loginmuspas opladenvolg ons: 
       
Zaalhockey 
INFOBULLETIN ZAALHOCKEY

Trainingsschema zaalhockey


Dit seizoen neemt HC Bloemendaal met maar liefst 40 jeugd teams deel aan de zaalhockeycompetitie.

 

Deelname

Voor de D-categorie heeft de club een aantal jaar geleden ervoor gekozen om alle kinderen automatisch deel te laten nemen aan het zaalhockeyen omdat de kinderen er op het gebied van de techniek en de handelingssnelheid er enorm door vooruit gaan. De kinderen vinden het allemaal enorm leuk en de ouders zijn na een eerste huivering ook wel om als ze zien hoe leuk hun kinderen het vinden. Bovendien is e de zaal lekker warm! Ook in de ABC-categorie hebben veel teams zich opgegeven.

 

Selecties

Om lekker maar vooral ook goed te kunnen zaalhockeyen, worden er dit jaar bij de D categorie van D1 en D3 drie zaalteams van elk ca. 9 spelers gemaakt. Om die teams te formeren zijn in november al selecties gehouden en zijn de extra teams opgegeven bij de KNHB en spelen onder de naam D13.

Bij de J&M C gaat de selectie plaatsvinden tussen de spelers van de C1 en C2, het derde team heet dan C12. Omdat de ervaring leert dat bij de A-categorie door blessureleed en voorbereiding van het eindexamen veel spelers niet gaan zaalhockeyen, wordt er een selectie gehouden tussen B1 en A1 en wordt er een derde team gevormd in de A categorie de A12.

De keepersindeling voor de 12 en 13 teams wordt door HC Bloemendaal bepaald na overleg met de keeperstrainers.

 

Wedstrijden

Het zaalhockey seizoen loopt van 8 december 2012 tot 10 februari 2013, dat is inclusief het eerste en het laatste weekend van de Kerstvakantie. Het streven is dat ieder team slechts 1 van die weekenden speelt.

Vanwege de beperkte capaciteit in de sporthallen moeten er ook jeugdwedstrijden op zondag worden gespeeld en dat geldt voor de breedteteams van de C en D categorie.

 

Ieder team speelt in een poule van 6, d.w.z. dat er dus 5 weekenden ( op zaterdag of zondag) wordt gespeeld en ieder speeldag bestaat uit 2 wedstrijden. De wedstrijden worden ook gespeeld in andere regio’s en worden niet achter elkaar gespeeld, men moet dus rekening houden met tussenliggende wedstrijden. Ook zal ieder team ingedeeld worden voor een zaaldienst.

Het definitieve wedstrijdschema zal op 15 november door de bond worden bekend gemaakt.

 

Trainingen

Ieder team wordt ingedeeld om te trainen, we streven ernaar alle teams minstens 6 zaalhockeytrainingen aan te bieden. Deze zaalhockeytrainingen zullen in verschillende zalen plaatsvinden, maar allemaal redelijk in de buurt. We streven er naar om de trainingen voor de teams zoveel mogelijk op dezelfde dag en tijd in dezelfde hal te laten plaatsvinden. De trainingstijden staan vanaf 15 november op de site.

 

Coachavond

Voor de coaches wordt op vrijdagavond 7 december een speciale en zeer uitgebreide zaalhockeycoach informatiebijeenkomst georganiseerd. Deze avond zal plaatsvinden in de PNH Hal (naast het Pim Mullier stadion) en begint om 20.00 uur en bestaat uit 2 gedeeltes. Een organisatorisch en theoretisch gedeelte én na doorslaand succes van het afgelopen jaar van 21.00 – 22. 00 uur de verhelderende demonstratie door Andre Morees met zijn Jongens A 1. Na afloop van deze avond ontvangen alle zaalhockeycoaches niet alleen hun map met de wedstrijdformulieren, maar ook het Zaalhockey coach bij de handje en op speciaal verzoek van de coaches van vorig jaar een zaalhockeywedstrijdbal!

 

Scheidsrechters zaalfluit update

Omdat ook in de zaal goede scheidsrechters van belang zijn, organiseert de arbitragecommissie net als het afgelopen jaar voor alle ouders die in de zaal gaan fluiten op maandagavond 26 november van 20.00 uur – 22.00 uur op in het clubhuis een speciale zaalfluitupdate door Stan Went! Om te weten met hoeveel mensen we die avond zullen zijn, graag uw aanmelding via [email protected]

 

 

Zaalhockeycontributie

De kinderen die gaan zaalhockeyen betalen een extra zaalhockeycontributie en dat geldt voor alle teams zowel de Top als de Breedte teams. De bijdrage dit jaar bedraagt € 80,00 voor de spelers uit de 1 en 12 en 13 teams en € 60,00 voor alle spelers van de overige teams. Het bedrag wordt door middel van Lisa geïncasseerd.

Voor de kinderen is er een advies een zaalhockeyhandschoentje aan te schaffen. ( is niet verplicht, maar misschien een leuk sinterklaascadeau!)

 

Afmelden

Mochten er kinderen zijn die niet kunnen deelnemen aan de zaalhockeycompetitie en trainingen dan verzoeken wij u dat door middel van een mailtje vóór maandag 26 november door te geven aan de groepsmoeder van de betreffende categorie.

 

Huren zaalhockeysticks en zaalhockey hoezen voor de legguards

Het is mogelijk om zaalhockeysticks te huren, vanaf zaterdag 17november a.s kunt u daarvoor terecht in het clubhuis bij de wedstrijdtafel. Het huren van een zaalhockeystick kost € 15,00 voor een heel seizoen, en u betaald een borg van 30,00€ , die u na afloop van het seizoen bij het inleveren van de stick weer terug krijgt. Ook kunnen keepers dit jaar een paar zaalhockeyhoezen voor over hun legguards in bruikleen van de club krijgen. Deze kunnen de coaches op de zaalhockey coachavond in bruikleen meekrijgen op voorwaarde dat ze aan het eind van het seizoen in goede staat worden ingeleverd, zo niet dan wordt er 30,00 euro in rekening gebracht.

 

Als er nog vragen zijn horen wij deze graag!

De Bloemendaal Zaalhockeycommissie,

 

Carin Warnaars

Andre Morees

Paulien Schous

 

 

 

 


 
Agenda