loginmuspas opladenvolg ons: 
       
Aanmelden 

Welkom op HC Bloemendaal

 

Hockeyclub Bloemendaal heeft een enorme aantrekkingskracht. Dat komt doordat Bloemendaal een familieclub is met ruimte voor zowel tophockey als breedtehockey. De aantrekkingskracht van onze club blijkt elk jaar weer uit het aantal aanmeldingen.

 

Jeugd

Jeugdspelers zijn heel welkom op HC Bloemendaal. De club moet echter rekening houden met de capaciteit van de accommodatie en velden. Daarom wordt de club beperkt in de aanname van leden en worden bij de jeugd per leeftijdscategorie maxima gesteld.

 

Aanmelding van nieuwe jeugdleden kan UITSLUITEND via de website. Voor seizoen 2013/2014 kan dit op de eerste dag na de voorjaarsvakantie op maandag 25 februari . Vanaf 10.00 uur kan er worden ingeschreven via de website, onder het kopje 'de club' en vervolgens 'lidmaatschap' en 'inschrijfformulier'.


De aannamecommissie zal elke aanmelding zorgvuldig behandelen. Daarbij gelden de volgende criteria:

 

1. HC Bloemendaal is een familieclub. Om die reden hebben broertjes/zusjes van spelende leden (op dinsdag, zaterdag of zondag) een voorkeurspositie.

 

2. De overige criteria spelen in willekeurige volgorde een rol bij de aanname:

·     Postcode van de woonadres

·     Het eventuele hockeyverleden van het kind; wanneer een kind

hockeyervaring heeft, is het makkelijker in een team te plaatsen

·     Het hockeyverleden van een ouder. Het technisch kader bestaat uit

vrijwilligers en hockeyervaring kan hierbij een voordeel zijn.

·     Het HC Bloemendaal verleden; wij willen graag weten of u 

voorheen al lid bent geweest van onze hockeyclub.

·     De bereidheid tot vrijwilligerswerk op onze vereniging, naast de

verplichte taken als rijden, bardienst en wedstrijden fluiten.

 

Voor 1 mei krijgt u bericht omtrent de aanname. Dit heeft te maken met de datum van opzegging lidmaatschap (vóór 1 mei).

 

      Topjeugd en talenten

 Ta  Talentvolle spelers/speelsters die in aanmerking willen komen voor een eerste team kunnen (vrijblijvend) het inschrijfformulier invullen en een mail sturen naar [email protected] met een motivatie. De club neemt vervolgens contact op voor eventuele vervolgstappen.


Senioren en veteranen

Senioren en veteranen kunnen zich het hele jaar door aanmelden via het inschrijfformulier op deze site. Informatie is te verkrijgen via [email protected]

Wij hopen u binnenkort op hockeyclub Bloemendaal te ontmoeten!

 

 

 
Agenda