4 2425  Z.H.C. de Kraaien JC1    15:15  16:00 KG1  info
Fluiten: Ramon Weterings en Vincent den Hollander
JC5 2417  Hockey Vereniging Abcoude JC3 45   14:15  15:45 uit -   info
 
JD1 2971  MHC de Reigers JD1    08:15  09:00 KG1  info
Fluiten: Edzard van Hasselt en Erik van der Vegt
JD2 2987  Xenios JD2    10:30  11:15 KG4  info
Fluiten: Willem de Vlugt en Roald Kool (JB2)
JD3 2986  BHC Overbos JD1    11:45  12:30 KG2  info
Fluiten: Jitse Schreurs (JB2) en Mark Steenman
JD4 2977  A.M.H.C. Rood-Wit JD5 20   11:25  12:30 uit -   info
JD5 2956  AMHC Westerpark JD5 30   10:45  12:00 uit -   info
 
JF1 1298  MHC Alliance JF1    08:00  08:45 KG3  info
JF2 1177  MHC Alliance JF2 20   07:55  09:00 uit -   info
JF3 1175  H.V. de Terriërs JF1 40   09:35  11:00 uit -   info
   Veld 2a tijd gewijzigd  
JF4 1297  MHC Alliance JF4    08:00  08:45 KG4  info


HCBloemendaal TV
 
Agenda